Růžový hlen / výtok po ovulaci. Co to znamená?

jana3333
28. pro 2011

Ahoj nastávající maminky 🙂 Chtěla jsem se zeptat vás, které s tím máte už nějaké zkušenosti, co by mohl znamenat růžový hlen/výtok po ovulaci. Snažíme se o miminko a od pátku jsem měla ovulaci a silně mě bolelo břicho. Dnes ráno se mi objevil právě ten růžový hlen a já jsem z toho docela nervozní... ☹ Můžete některá poradit, co by to mohlo znamenat? Mohlo by se jednat např. o to již tady několikrát zmiňované uhnízdění vajíčka? 😉 Nebo mi pouze končí ovu? ☹ Děkuji moc 🙂

petanevesta
28. pro 2011

ahojky, četla jsem o tzv. nidačním krvácení, což je špinění, když se vajíčko začne uhnizďovat....tak držím palečky, aby to bylo tohle 😉

petkave
28. pro 2011

Mne sa ružový hlien objavil až v čase očakávanej ms, už som si myslela, že sa mi rozbehne a stratilo sa to... Zrejme to bolo zahniezďovanie. Ale ako píšem, až v období ms... Pri konci ovu som takýto problém zatiaľ nemala...

andelka
28. pro 2011

Růžový hlen bývá i při ovulaci. Ovulka je jen okamžik, netrvá několik dní 😉 Nidační krvácení/špinění bývá tak kolem 7dne po ovulaci.

andrrejjkka12
25. srp 2017

Dobrý den ,mám takový problém od pondělka mi nastal růžový výtok trval dny ,od středy přišlo špinění jako by mi končila menstrulace .zadne bolesti nic nemám mohl by mi někdo.poradit co to může byt? Děkuji😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru