První snažení a první bejbátko

kabelitka
15. únor 2012

Ahoj děvčata co se začínáte snažit o prcka,
spoustu diskuzí už je rozjetých a ráda bych se sblížila s některýma z vás a probírala vše co nás čeká v následujících měsících a včecko to kolem s váma prožívala.
S přítelem se snažíme o první bejbátko, takže jsem "nováček"..

kabelitka
autor
13. bře 2012

Holky prvni mesic po ha nemate poradny cyklus. Ms muze prijit treba za 50 dni a nebo vubec a budete musetvk dr na vyvolani a pockat az se cyklus nastartuje a taky ovulka se musi vratit. Treba jstecty stastne jako ja co jim cyklus vali furt stejne i po vysazeni ,ale byt vama tak se neraduju predcasne,jen tak potichoucku. Kdyz budete mitctak 14 dni 3 tydny spozdo sup k doktorce a ona vam rekne vic. Hlavne se nestresovat a uzivat si snazeni.

omanka1
13. bře 2012

Ahoj děvčata mám dotaz máte některá zkušenost s tim, že přišla menstruace a přesto jste si po skončení udělali těh.test a byl pozitivní.Díky za jakoukoliv odpověď

kabelitka
autor
13. bře 2012

ahoj omanko, to teda nevím, ale bud jsi vtom páš jsou případy že žená menstruuje třeba i 4 měsíce těhotenstsví (teta 3 a pak zjistila že je těhu) a nebo horší možnost že jsi byla a mimi z ms odešlo a je to nějakej zbytek hcg. Ale to je můj názor, zkus za 2 dny znova a kdyžtak šup k dg.

pe_t_ka123
13. bře 2012

@sojca tak jsem s testováním vydržela a volala dneska doktorce, ta mi řekla, že mám být v klidu, nedělat žádné testy a pozvala si mě až na 26.3. že to je i šance už něco se dozvědět, tak uvidíme a že na vyvolávačku je taky ještě brzy. teplotu mám taky 37 - 37,2, my to máme fakt stejný... 😀 jsem hrozně napjatá, jak jsi ty dneska dopadla s testíkem, jak ti je? 🙂 dej určitě vědět... 😅

sojca
13. bře 2012

@pe_t_ka123 Ahojky no rano 10 dni zpozdene MS jsem si ho delala a jako pokazde NIC ☹ Poboliva me jen ten podbrisek a nejradeji bych sla spinkat 😅 to teda mame stejne 🙂

katka1313
13. bře 2012

@kacenka14 Ahoj Katy, ja myslim, ze se zbytecne stresujes 🙂 Je uplne normalni, ze ti vychazi ovu test pozitivni 3 dny po sobe. Test meri hladinu hormonu v tele a smerem k ovu se postupne zvysuje, a pak zase klesa. Ten den, kdy je carka nejtmavsi, tak by melo dojit ovulaci. Ale snazit se muzete uz od te doby, co se tam nejaka carka ukaze. Spermie v zene prezivaji az dva dny.
A s tim hlenem je to tezke. Jednak jeho pritomnost je hrozne individualni (nektere zeny ho maji dost a dokazou ho snadno pozorovat), jine ho zase maji mene, a tak se to pozoruje tezko. Navic rozpoznat, kdy hlen zmenil konzistenci neni zas tak jednoduche. Mne doktor rekl, ze jedinou spolehlivou metodou jsou ovu testy.

pe_t_ka123
13. bře 2012

@sojca no doktorka mi rikala,ze to z testu nemusi byt poznat.pujdes ve ctvrtek k te doktorce? je to ale divny. snazila sem se ji presvedcit,ze to bude asi na vyvolavacku,ale chtela,at pockam. tak za 14dni uvidim?a hak se citis?porad boli podbrisek?me dneska tak divne brni.aaaach jooo..
ta nejistota je na prd... drzim moc palce... snad se povede...😉

sojca
14. bře 2012

@pe_t_ka123 Ahojky tak jako ze mam testy negativni tak to muzu byt klidne tehotna ?? no je mi docela dobre az na bradavky mam je strasne citlive a vubec nevim proc ☹ Nevim jestli tam mam zitra jit nebo ne ☹ bojim se ze si budu pripadat jako debil

kacenka14
14. bře 2012

@katka1313 ok, děkuji za info 🙂 zatim se moc nestresuju, spíš mě to tak zajímá, jak to vlastně je. Tenhle měsíc si ovu testy nedělám, ale pokud se nezadaří, tak příští měsíc budu..

pe_t_ka123
14. bře 2012

@sojca tak tak si připadám, vždycky, když jdu k doktorce. zkus jí zavolat. třeba ti poradí. mě řekla, že to tak klidně může být. přijde mi to divný, ale proto mě objednala až na 26.3., aby kdyby tam něco bylo, tak aby to už bylo vidět. ale nemyslím, že to něco bude. myslím, že to bude na vyvolávačku... :-/ prý když je to takhle po práškách, tak to může být všechno posunutý. i po telefonu sem si připadala jako trubka... zkus zavolat, uvidíš... 😅 dej určitě vědět, co ti poví.držím moc palce... moc moc moc... 😅

pe_t_ka123
14. bře 2012

@sojca ale když tam zajdeš, tak určitě nic neztratíš. třeba ti dá vyvolávačku a můžete zkoušet dřív... já si musím počkat...

