Sanus Pardubice - čekání na zázrak ♡

liska_bystrouska
20. dub 2016

Ahoj holky, pristi tyden nas ceka prvni konzultace v CAR Sanus v Pardubicich.
Nenasla jsem zadnou diskuzi, ktera by zacinala opravdu od prvopočátku - tedy od prvniho navštívení centra. Budu moc rada za jakekoliv osobni zkušenosti.

paja1224
16. črc 2016

@broucziyk Moc děkujeme, i kdyby nám to šlo takhle rychle, to by byla paráda. Měj se, ahojky

liska_bystrouska
autor
16. črc 2016

@paja1224 Ahojda, no to tedy byl sok 😀
Dnes jsem podstive lezela 20 minut. Na nic jsem se nestihla zeptat. Byl tam hrozny frmol.
Jinak manžel by raději ještě zkoušel IUI, tak tam v příštím týdnu zavolám a asi to IVF o měsíc odlozim....
Jinak samozrejmě doufám, že to ted vyjde a nic nebude potřeba. Moc tomu chci věřit 🙂
Kdy dobiras Duphaston, at vim, kdy na tebe myslet? 😉

liska_bystrouska
autor
16. črc 2016

@musichetta díky za odkaz.
Popravdě ho ale nebudu cist.
Mas deti? Pokud ano, mela jsi štěstí a počala je prirozene? Jestli jsi cetla všechny příspěvky v diskuzi, asi tusis, ze naše jedina touha a přání je porodit zdrave dite....ac s pomocí CAR.
Preji Ti hezke leto, plne pozitivních dni.

liska_bystrouska
autor
16. črc 2016

@broucziyk Ahojda moc gratuluji k očekávání dvojčátek. Vysly po IUI ? 🙂
Moc s Pajou dekujeme za prani. Snad se na nás taky usmeje stesti. Nejlépe uz v tomto cyklu 😀
Mej se prima a uzivej si klidu s briskem 🙂

broucziyk
17. črc 2016

@liska_bystrouska ahoj ano po clostiku , byli dva folikuly a hnedka dvojky...a to mi zminili ze ja mam PCO a manzel nema na 100% sperm. ok a vidite...hlavu vzhuru, urcite se zadari co nevidet... Ja ackoli prcku nelituju tak si nakonec myslim ze by se zadarilo i prirozene...ten rok nezdaru a snazeni ale udela s psychikou dost proto jsme po roce sli do sanusu

paja1224
17. črc 2016

@liska_bystrouska Ahoj, já jsem tentokrát Duphaston nedostala, že prý mám sliznici dobrou. Jen jsme píchali Ovitrelle. Dr. trvdí, že u 2. a 3. IUI je šance daleko vyšší, musíme doufat a věřit. Poznáme cca příští úterý. Minule jsem byla 14.DC, teď 13. To čekání je dlouhé.
Jinak já tam teda 20 minut neležela, příště se polepším, když budu muset znovu.
Měj se krásně, hezkou neděli. Já mám pracovní. Pa

musichetta
17. črc 2016

@liska_bystrouska Ne, děti nemám, je mi teprve 19 🙂 Loni jsem dělala ročníkovku na etické problémy a zabývala jsem se tam mimo jiné i umělým oplodněním, trochu se o tyhle věci zajímám... a nemůžu s tím souhlasit, hlavně z pozice věřícího člověka. Ale chápu, že to asi musí být hodně těžké, když chceš mít dítě a přirozenou cestou to nejde, takže to neber nijak ve zlém, nechci Tě soudit, prostě jenom říkám, co si myslím.
Měj se hezky, zdravím Tebe i všechny v diskuzi 🙂

liska_bystrouska
autor
18. črc 2016

@musichetta Ahoj, dobry. Jen me to přišlo hrozne lito. A navic uplne mimo tema. Ale respektuji tvuj pohled na věc. Moc Ti preji, abys CAR nikdy nepotrebovala....

liska_bystrouska
autor
18. črc 2016

@paja1224 Ahojda, ja byla na první IUI 16.den cyklu v pndeli. Ovitrelle jsem si pichla v sobotu. Po iui jsem lezela cca 15 minut.

Druhe IUI jsem mela ted v sobotu a v patek mi sestřička v Sanusu pichla Pregnyl. Po iui jsem lezela 25 minut. (koukala jsem ted na zpravy v mobilu, jak jsem psala manzelovi 🙂 )

Rozdíl mezi obema IUI je 2 dny. Jsem zvedava, jak to dopadne. Snazim se to moc neresit, ale moc to nejde :-P
Jinak ja Duphaston dostala. Myslim, ze hlavně kvůli endometrioze.
Kde Jani pracuješ, ze nemas volnou neděli? Klidne pisni do zpravy, jestli nechceš sem 😉
Posilam pozdravy, pa

liska_bystrouska
autor
18. črc 2016

@broucziyk Ahojda, no vidíš to. Taky se snad takového štěstí dočkáme 🙂
Jinak ja mam cyklus normální. Zadne leky na tvorbu vajíček neberu, takže pokud se zadari, dvojky to rozhodne nebudou 🙂

paja1224
16. srp 2016

@holubice.petra Ahoj, koukám, že už máte malou Viktorku. Moc gratuluju 🙂

paja1224
16. srp 2016

@broucziyk Prohlížím, co je tady nového..... a dva malí chlapečci, moc gratuluju 🙂

