S čím lze Femibion 800 kombinovat?

bibianca
20. srp 2013

Ahoj Holky, užívám už měsíc a půl femibion a zatím se nedaří. Lze tento vitamínový prostředek něčím navíc podpořit? Všimla jsem si, že někdo užívá femibion ještě navíc s kyselinou listovou. Femibion však už kys. listovou obsahuje. Můžete poradit některá zkušenější s čím se dá tento vitamín kombinovat? Děkuji.

sarkad2856
20. srp 2013

Ahoj, v tom Femibionu již kyselina listová je...kopíruju
Komu je přípravek určen? Doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, Metafolinu, vitaminů a jódu je určen pro dospělé ženy plánující těhotenství a pro těhotné ženy až do konce 12. týdne těhotenství. 😉

fishtamin
20. srp 2013

Měsíc a půl je celkem krátká doba 😉 kombinovat nejlépe se zdravou a čerstvou stravou, dostatkem pohybu a pozitivním myšlením 😉 Hodně štěstí a brzy // přeju 😎

olusenka
20. srp 2013

nedaří otěhotnět? Já myslím, že ty vitamíny se doporučují brát předem spíš proto, že ženy ze začátku těhotenství kolikrát ani hned nevědí. že jsou těhotné, tak aby tělo a hlavně plod mělo vše, co potřebuje. Kyselina listová je nejdůležitější. Vitamíny a minerály jsou sice k otěhotnění potřeba taky.... třeba vit. C a E, selen, zinek (ty poslední dva to se říká hlavně u chlapů). Co je dobré ještě brát, to záleží na tom, jak tělo (ne)funguje. Já zkoušela drmek obecný na podporu ovulace, Macu, jeřáb ptačí, maliník - posledně jmenované na hormonální hladinu, aj. Pozitivní myšlení je taky důležité, jak píše fishtamin.

jennyska
6. lis 2013

@olusenka @sarkad2856 @fishtamin @bibianca

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste vložit svou zkušenost s femibionem do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady s maminkama, snažilkama a těhulkama tvoříme? 🙂

Vložením své zkušenosti, příběhu, rady, tipu na https://www.modrykonik.cz/femibion-800-a-400/ pomůžete ostatním maminkám a těhulkám, které si právě prochází stejným obdobím jako v minulosti a nebo současnosti vy a právě v naší koníkovské knihovničce mohou najít jak základní informace o dané věci, tak také cenné zkušenosti 🙂

Děkuji Vám, že se zapojíte a že svou zkušeností, příběhem, pomůžete.
Mějte krásný den!
Janča