První snažení a první bejbátko

kabelitka
15. únor 2012

Ahoj děvčata co se začínáte snažit o prcka,
spoustu diskuzí už je rozjetých a ráda bych se sblížila s některýma z vás a probírala vše co nás čeká v následujících měsících a včecko to kolem s váma prožívala.
S přítelem se snažíme o první bejbátko, takže jsem "nováček"..

kabelitka
autor
9. bře 2012

janco: já taky papám listovku, zatím teda měsíc. Dnes jsem byla kupovat další balení, nějakou silnější, těhu testy a kartáčky na zuby. No a baba mi testy nezapočítala, tak můžu testit juchuchu

medi_ivca
9. bře 2012

Ja pojidam listovku uz od listopadu 🙂 ted asi mesic Calibrum Baby plan. Od zitra testuju ovu. Nejak citim, ze by to tentokrat mooooozna mohlo vyjit 😅

bubaaak
9. bře 2012

Ahoj, i já se hlásím do "klubu pojídaček listovky" 🙂. Zrovna mám za sebou cyklus, kdy to vypadalo moc nadějně, ale skončilo to předčasnou MS. Dnes mám 2DC, takže mám všechnu práci před sebou 😀. Kdyby nám to teď vyšlo, tak si nadělíme miminka skoro pod stromeček 🙂)). Dřív by se mi ten termín asi nezdál (že bude dítě ošizený atp.), ale teď jsem tak natěšená, že bych brala i vánočňátko.

medi_ivca
9. bře 2012

@bubaaak ahoj pojidacko 😀 drzim palce at se to povede. 😉
Taky jsem si vzdycky rikala, ze mit prcka na Vanoce neni asi nic moc, ale ted je mi to jedno. Hlavne aby se to povedlo a to co nejdrive 😀 😀

bubaaak
9. bře 2012

Jj,taky jsem netrpeliva 😉. Ja jsem si rekla,ze tenhle mesic nesmim podcenit pripravu a tak od zitrka merim BT.Neverila bych,jaky z toho planovani tehu muze bejt takovy hobby :-P

verunek7
9. bře 2012

@kacule1978 jj taky čekám na MS a pak šup na to 🙂 tak uvidíme,jak dlouho to bude trvat...ale snad brzy najdeme //

medi_ivca
10. bře 2012

Ja jsem to moc zrala v unoru. Ted uz mam vic informaci, manzela tim nezatezuju a je nam dobre 🙂
15.3. jdu na kontrolu ke gyn, tak jsem zvedava co mi povi 😎

kacule1978
10. bře 2012

@verunek7 snad ano, kurnik 🙂

kacenka14
11. bře 2012

holky chci se vás zeptat všude čtu, že při ovulaci bych měla mít takovej ten ovulační hlen, já ho ale nikdy neměla, tak mám teď trochu strach, jestli vůbec ovuluju, co myslíte? může se stát, že ovuluju i bez toho?

kabelitka
autor
11. bře 2012

Kacko: já zase mám pocit že ovuluju pořád. Zkušela jsem si hlen zaznamenávat, ale mám ho každý ráno (asi po noci, nevím) a každej den hlavně jinej.
Jinak nejplodnější hlen je údajně před ovu a kté dochází do nějakých pár hodin. Měl by se kontrolovat alespon 3x denně.
A pak se vtom nějak vyznej.
Hlavně každá jsme jiná.

kacenka14
11. bře 2012

No tak snad je to v pohodě.. Minulej měsíc jsem si dělala ovu testy, vyšly mi pozitivní, ale 3 dny po sobě, což mi taky přijde divný 😒

kabelitka
autor
11. bře 2012

já se vtom všemnevyznám. Hlen je před. Ovu testy by taky měli sílit před ovu a po ovu zase klesat. Teplota se taky projeví až po ovu. Nejlepší je se nato vyprdnout a prostě sexovat co nejčastěji a čakat. Jednou se to povést musí

kacenka14
11. bře 2012

🙂 to jo. Já jdu za 14 dní na gyndu, tak to tam chci i všechno probrat..

kabelitka
autor
12. bře 2012

Dobre rano devcata. Tak jak to dnes jde. Za tyden testuju! Nejradeji bych test pocurala dnes,alejsen 21 DC tak moc brzo.

bubaaak
12. bře 2012

Určitě ještě počkej. Prý nemá cenu zkoušet to dřív, než v den očekávané MS. Ono je to i logické, vajíčko se uhnizďuje (běžně) v době kolem MS a teprve po zahnízdění produkuje hCG na který reaguje těhotenský test. Teorie je jasná, ale taky jsem nepoučitelná a testuju dřív...:-/ Můžeš pak být jenom úplně zbytečně zklamaná... Já jsem se od minule zařekla, že už dřív než v den MS plašit nebudu 😀. Každopádně přeju hodně štěstí a //.

kabelitka
autor
12. bře 2012

počkám aspon do toho příštího pondělí a je to teda zkouška no 🙂

kacenka14
12. bře 2012

Já jsem taky nepoučitelná a vždycky testuju strašně brzo, ale tenhle měsíc to chci vydržet 🙂

kabelitka
autor
12. bře 2012

holky, já když nejdu sem nebo na mimino, tak su v poho, ale jak sem vlezu tak čtu jak maj holky duchy i 14 dní před a tak a staršně mš to láká. Achjo

pe_t_ka123
12. bře 2012

ahoj holky, můžu se přidat? bohužel v mém okolí není moc snaživek, tak si o tom moc nemám s kým popovídat. tohle je super. my se snažíme teprve první měsíc. takže jsem měsíc bez HA. ale MS nějak nikde a test negativní. měla přijít v sobotu a nějak nedorazila. tak teď už je to dlouhýýý... aaach jooo... 😢 hrozně vám všem moc přeju // já už jsem z toho tady na prášky... ☹ držím palce moc moc... 😅

sojca
12. bře 2012

@pe_t_ka123 Ahojky tak momentalne jsme na tom asi stejne. Jsem prvni mesic po vysazeni HA, menstruace nikde, testy negativni a poboliva me v podbrisku ...

