Růžový hlen během ovulace, mohlo by to být hnízdění?

bambulkaivanka
5. dub 2013

Nikdy jsem se s tím nesetkala.
Ale dnes jsem 15 DC, ovulaci již cítím 5 dnem a dnes mám prvně pozitivní ovu test ( zkouška jak to vůbec funguje).
Ale poprvé se mi teď stalo, že mám lehce růžový hlen? Ms mám pravidelnou po 28dnech +- den.
Četla jsem, že by to mohlo být hnízdění vajíčka, což je asi u mne hloupost, jelikož mi dnes dr. řekl, že teprve ovulka bude.
Co myslíte? Břicho mi asi brzo bolestí praskne, mohl by to být příznak právě probíhající ovulace a uvolnění vajíčka?

andelka
5. dub 2013

Jj, to může být příznak. I růžový hlen, nebo s nitkami krve je považován za ovulační (plodný typ hlenu) 🙂 držím palce.
Při cyklech 28dní bys měla mít ovulku někde mezi 12-18 dnem cyklu.

itworks
5. dub 2013

Ahoj, jednou jsem to taky tak měla, nejdřív růžový hlen a pak zase přešel do normálního bílého. V únoru při ovulaci mi prasknul folikul tak, že mi tekutina tlačila na močový měchýř a já si myslela, že mám zánět. Z toho zánětu nakonec bylo mimi, ale v 6tt odešlo. Být tebou, tak se v těchto dnech pořádně posnažím, držím palce, ať se Vám zadaří 😅

evulinkab
5. dub 2013

Ahojky, ano, to co popisuješ, je ovulační krváceni.Já to dříve taky nemívala, posledni rok se mi to stává tak každý třetí cyklus.Říká se, že krvácení při ovulaci, značí bouřlivou ovulku🙂, čili vše je krásně připravené pro oplodneni vajíčka🙂Ale co je na tom pravdy, nevim...

avenda
3. kvě 2013

ahoj holky,nikdy jsem se nějak nepozorovala a dnes ráno když jsem se utírl
a jsem měla na papíru hlen vypadalo to jako hustý soplik 😀 a pak přes den nic a jak jsem se šla koupat tak na papíru opět hlen ale i s krví ale né červenou ani hnědou ale růžovoučkou v podbříšku mě bolí ale menzes mi skončila v pondělí a mám ji pravidelnou a tohle se mi ještě nestalo,jsem z toho malinko vykulená 😨 o mimi se snažíme dlouho,ted nas čeaji veškeré testy a vyšetřeni,moc děkuji za poradu🙂