holubice.petra
16. srp 2016

@paja1224 moc dekuji

aaandisek
16. srp 2016

Ahojky všem,jsem moc ráda že je tu skupinka přímo pro ty, co chodí do Sanusu Pardubice... nás čeká další KET, předminulý měsíc-zavedena 2embryjka kvality 1...potvrzeno tehotenstvi z krve a pak v 5tt samovolný potrat ☹ takže čekám na MS, pak 10-ty den ultrazvuk a znovu ket - tak jsem se radovala jen chvilku 🙂 ale věřím, že to už vyjde 🙂

broucziyk
17. srp 2016

@paja1224 ano ano zítra máme už měsíc...je to neskutečnej ale fakt neskutečnej frmol a přitom je to tak nádherný být mámou...kdyby se dal čas zastavit...snažím se oňufňávat prcky jak jen to jde protože mě ani ve snu nenapadlo že to může s dětma natož se dvěma až takhle rychle utíkat....před porodem jsem si kolikrát říkala kdy už ten chlap příjde z práce ten den neuteče a já jsem doma sama a nemám si ani s kým popovídat....teď jsem taky šťastná že dorazí domů ale spíš z hlediska táty a pomocníka zatím :D a miluju tu večerní část kdy si všichni lehneme na deku a mazlíme se

paja1224
18. srp 2016

@broucziyk Ahoj, to Ti věřím, mně bohatě stačilo jedno ve svých 21 letech. Užívej si maličkých miminek, strašně rychle vyrostou. Všechno rychle uteče. Školka, škola, gympl a teď syn bude začínat vysokou v Praze a stěhovat se tam. Tak doufám, že za mnou bude jezdit alespoň na víkendy.
Měj se krásně, buďte hlavně všichni zdraví.

paja1224
18. srp 2016

@aaandisek Ahoj, jsme tady, vítáme Tě. Je to smutné, co píšeš, ale už bojuješ dlouho a statečně. Máš maličkou Natálku, určitě jsi ještě mladá. Já mám 19-ti letého syna, nový přítel by chtěl jedno svoje, ale ve 39 se už nedařilo. V Sanusu jsme zatím po 3.IUI, čekám na výsledek. Byli jsme už 2.8., testy jsem ještě ani nekoupila, musím nějak vydržet a věřit. Jinak 3. den MS mám přijít kvůli minimální stimulaci.
Měj se hezky, užívej léta. Ahojky

pidalka12
14. říj 2016

Ahoj holky. Především držím všem pěsti a ať k vám brzy přiletí vrána, nebo čáp 🙂
Ja jsem cca 7 let chodila do Atlety v Kostelci nad Orl. Teď necelý rok chodím do Sanusu v Pcich... s novým, lepším a milujicim přítelem 🙂 Nemá za sebou IUI, bez úspěchu. Nyní mám protokol a v pondělí jdeme na odběr, po kultivaci mi ten malý zázrak zavedou. Děsně se těším, ale zároveň jsem šíleně nervózní :/ Už si skoro v 33 přijdu stará.. Proč? Protože uz nemám jedinou netehotnou kamarádku, a jsem nejstarší, a to o dost. Ale to není podstatný. Prostě si k narozeninám přeji prcka 🙂
Jak jste v Sanusu spokojené? Chodím k bezvadné doktorce, Dvořákova. Tak snad se nám vše povede... 🙂

liska_bystrouska
autor
14. říj 2016

@pidalka12 Ahoj, vítáme te tu. Já chodim k Dr.Novotné a v pristim tydnu se dozvím, kdy začnu se stimulaci. Čekám na MS.
Jinak v Sanusu jsem moc spokojena. Vsichni jsou prozatím míli a vstricni. 🙂

pidalka12
15. říj 2016

@liska_bystrouska Ahoj. Děkuji 🙂 u dr. Novotné jsem byla jednou na kontrole, a přišla mi přísná 🙂 to ale neznamená, ze je špatná. Přeji hodně štěstí. Snad se nám všem zadari. Zasloužíme si to! ♡

pidalka12
15. říj 2016

Potkám se v Sanusu s někým v pondělí? 🙂

liska_bystrouska
autor
16. říj 2016

@pidalka12 Ahojda, ja jsem na Dr. Novotnou dostala doporučení od svoji lékařky a tak jsem na její radu dala. U Dr.Dvořákové jsme už také byla, když mela moje paní doktorka volno a me zas znervoznuje, jak je mladá 😀

pidalka12
17. říj 2016

@liska_bystrouska podle mého není zas tak mladá :D

liska_bystrouska
autor
17. říj 2016

@pidalka12 Holky na jedné diskuž psaly, že je ročník 1982. Já nevím, odhad na věk nemam a Dr. jsem viděla jen jednou 😀

aaandisek
17. říj 2016

@pidalka12 ja jdu ve stredu na ket,zitra si mam volat,kvuli nasim rozmrazenym mrnouskum 🙂

pidalka12
17. říj 2016

@aaandisek Tak Přeji Hodně Štěstí 🙂 Ja mam volat zítra kolik se jich podařilo oplodnit. Přítel měl luxusní smermiogram 🙂 v oatek nebo v sobotu půjdu na ket ja 🙂

aaandisek
20. říj 2016

@pidalka12 taky preji hodne stesti,to je skvela zprava,tak dej vedet jak to vypada 🙂

pidalka12
20. říj 2016

@aaandisek Dám, děkuji.
A jaký ze středy máš pocit?

nina004
2. lis 2019

Ahojte dievcata, nemate niektora skusenost, ze by ste sli s partnerom do Sanusu bez papiera od gynekologa? Zaujimalo by ma kolko vyjde vysetrenie, ked som samoplatca. Chceli by sme zaklad, pre mna utz, hormon.profil a pre manzela spermiogram. Moj gynekolog vypisanie ziadanky stale odklada a nakolko sa nam uz dlho nedari, tak by sme chceli vediet, kde je problem.