Snaha o miminko způsobem až to přijde, tak to bude

soniamistery
21. led 2014

Ahoj všechny 🙂 Chtěla bych se poradit s těmi z vás které nepoužívají žádnou antikoncepci, na miminko se těší ale situaci řeší pouze způsobem "až to příjde, tak to bude". S manželem jsme přestali antikoncepci používat na konci září a myslíme si, že není potřeba žádných ovu testů ani počítání plodných dní. A tedy i dělat po sexu stojku mi příjde jako že se snažím tomu nějak dopomoci a proto žádné stojky nedělám. Občas mě ale přepadne pocit, že tak vlastně ani nedám spermiím možnost aby doplavaly až k cíly. A tek se ptám těch z vás které se neřadíte vyloženě mezi "snažilky" jestli po sexu nacvičujete nějaké gymnastické pozice?
Díky 🙂

anetka1701
21. led 2014

Stojky :oD :oD :oD ne, nic jsem nedělala - max. zůstala chvíli ležet :oD Sry, nejsem snažilka (zatím), tohle mně ale fakt pobavilo...

laurital
21. led 2014

My jsme nikdy nic podobného neprováděli, ale také je fakt, že v obou případech jsem otěhotněla hned první měsíc, kdy jsme se o dítě snažili.Je možné, že kdybychom se neúspěšně snažili více měsíců či dokonce let, zkusila bych lecjaké babské rady, proto všechny hokusy pokusy snažících se párů dokážu pochopit 😉

kikid
21. led 2014

@soniamistery Ahoj, my to řešili stejně, až to přijde, tak to přijde..🙂 Sex jsme si užívali normálně, jako předtím, nepočítala jsme plodné dny a ani žádnou gymnastiku po sexu sem nedělala... No a přišlo to hned napoprvé...🙂 Takže já si myslím, že spermie mají šanci se dostat tam kam potřebují🙂

pisisvori
21. led 2014

@soniamistery gymnastiku jsem žádnou neprováděla, při prvním jsem jen dělala cvičně ovu testy, ale byly jsme spolu 2 roky , pár měsíců po svatbě, takže sex byl pořád🙂 a s radostí a podařilo se první měsíc. Druhé těhu jsem testy neděla a jen špatně odhadla plodné dny a nechala manžela nedávat si pozor, takže se zadařilo z jednoho sexu v měsíci, ale v 9tt jsme potratila (dcera byla nespící plačící mininko, hádali jsme se a já jsem prakticky neměla chuť na sex). Teď tohle těhu jsem měřila teplotu a dělala ovu testy. Ale od ukončení kojení (před tím skoro vůbec☹) jsme měla chuť na sex většinou jen okolo ovulace nebo těsně před MS, takže jsem se řídila spíš tím🙂. Podařilo se 2x 3 měsíc, první skončilo potratem v 6tt.
Ale jak píše laurital, kdyby se nedařilo tak pak člověk asi zkusí vše🙂

vercik83
22. led 2014

@soniamistery Ahoj, já jsem taky žádné ovulační testy nekupovalala, ale věděla jsem přibližně, kdy asi je ovulace - bolelo mě vždy břicho...až jsem z toho chuť na milování neměla. Ale je pravda, že jsme trochu zvýšili aktivitu..ale ono mě to i víc bavilo, když jsem věděla, že z toho může být miminko. stojku jsme udělala jednou, jinak ani jsem extra neležela. trochu jsem se styděla před manželem dělat nějaké vylomeniny, aby nemyslel, že jsem šílená po děcku.o)
HAK jsme přestali používat v září, a teď to vypadá, že bude mimísek. Ale ještě jsem nebyla na ultrazvuku.

soniamistery
autor
22. led 2014

@vercik83 ....:D, ano, nechci dělat vylomeniny před manželem aby neřekl, že to zbytečně hrotím.

vercik83
22. led 2014

@soniamistery nehrotila jsem, a taky mám test pozitivní:o) Myslím, že kdyby to trvalo déle, tak nevím k čemu bych se uchýlila

soniamistery
autor
22. led 2014

@vercik83 Gratuluji 🙂

theaa
22. led 2014

Ahojky 🙂 v prosinci sem dobrala prášky a řekli jsme, ze uvidíme🙂 nejak extra nehrotime plodné dny, kdyz by se nějakou delší dobu nic nedělo, tak mozna začnu neco počítat 🙂

saminomimino
22. led 2014

naopak bez gymnastických pozic se to teprve podaří,druhé dítě je se sexu kdy jsem PO tom vstala a šla do vany,předtím urputné měsíce snažení,po styku podložený sed,ležení hodinu a nic,třetí dítě je úplný zázrak,sex bez nehody,jen z "kapiček lásky".Ono hned po erekci jsou spermie okamžitě v děložním čípku do minuty v děloze,pak děj se vůle boží,mechanicky se na tom dá pokazit málo co,ale psychika jak je špatná,tak to nepůjde

soniamistery
autor
22. led 2014

@saminomimino Prima 🙂, takže když hned po sexu vstávám a odcházím do koupelny, tak nic špatného nedělám 🙂

saminomimino
22. led 2014

@soniamistery pokud to má být budet o,stačí když se po sexu chviličku nezvedneš,určitě neodbíháš hned po akci,pár minutek si jistě oddechneš a pak klíďo do sprchy,to co z tebe vyteče už je jen ejakulát,spermie v něm nejsou 😉

medvide1
22. led 2014

@saminomimino mohu se zeptat pozastavila sem se nad tvojí větou.. 🙂 že třetí mimčo jsi měla po sexu bez nehody jen z "kapiček lásky" 🙂 jak si toto vyložit??jako že to nebylo z erekce ale jen z nějake přederekce? Promin za otázku 😉

saminomimino
22. led 2014

@medvide1 tak z mužova penisu během sexu vytéká čirá tekutina a ta může obsahovat spermie a když je dobrá konstelace hvězd,dá se z toho i otěhotnět,leta praktikujeme jen přerušovanou soulož a tohle nás zaskočilo,že to fakt jistota není

medvide1
22. led 2014

@saminomimino jj právě proto jsem se ptala toto jsem myslela... 😉 takže jsi otěhotněla takto?

soniamistery
autor
22. led 2014

@saminomimino Pravda, hned po akci se do sprchy neženu 🙂

saminomimino
22. led 2014

@medvide1 ano přesně tak,jinak to ani být nemohlo,náš malý zázrak už má rok a půl..

janefales
22. led 2014

Ahojky, já jsem přestala brát antiko v září 2012 taky jsem neřešila nějaký ovu testy, nechala jsem tomu volný průběh buď a nebo, stojku bych ani nezvládla 🙂 V létě 2013 jsem to nedostala a zjistila jsem že čekáme mimi, v září jsme měli svatbu a tak to miminko bylo jako dáreček k tomu, ale brali bychom se stejně.