axonka
15. bře 2012

Ahoj holky, rada bych se k vam, pokud to nevadi, pridala. Prave se take snazime o miminko, zobu mamavit a pocitam ovulaci jak vztekla 😉. Doufam, ze nam to nebude trvat moc dlouho a co nevidet // 😵

sojca
15. bře 2012

@pe_t_ka123 Ahojky no ja sem tam nakonec nesla pujdu az pristi ctvrtek a uvidim...

pe_t_ka123
15. bře 2012

@sojca tak uvidis pristi tyden. udelala sem si test a negativni a MS pritom nikde.uz je to fakt dlouhy.tak uvidis pristi tyden a ja dalsi pondelu,jestli ms nedorazi. kdyby zmena dej vedet. budeme to mit asi podobny... 😅

sojca
16. bře 2012

@pe_t_ka123 to mame temer stejne 🙂 jsem rada ze je nekdo na svete kdo ma stejny problem a muzu si s nim o tom popovidat 😉

kabelitka
autor
17. bře 2012

holky, tak vo víkend?? Já zatím práce a práce ☹

sojca
18. bře 2012

@pe_t_ka123 Ahojky tak jakpak ti je??? Dostala jsi to nebo ne??

pe_t_ka123
18. bře 2012

@sojca ahojky, stale nic.nedostala. :-\ co ty? nemam vubec chut k jidlu.dneska sem skoro nic nejefla a vcera jen polivku, tak sem unavena... jak ti je?furt nic? nezkouselas test?

sojca
18. bře 2012

@pe_t_ka123 Ahojky no take jsem to porad nedostala :D unavena jsem ale premaham se abych pres den neusla, ale jen co vecer zalehnu spim :D Chut na jidlo mam snad porad :D No v podbrisku me nekdy zaboli ale tak jednou za 2 dny ale trapi me ted bradavky zacaly me hodne bole, a jak mam dvorce, tak je mam takove suche. Testika jsem zkousela asi pred peti dny nebo kdy a byl negativni :( Co jsem si i zkoumala delozni cipek tak ho mam tuhy a uzavreny ... Uz opravdu nwm co semnou je ...

pe_t_ka123
18. bře 2012

ahojky,ohledne cipku vubec nevim.netusim,jak se to zjisti.ja zitra rano zkusim jeste jeden testik.porad mam teplotu nad 37,1-37,3. a kdyz i zitra test negativni tak budu dal cekat na pristi pondeli na doktorku,at rekne co a jak. zitra pisnu, jak to zitra dopadne... hezky vecer... zatiiim... 😉 🙂

sojca
18. bře 2012

@pe_t_ka123 no ja mam taky porad teplotu kolem 37... Urco zitra pisni... pa

kabelitka
autor
19. bře 2012

Ahoj holky. Kouknete mi na fotky. Zitra ta mrcha snad uz neprijde a ja se budu moct radovat. 🙂

kacenka14
19. bře 2012

@kabelitka no tak to je super 🙂 Moc gratuluju a držim palečky, ať je všechno v pořádku! 🙂

kabelitka
autor
19. bře 2012

kaci děkujííííí 🙂

pe_t_ka123
19. bře 2012

@sojca tak jsem si udělala test a jsou tam //... šup udělej si ho taky... třeba taky vyjde... máme podobné symptomi a teplotu nad 37...
je to neuvěřitelné... vůbec tomu nemůžu uvěřit... 😀 bojím se udělat si další pro ověření, ale když to vyšlo na jednom a naprosto jasně, tak si myslím, že to není třeba... tak ted příští týden k doktorce pro potvrzení... 😀 😀

kacenka14
19. bře 2012

Tady jsou dneska samý novopečený těhulky 🙂

pe_t_ka123
19. bře 2012

@kabelitka taky moc gratuluju... dnes jsem taky našla //... tak držím palce... taky sme zkoušeli první měsíc... 🙂 tajně a tiše se raduju... 🙂

kabelitka
autor
19. bře 2012

petko: super 🙂

sojca
19. bře 2012

@pe_t_ka123 Jeee ... to moc gratuluju 🙂 🙂 🙂 no ja uz tomu u me neverim ☹ Jeste k tomu mam dnes zablokovana zada takze si nemuzu ani dojet koupit test ☹ Uvidim ve ctvrtek az si zajdu na tu gyndu, podle me je to u me jen zpozdeni ☹ Ale jsem rada ze to vyslo alespon tobe 😉 Kolikatej den ti vysel poztivni? a jakej si si delala??

pe_t_ka123
19. bře 2012

děkuju... 😅 ještě musí v pondělí potvrdit doktorka. tak snad to bude ok... jsem ted 38 den cyklu. taky sem tomu nevěřila. všechny byly negativní. až teď to vyšlo. třeba tě na gyndě překvapí. který test to byl nevím. dali mi nějaký v lékárně. byl růžový, ale nebyl to mamatest... byl nějaký jiný. vyhodila jsem krabičku a koš vynesenej... :-/ koukala jsem na to jako puk... ono tím, že mohla být posunutá ovu to proto asi vyšlo tak pozdě. 🙂 být tebou, tak to zkusím... tím že máš nad 37 teplotu to třeba může vyjít... 🙂 držím moc moc moc pěsti... dej mi určitě vědět, co doktorka, nebo jestli nějaká změna u tebe nastane nebo co doktorka... držím pěsti!!! 😅