Samovolný potrat? Pozitivní test a krvácení

barcamarkova
16. pro 2015

Dobrý den dámy.
Prosím o Vaše zkušenosti a názory.
Ms jsem měla naposledy 5. Listopadu. Cyklus mám 28dní plus mínus jeden den. Další ms jsem měla mít 3. Prosince a ta se nedostavila.
Tak jsem si 5. Prosince udělala test a byl pozitivní, za tři dny jsem si udělala další a ten byl také pozitivní.
Objednala jsem se k doktoru na 21. Prosince. V neděli jsem začala mít bolesti a špinila jsem, v pondělí jsem začla krvácet takže jsem jela k doktoru, ten mě vyšetřil a řekl že to vypadá na menstruaci a že když teda říkám že jsem měla pozitivní test tak mi vezme krev a uvidíme. Včera jsem volala a sestra říkala že hcg není moc vysoké že to přisuzuje té menstruaci a mám přijít normálně v pondělí jak jsem byla objednaná a probrat to s doktorem. Dnes jsem si dělala test a byl negativní. Myslím že jsem prodělala potrat. Dnes už zase jen trošku špiním. Co myslíte? Děkuji předem za Vaše názory

pety91
17. pro 2015

Pokud bylo HCG pozitivní, tak to asi bylo tvz. mikroabort nebo se to taky nazývá biochemické těhotenství ( t.j. krvácení příjde dřív než se zobrazí na UZ )

m21elis
17. pro 2015

Zažila sem to samy na jaře,neres to a ber to jako opožděnou MS,je to to nejlepší pro tvoji psychiku

semisovamys
17. pro 2015

Ahoj, to samé jsem taky zažila, minulý měsíc, ted jsem měla už normální MS, tak se začneme znovu snažit o mimi. Pokud jis měla pozitivní test, opravdu to mohl být ranný potrat. Ale jak už bylo řečeno, je lepší to nezkoumat, aby to nebylo člověku tolik líto... 🙂

barcamarkova
autor
17. pro 2015

@semisovamys je to pravda je lepší to moc neřešit ale ono to člověku prostě nedá a chce vědět co mohlo být špatně.. 🙂

semisovamys
17. pro 2015

@barcamarkova ptala jsem se doktorky,zda se tomu lze v budoucnu nějak vyvarovat, zda něco dělat či nedělat a ona mi řekla,že to nijak ovlivnit nejde... ☹ 🙂

kainym
19. led 2016

Ahoj holky 5. prosince mi přišla poslední ms v lednu se nedostavila tak jsem si zkusila 12.1 udělat test a byl pozitivní 15.1 jsem zkusila znova a opět pozitivní a čárka byla krásně vidět jenže v neděli 17. jsem začala celkem silně krvácet a cítíla jsem jak je není jen krev ale i větší sraženiny v pondělí jsem volala dr ale budu se registrovat k novému lékaři a jsem objednaná až na půlku února sestřička mi po telefonu řekla že pokud krvácím chodit nemám mě ale dnes začalo bolet v podbřišku až do křečí test jsem zkoušela a druhá čárka není téměř vidět. Nevím co dělt jestli jít zítra k dr (to mi i sestra řekla že když budu teda chtít mám přijít zítra) nebo počkat do února. Krvácení stále trvá tak nevím jestli to má cenu jít aby mě dr vůbec prohlédl ale zase bolest je jen na levé straně podbřišku tak mám strach z mimoděložního těhu. máte s tím někdo zkušenosti? děkuji a omlouvám se za román

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru