Reprodukční imunologie u Prof. Ulčové-Gallové

kreveta1
6. bře 2017

Ahoj holky, mate někdo zkušenost s Prof ?? Jake je první vyšetření a první schůzky. Snažíme se o mi i 15 měsíců a moje dr. Mne poslala k Prof. Děkuji

mrazulkav
6. bře 2017

Já můžu paní profesorku jen chválit... byli jsme u ní tedy jen 2x. Ale chovala se k nám jako k lidem, ne k dalšímu "případu". Vše vysvětlila, odpovídala na naše otázky...

kreveta1
autor
6. bře 2017

@mrazulkav děkuji. A jak probíhala vyšetření ?

mrazulkav
6. bře 2017

Je dobré se objednat určitý den cyklu (nepamatuju si přesně který), paní profesorka zkontrolovala čípek. Brali nám s manželem krev a on pak dával vzorek spermatu. Podruhé jsem byla už pro výsledky sama... poctivě všechny hodnoty vysvětlila. Dál jsme už naštěstí nemuseli.

kreveta1
autor
6. bře 2017

@mrazulkav děkuji 🙂 snad nam pomůžou 🙂 jdeme ve středu 🙂 děkuji za info

mrazulkav
6. bře 2017

@kreveta1 Držím pěsti! My byli tedy jiný případ (po dcerce jsem 2x musela na revizi kvůli zamlklému potratu). Ale třeba na něco přijdou a zdárně vyřeší 😉

kreveta1
autor
6. bře 2017

@mrazulkav děkuji 🙂 a držím palce u tobě at spjaté všichni v pořádku 🙂

verunkablack
18. bře 2017

My jdeme k profesorce 28.3 🙂 už se těším

kreveta1
autor
21. bře 2017

@verunkablack držím palce. My byli před 14 dni. Byla to příjemná schůzka. Byli jsme tam asi pul hodinky. Sestřička nam vzala krev. A ted tam jdeme za týden. Kdy nam budou dělat další vyšetření - ster z ovu hlenu a přítel jde na spermiogram. 🙂

karlos12
27. bře 2017

@verunkablack v kolik jdete k prof. Gallové? My jdeme také 28.3. v 9.30. Hodně štěstí 😉

verunkablack
27. bře 2017

@karlos12 ahooj,my v 8.30 😉

karlos12
27. bře 2017

@verunkablack střídačka 😀

verunkablack
31. bře 2017

@karlos12 ahojky, takze jak si pochodila u profesorky?

kreveta1
autor
1. dub 2017

Ahoj holky. Tak přítele hnala na spermiogram a mne udělal ster. Jdeme tam 12.4. V 13:00 kde nam řekne výsledky všech vyšetření a oznámí jak budeme pokračovat. Jinak profesorka i sestra jsou velmi mile a příjemné 🙂

karlos12
2. dub 2017

@verunkablack jé, ahoj, ona se mi ta odpověď neodeslala, mrcha, píšu z mobilu. U prof. dobré, udělala nám vyš. o kterých se nám v Praze ani nezdálo. Byla moc milá a mluvili jsme o křivoklátsku, ona je odtud a my teď také. A pak mi řekla že jsem tlustá. To vím, po stimulacích jsem přibrala 25 kg, takže už nějakou dobu bojuju, zatím marně, snad se to zlomí a začnu taky hubnout. Co Vy? Spokojenost jako u nás?

1lenuska1
2. dub 2017

Ahoj, ptam se vas, co uz jste u pani Prof. byli... doporucila nekomu z vas adopci? Dekuju za odpoved! 🙂

karlos12
2. dub 2017

@1lenuska1 my jedem na výsledky až 25.4., takže zatím nic nedoporučovala

1lenuska1
2. dub 2017

@karlos12 Děkuju!

mari90
2. dub 2017

Ahoj, my jsme u ní byly poprvé před 4 lety, protože jsem byla po třech ZT nasadila léky mě i manželovi a následující těhotenství dopadlo už dobre. Teď jsme tam byly před dvěma týdny, protože chceme zkusit druhé a jelikož tentokrát dopadl špatně manžel dostal léky jen on, ale doufám,že to i tentokrát vyjde...

verunkablack
2. dub 2017

@karlos12 jo,paní profesorka byla milá...Jen mě zarazilo,že mě hned žene na laparoskopii a hystereskopii ,abychom mohli jít na iui. Kdyby to mělo vyšší procentuelní úspěšnost než ivf,tak do toho jdu....

kreveta1
autor
2. dub 2017

No tak jelikož zatím nemáme výsledky žádného vyšetření, tudíž ani zadnou nastavenou meditaci či jiné doporučení tak zatím jen hubneme a dodržujeme zdravou aktivní životosprávu. Jen zatím říkala abych jedla dal kyselinu listovou. Jinak s jejím přístupem jsme velmi spokojeni. Dokonce její tchán soused me babičky. Což jsem vube nevěděli 🙂

1lenuska1
2. dub 2017

@kreveta1 Jasně, já počkám až budete mít všechny po vyšetření. Jestli řekne ještě někomu z vás to stejné... jinak na nás byla taky milá, pravděpodobně se snaží o osobní přístup a s každým párem si najde něco společného, u nás to taky tak bylo. Aspoň si člověk nepřipadá jako pacient, ale jako Člověk 🙂

kreveta1
autor
2. dub 2017

@1lenuska1 vůbec jsme si tam nepřipadalo jako pacienti ve státní nemocnici. Ale jako klienti v nejake společnosti 🙂 moc mile a příjemné prostředí.

verunkablack
3. dub 2017

@karlos12 my jdeme taky 25.4 pro výsledky ✌✌✌ říkala ti také o laparo?

karlos12
3. dub 2017

@1lenuska1 prosím Tě, co Vám našla že doporučuje adopci? A máte i jiná vyšetření? My máme imunologii z Prahy a čekáme na genetiku.V Praze nic nenašli, máme být oba v pořádku. Tak jsem zvědavá

karlos12
3. dub 2017

@verunkablack ne, neříkala nic o laparce. Já bych teda raději šla na laporoskopii, dělali mi průchodnost kontrastem a bylo to dost bolestivé. Sice jen chvíli, ale už nikdy. A nedá se takhle případně profouknout vejcovod,takže já mám výsledek pravý byl v křeči, ale nikdo neví jestli v trvalé či jen chvilkové kvůli bolesti. Už jsi nějak rozhodnutá. Já jsem omezila porce a nejím pečivo, pohyb občas, ještě se mi blbě dýchá, ale cítím se trochu líp, myslím bez pečiva.

1lenuska1
3. dub 2017

@karlos12 my mame uz vsechna vysetreni. Ona nam nasla APA syndrom (antifosfolipidove protilatky), ale spis mame blbou kombinaci ostatnich veci, ktere zdanlive s otehotnenim nesouvisi. Doporucila kortikoidy a dal pokracovat v pokusech, ale spolu s tim ze nam doporucuje adopci. Asi jsme ztraceny pripad 🙂

karlos12
3. dub 2017

@1lenuska1 určitě nejste ztracený případ a určitě to zvládnete bez adopce. A jak to berete? Jaký máte názor a co dál? Zatím teda čekáme, ale oba jsme pro přímou adopci, kdyby nebyla jiná možnost.

kreveta1
autor
3. dub 2017

Nikdo neni ztraceny případ. Ja myslím ze to přijde 🙂 az to budete nejméně čekat.

alpinka1
3. dub 2017

@1lenuska1 Ahoj. nám také doporučila adopci.

karlos12
3. dub 2017

@kreveta1 ale kdy to bude?