S desetiměsíčním mimčem letecky k moři. Není to brzo?

vurstice
8. čer 2011

Zvažujeme letošní dovolenou letecky u moře,ale bojím se ,jestli to není pro 11.měsíční mimčo moc brzy?tepla,cesta letadlem...Máme ještě čtyřletou dceru,tak chceme hlavně kvůli ní...Díky za každý názor,popřípadě tip ,kde jste byli spokojené,vyžití pro děti,destinace apod...

kjajule
8. čer 2011

Já myslím že to záleží hodně na dítěti...já bych třeba neletěla my máme hroznýho neposedu, vzteklýho a to trápení na letišti a v letadle to bych měla zkaženou celou dovču...
Pokud máš dětátko v pohodě že se nechá zabavit a sama cítíš že to bude v pohodě tak bych klidně letěla...pro nás bylo utrpení jet i někam autem stačilo hodinku a měli jsme nervy v kýblu...:-P Ted už je to lepší aspon v autě už je hodnej...🙂
Sama musíš cítit jestli to s celou rodinkou zvládnete, pokud nemáš takovýho lumpíka jako já na dovču bych letěla, pro straší to určitě bude zážitek 😉

dendaz
8. čer 2011

My letěli s dcerou poprvé když jí byl rok a třičtvrtě, bylo to perfektní. Je hrozně klidná a hodná, tudíž na letišti vydržela v golfkách a v letadle spinkala, letěli jsme na KOS, oblst Marmari- hodně klidné místo a pro děti ideální. 🙂 Jelikož je to ostrov pofukoval příjemný vítr a září tam už takové vedro nebylo...

weri1
8. čer 2011

taky si myslím že záleží na dítěti, jestli je klidné dítě, jestli mu nevadí teplo tak proč ne. Náš Beník ten horko nemá rád, je strašně živej, takže jsme dovolenou posunuli na příští rok,

vurstice
autor
8. čer 2011

Hm...náš synek byl donedávna klidné miminko,hodně spinkal,ale začaly nám růst zuby a je to děs.... ☹ pořád brečí,je neklidnej....v autě cesty většinou prospí,to je pohodovej...no uvidíme..ráda bych kvůli dceři,je dost často nemocná,tak i z tohoto důvodu... 🙂 s ní jsme letěli když ji bylo16 měsíců 7 hodin a celekm v pohodě...ted bychom rádi někam blízko,dvě děti už jsou dvě děti... 🙂 a synek je přeci jen ještě menší...díky za názory. 😉

dendisa
8. čer 2011

@vurstice za mě když ještě ani nelozí nebo když už chodí. Období mezi si s dítětem na pláži neumím představit. Ale pokud si vyhraje lezoucí dítě pod slunečníkem v klidu, proč ne, tam je i předpoklad, že krásně prospí (probrouká) let i transfer autobusem.

vurstice
autor
8. čer 2011

Leze už jako drak... 🙂 🙂 🙂 ale letěli bychom až za dva měsíce..no asi to bude náročnější z tohoto důvodu,máte pravdu...
@dendisa

rebelie
8. čer 2011

My byli s bráchou, když byl tuším 6. měsíční, na Krétě a zvládl to v pohodě... Je ale pravda, že k moři jsme tolik nechodili, že se víc bylo u hotelového bazénu (už je to dlouho, tak si to nepamatuju tak dobře, ale byl fakt malej, možná dokonce 5. měsíců)

marrakech
24. čer 2011

@vurstice - ziji castecne v Asii, poprve jsem se synem letela v 6.mesich, od jeho 11.mesice jsme u more stale. Let je sice trochu narocnejsi, syn je hodne aktivni, ale more a vseho okolo si s nadsenim uziva. Uz v tech 6.mesich rad lezl po plazi, hral si s piskem,... Ted se honi s vlnama, s vyskotem mi bori babovicky, zkouma kraby,... 😉 Myslim, ze ta volnost, co detem dava pobyt u more je skvela. Plus blahodarny vliv na zdravi (napr. terapeutka mi rikala, jak je skvele, ze bude chodit bos po plazi, jak je to pro deti zdrave). Nutna je samozrejme ochrana pred sluncem, ale jinak nevidim duvod, proc byste si dovolenou krasne neuzili.