Slabá druhá čárka na testu, jsem těhu?

touskl90
2. zář 2015

Ahojky mám dotaz...s přítelem se snažíme od loňského léta o mimi loni se nám povedlo ale bohužel v listopadu 2014 jsem musela na potrat - molla (prázdné vajíčko ) teď při poslední návštěvě na gyn.jsem dostala Utrogesgan pro srovnání cyklu. Dneska jsme si dělala test a měla jsme druhou čárku (slabou) mohla bych být tehotná? Myslíte že se nám zadařilo ?

fiedlermonika
2. zář 2015

zkus testik obden jestli bude carka silit a hlavne z rani moci tam je největší množství hcg

blecha94
2. zář 2015

Ahoj. Já myslím, že test je jasně pozitivní. 🙂 Zopakuj ráno z ranní moči a pokud najdeš znovu dvě čárky, objednala bych se na gynekologii.

susmevem
3. zář 2015

Ahoj, ja bych řekla, ze testik je pozitivní... 🙂. Takže myslím, ze se Vám podařilo. Zkus testnout znovu a pak hurá na gyndu... Hodně štěstí.... 🙂

urum
9. zář 2015

jednoznacne pozitivni test. Jsi tehotna.

lufinela
9. zář 2015

Ahojky, myslím, že jsi těhotná. Měla jsem teď to samé a zkoušela jsem už asi 10 testů a na všech je stejná ... slabá čárka taky čárka... 😝

kapr
9. zář 2015

My, co známe pokusy z umělého oplodnění...........je tato čárka mega silná 😉 😵 gratulace 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru