Snaha o druhé těhotenství

jersi3
10. zář 2021

Zdravím.. snažíme se o druhé mimi ...už několik měsíců. Ms mi jednou přijde 19či20/21 jak se jí chce 🙂 ... hlídám si dny ovu ..(výtok,pobolívání atd) ale stejně nic 🙂 Dnes už mě pobolivá podbřišku ...pár dni mam husty bily vytok ..test jsem si dělala (vim ze je brzy) samozdrejmne negativní.. Na výpočty moc nejsem,spíše hlídám podle těla..taky je možné že na to jdu špatně

eellushka
10. zář 2021

@jersi3 tak to jsme na tom stejně ja tedy mela ovulaci 2-3.9 a teď čekám .
Boli me břicho jako bych to mela dostat, v kříži, vyytok bílej hustej.... Zítra je to 5 dni do ms tak zkus testnout... Držím palce

jersi3
autor
10. zář 2021

@eellushka zitra je to 7 dni do ms ... buď prijde 19 cí 20-21 ... nevim no .. jsem zvědavá

eellushka
10. zář 2021

@jersi3 brzo na testy jeste... Doufam , ze bto tenhle měsíc vyjde...

margriet
10. zář 2021

@jersi3 Můžu se zeptat. Ta červená srdíčka v kalendáři znamenají co?

eellushka
10. zář 2021

@margriet sex 😊♥️

margriet
10. zář 2021

@eellushka Taky mě to mohlo napadnout 🙈

eellushka
10. zář 2021

@margriet 😁

jersi3
autor
10. zář 2021

@margriet nějak se nespoléham na kalendář protože mi přichází ms jak se jí chce :D takže jsou i jiné dny ovu .. mam spis pro přehled

margriet
Autor odpověď smazal
Zobraz
margriet
10. zář 2021

@jersi3 Já právě koukám na ten kalendář a na to, kdy tam máš ta srdíčka a právě nad tím přemýšlím, jestli nemáte sex příliš brzy před ovulací. Jako spermie si sice umí počkat, ale podle toho kalendáře to tam vychází jen na začátek plodného období. Pokud bys měla MS až třeba toho 21., tak se ti automaticky o ty dva dny ovulace posune a tím i ty plodné dny… 🤔

jersi3
autor
10. zář 2021

@margriet posledni měsíce mi chodila vždy 19tého ... minulý měsíc se opozdila na 21... teď nevim kdy přijde ci prijde 🙂

jersi3
autor
10. zář 2021

@margriet minulé těhu, mi přišla ms vždy prvního.
10tého a 14tého a 15tého jsme měli sex a otěhotněla jsem :D

eellushka
Autor odpověď smazal
Zobraz
eellushka
10. zář 2021

@margriet ja mam takto

jersi3
autor
10. zář 2021

@eellushka tak to bude jasný těhu 🙂 teda poku jsi i cítila ze mas ovu 🙂
Ja treba citila pobolivani atd pred ovu ...a kdyz mel byt den ovu tak nic

eellushka
10. zář 2021

@jersi3 delala jsem testy a vyslo takto další den už test byl negativní

jersi3
autor
10. zář 2021

@eellushka takže ovulka proběhla 24den cyklu jestli dobre ctu? 🙂
Vidis? Kalendar pise ovulka 2,3... ale testy negativni

eellushka
10. zář 2021

@jersi3 jj mam 38

jersi3
autor
10. zář 2021

@eellushka ja myslim ze ti to vyjde 🙂 pak urco napis,jak si dopadla,drzim palecky

izzylka
10. zář 2021

Já bych se hlavně nespoléhala na kalendář 🤷🏻‍♀️ měř třeba bazální teplotu, dělej ovu testy ale nespoléhej na kalendář nebo pobolívání břicha.

jersi3
autor
10. zář 2021

@izzylka pri prvnim tehu sem ovulaci nepoznavala... ted po tehu me ovulace vylozene boli :D takze vim

eellushka
10. zář 2021

@izzylka ja teda neměřím, ale testy mam delane tri cykly za sebou a pokazde vychazeli v den kdy mi ukazoval i kalendář... Dělám každou ovulaci... týden před a testuji az do pozitivních testů

margriet
10. zář 2021

@eellushka Ten test z 24. dne cyklu vyšel krásně 👍 Teď už jen počkat na takhle krásně pozitivní TT 😉

eellushka
10. zář 2021

@margriet ja doufam ze to klaplo... Zitra zkusím udělat test

margriet
10. zář 2021

@jersi3 Však jo. Sama znáš sebe i své tělo nejlépe 😉 To, co jsem psala, jsem vyloženě brala na základě toho kalendáře. Ale ty kalendáře jsou fakt spíš orientační 🙂

margriet
10. zář 2021

Jinak já bych měla MS dostat zítra. Test jsem zkoušela ve středu a byl negativní, tak jsem se na to vykašlala a počkám, až když bude případně zpoždění a testnu znova…

eellushka
10. zář 2021

@margriet tak budu na tebe myslet 🤰

eellushka
10. zář 2021

@jersi3 co ted ale přemýšlím je ,ze jento správně ona ovulace od poz. Testu nastává do 48 hodin

margriet
10. zář 2021

@eellushka Díky. Ale moc tomu nevěřím, že to vyšlo. Přijde mi, že mám PMS jako obvykle… 🙈

petradt1986
10. zář 2021

@jersi3 bolet te muze, ale me treba boli sakra boli dva az tri dny pred ovu (potvrzeno testem, i ultrazvukem). Tak ze fakt jak ti tu radi BT, nebo ovulacni testy tak bys to mela zkusit. Mozna proto se nedaří