pe_t_ka123
12. bře 2012

@sojca tak to jsme na tom úplně stejně. mě taky pobolívá v podbříšku a nic. ani ms ani dvě //. aaach jooo... vůbec nevím co s tím, zatím mám opoždění jen 3 dny, ale je to pro mě nezvyk během HA sem to měla na hodinu přesně a teď nic. přemýšlím, jestli zítra nezavolat doktorce. jsme na to hodně natěšení a hrozně bych si to přála. chvílema si i říkám jeslti si něco nevsugerovávám. :-/ manžel je ze mě chudák na prášky, sem zkoušela už dva testy.
sem hrozná

sojca
12. bře 2012

@pe_t_ka123 Ja mam tedy zpozdeni uz 9 dni ale zitra si udelam rano dalsi test. Prvni jsem si delala v patek a ten byl negativni. Jsem "rada" ze je tu nekdo kdo je na to temer stejne jako ja

pe_t_ka123
12. bře 2012

@sojca jsem ráda, že jsem tě tu potkala. aspon si budeme moct poradit, když na tom jsme takhle podobně. ale někdy se to prý může na testu ukázat až někkolik dní po vynechání ms. třeba se ti to už ukáže. to by bylo fajn. to bych ti moc přála. třeba by mi to taky dalo trošku šanci 🙂 volala jsi o tom s doktorkou, nebo zatím vyčkáváš? nejradši bych si dělala testy každý den co se vzbudím a nemám ms.... jsem hrozná 😢

sojca
12. bře 2012

@pe_t_ka123 nn... s doktorkou sem nevolala, mam v planu tam jit ve ctvrtek hned rano s bolestma, aby se na me koukla. Nebuj ja mam taky takove chute delat si test kazdy den. Ale spis to zkousej vzdy az za dva dny. Zitra to zkusim a uvidim ☹ ale bojim se toho ☹

pe_t_ka123
12. bře 2012

@sojca to ani nevím, jestli by mě takhle naše doktorka vzala. máme tam přísnou sestru a ta nikoho bez objednání snad ani nepustí. já tam zkusím asi zíttra zavolat, at mi řekne, abych kdyžtak věděla s jakou čekačkou počítat. dneska sem máme o oběd odběhla do lékárny pro test. ale říkám si, že nemám žádné příznaky 😢 - jakko že by mi bylo španě, nebo tak, jsem jen unavená, nemám moc na nic chuť a pobolívá mě na levé straně v podbříšku. což bude asi vliv toho že nejím HA. jinak mi totiž nic není. ted jsem se zařekla, že test nejdřív ve středu... tak snad vydržím 😅 ale psali tu některé holky, že jim trvalo o 14dní než se jim ukázala druhý čárka - tím se furt ujištuju... jeee, ty si z boleslavi, vid? já se v létě stěhuju do staré boleslavi 🙂

sojca
12. bře 2012

@pe_t_ka123 No tak ma doktorka slouzi v nemocnici a je tam i ambulance, takze ma povinost me vzit. Dalsi spolecna vec take me boli na leve strane podbrisku 🙂 Ja mam teda zase porad na neco chut, nikdy sem takle nejdla, boli me prsa a zacala jsem mit citlive bradavky. To je take takova moje jistota, ze se jeste nevzdavam a porad doufam.JJ jsem z Mlade Boleslavy a v cervenci se stehuju do Rakovnika za pritelem 🙂

pe_t_ka123
12. bře 2012

tak to já právě naopak, nemám vůbec chut k jídlu. jím jen ze setrvačnosti, jen mám furt hroznou žízeň a furt chodím čůrat a bradavky bohužel taky nic... to vypadá, že tobě to vyjde... 🙂 to ti moc přeju... ale jsem od tebe ještě 6 dní.... mám šanci ... 🙂 budu moc držet palce... ale lje zvláštní, žemáš test furt jen s jednou čárkou. dej mi určitě vědět, jak ti dopadne test. já asi zkusím znovu ve středu. sakra, já jsem tak netrpělivá, sem fakt hrozná... ach joooo...
velký stěhování, to si užiješ... nové zabydlování je super... 🙂 jsem na nás hrozně zvědavá... fakt moc... 🙂

sojca
12. bře 2012

@pe_t_ka123 jeeee zizen tu mam taky porad 🙂 a kvuli tomu chodim casto na wc... nikdy sem takle nepila 🙂 Rano si udelam testika a napisu ti ju... ale stejne mi neco rika ze tam na me zase bude koukat jen jedna carka ☹ Urcite mas jeste sanci to mame obe dokud nam nerekne doktor co a jak ... Pak mi napisej co ti doktorka rekla 😉

pe_t_ka123
12. bře 2012

@sojca určitě ti písnu. sem ráda, že mám partáka... spolu to zvládneme... 🙂 kor když jsme na tom takhle stejně... to je fajn... určitě zítra písni. já se budu držet, abych netestovala. počká do středy, ale zítra zavolám doktorce...moc moc moc držím palce... jinak se cítíš dobře? kéééž by to vyšlo... 😅

sojca
12. bře 2012

@pe_t_ka123 Krasne si to napsala ... No ... mam uz asi pres tyden porad zvysenou teplotu 37-37,2 treba je to k tomu... Jsem porad unavena , nejradeji bych si odpoledne lehla a sla spat. Take jsem rada ze tu mam tebe jako "partacku" zitra si napisem a vydrz to s tim testovanim 🙂