Sarapis před IVF. Pomohlo to někomu?

bublenudle
16. led 2012

Dobrý den,chtěla jsem se Vás zeptat,jestli máte někdo nějaké zkušenosti použivani Sarapisu pred IVF ???někde jsem to viděla v diskuzi,ale už bohužel nevim kde...chtěla bych ho brat taky,tak chci vědet,jestli to někomu pomohlo...děkuji moc,budu vděčna za jakékoliv info 🙂

reni0602
18. únor 2012

@bublenudle Ahoj, já jsem začala brát Sarapis až teď, po neúspěšném IVF, 10.2. jsem začala krvácet ☹
6.2. mi bylo čtyřicet ☹ A kromě toho Sarapisu jsem začala pít čaj z drmku (fakt síla) a příteli koupila Macu a ještě nějaký čaj. Nemáme zjištěné žádné problémy, tak jsem se do toho vrhla po svém 🙂 Přeji hodně síly!

bublenudle
autor
19. únor 2012

Ahojky,tak hodně štěsti...já ted měla 6 IVF opět neuspěšné,je mi 39 😉 a už teda fakt nevím,jak dál...začínám se srovnávat s tím,že holt děti asi mít nebudu... ☹

reni0602
20. únor 2012

@bublenudle Ahoj, všichni radí, že má člověk myslet pozitivně, jenžé já nevím jak na to ☹ Máte zjištěné nějaké zdravotní problémy nebo to jak jak u nás 🙂 ?

bublenudle
autor
20. únor 2012

@reni0602 Já jsem bez vejcovodu po mimoděložním ,jinak nic...spg ok,tak nevim,proč se to nechytá 😠 😠

reni0602
20. únor 2012

@bublenudle Mě někteří doktoři řekli, že je to věkem a naopak, ti ostatní v tom nevidělí zas takový problém.

bublenudle
autor
20. únor 2012

@reni0602 JJ,to já taky počitam s tim,že staršim to jde huř,ale zase až tak??? no nechapu a už me to štve,ale mimi strašně chci ☹

svoba
20. únor 2012

mně sarapis vůbec nepomohl. ale asi ani neuškodí. 🙂

svoba
20. únor 2012

z vlastní zkušenosti doporučuju nechat se řádně vyšetřit. nespoléhat jen na CAR. hodně štěstí!

reni0602
20. únor 2012

@svoba jenže já už nevím jaké všechny vyšetření mám ještě mít ☹ Máš o tom přehled?

svoba
20. únor 2012

@reni0602 gynekologie je první. pak si sama zajdi za obvoďákem, at ti nabere krev na štítnou žlázu. v CARu by měli udělat genetiku. sama si dál zajdi za dobrým imunologem - spíš reprodukčním imunologem. a taky na urologii kvůli výtěru z moč.trubice na ureaplasmu.
vše je propojené. mně neplodnost způsobila nemoc střev - alergie na lepek. nechci chytračit. ale bojovala jsem taky dlouho.
hodně zdaru! 😉

reni0602
20. únor 2012

@svoba Hm, tak to vypadá, že skoro všechno mám - genetiku, immunologii (dnes kontrolní odběr), alergii na lepek taky nemám, nemám jen výtěr z močové trubice.