První snažení a první bejbátko

kabelitka
15. únor 2012

Ahoj děvčata co se začínáte snažit o prcka,
spoustu diskuzí už je rozjetých a ráda bych se sblížila s některýma z vás a probírala vše co nás čeká v následujících měsících a včecko to kolem s váma prožívala.
S přítelem se snažíme o první bejbátko, takže jsem "nováček"..

solteeskaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulka03
11. dub 2012

Tuhle Kyselinu listovou jsem taky užívala. Vyhovovala mi jeho nízká cena. Brala jsem ji i v době kojení.

petulka03
11. dub 2012

@janca32 já jsem ji taky užívala. Vyhovovala mi jeho nízká cena.

petulka03
22. dub 2012

Tuto Kyselinu listovou jsem taky užívala. Doporučil mi ji gynekolog, protože jsem měla velké ranní nevolnosti. Ona obsahuje Pyridoxin, ta látka upravuje a reguluje nevolnosti. Přešlo mě to a pak bylo vše super.

deniska2
25. dub 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

kabelitka
autor
14. kvě 2012

tady to uplně umřelo :(

macek01
16. kvě 2012

Ahojky Jmenuji se Gabriela je mi 19 let 🙂 jsem diabetik. Rozhodli jsme se s pšítelem o mimíse 🙂 Příští rok dodělávám školu a přemýšlela jsem hodně o tom, kdy začít plánovat miminko. Příjde mi , že v dnešní době můžeš mít buďto kariéru nebo rodinu. Ajá si vybrala variantu B. Už skoro týden beru listovku zatím jenom vitamínky od července budu brát nějaký prášky na upravení cyklu. Diabetes je pěkně záludná věc a doopravdy se bojím, že ve 30 až bych dodělala nějakou školu s DM1.typu neotěhotním. Jsem rodinný typ 🙂 Doufám , že mě v tom nenecháte a poklábosíme o všem, co se miminek a těhu týe 🙂 Je mi sice 19 , ale mozek mám přesměrovaný uplně někam jinám. Zatím pápá holky a snažilkám hodně zdaru 🙂

kabelitka
autor
16. kvě 2012

ahoj macku
já ti fandím.. mě bude 23 a jsem ve 4.měsíci.
Dlouho sme se rozhodovali pro mimi. Pak sme si řekli že po škole, tu končím za rok. Vysadili sme ha a dávali si pozor. Přítel měl útraz. Přehodnocení situace a priorit. Přestali sme si dávat pozor stím, že snažit se budeme od srpna, září, abych stihla státnice. A buch mimi přišlo hned první cyklus nedávání pozor.

Určitě bude mimi hned uvidíš.

macek01
16. kvě 2012

@kabelitka No my se chceme snažit hned na začátku října 🙂 a ted beru tedy listovku a od července tedy ty vitamínky přímo na otěhotnění 🙂 No jako držím se. Nekouřím,kouřila jsem příležitostně, nepiju, a občas si dám vodárnu 🙂 A cukr si hlídám taky festově takže já doufám že ve čtvrtáku budu sedět v lavici s pupíkem a at si o mě říká kdo chce co chce! Pro mě je důležitý moje zdraví a já jako diabetik na pumpě si dítě ve 30 nemůžu dovolit protože nemám jenom tuhle nemoc... :-/ je jich trochu víc ☹... A navíc bude to malý šrečátko prej sediabetičkám rodí větší děti a já mám 157cm budu vypadat moooooc hezky 🙂 prča bude vybírat maturitní šatičky 🙂 JU a děkuji za podporu 🙂 zatím pápá 🙂 A tobě také držím palečky at je vše v pořádku 🙂