Snažení listopad 2022

spygy
27. říj 2022

Tak kdo stále pokračuje se mnou....aneb hurá do dalšího snažení....

carolineg1
3. pro 2022

@martina_cz za mě spíš začínající ms, ale uvidíš

viki999
3. pro 2022

@martina_cz naděje je vždycky… 😊

nicoleluan
3. pro 2022

@martina_cz já špinila 5-6 DPO a nic.. takže těžko říct 🙏🏼

martina_cz
3. pro 2022

No jsem na to zvědavá.. ms mívám celkem silnou a teď k večeru to ustalo uplně 🤷🏻‍♀️

nicoleluan
3. pro 2022

@martina_cz ale zase, tys měla ten pozitivní test už před špiněním, ne? Tak to uhnizďování podle mě nebude.
I když.. kdo ví
Já už slyšela takových storek, že je všechno možné
Naděje umírá poslední 🍀💪🏼💪🏼

martina_cz
3. pro 2022

@nicoleluan nene neměla, minulý cyklus jsem měla ale zase ten mamatest no 🤷🏻‍♀️

nicoleluan
3. pro 2022

@martina_cz ahaaa, já myslela, že dneska ten test, jak si posílala
Třeba to uhnizďování je 😊 kdo ví
U mě to nebylo 😵

martina_cz
3. pro 2022

@nicoleluan jo dneska jo, to je pravda.. no nevim je to mamatest no.. včera byl i styk, tak nevim jestli to nemůže být i z toho, uvidím v dalších dnech.
Já tomu teda taky moc nevěřim, že by to vyšlo. Ráno jsem řikala i manželovi, že došla mrcha.

nicoleluan
3. pro 2022

@martina_cz no po sexu mi většinou po ovu teče fakt jasně červená/růžová krev. Ale jenom malinko
Ale každá jsme jiná
Třeba to u tebe opravdu něco značí 😊 uvidíš za 2-3 dny, jestli to dostaneš

carolineg1
4. pro 2022

@martina_cz já měla pár cyklu v roce i normálně týdenní špinění a podle Dr to byla menzes prý není vždy silná já tak třeba měla anovulacni cyklus a pak jsem měla takto slabou má

martina_cz
4. pro 2022

@carolineg1 je to ms, bohužel opět cyklus po 18ti dnech 🥲

zuzanajaresova
4. pro 2022

Také se přidávám 🙂 poslední ms byla 2.11., pak někdy ovulka, nehlídám ji, spíme spolu denně, dneska ráno takto 😊.. snad bude sílit 🍀 dneska 4.den zpoždění
(byli bychom šťastní, snažíme se už dlouho).. hlavně bych měla pro přítele ten nejkrásnější dárek ❤️

zuzanajaresova
4. pro 2022

@nicoleluan malinko vidím něco 🤭

martina_cz
4. pro 2022

@zuzanajaresova vidim krásně 😊✊🏼

katerinaaa87
5. pro 2022

@viki999 tak jak u tebe?
Ja 20DC a nevidim to nijak...kazdy mesic jsem byla "natuty tehotna" a nikdy nic 😁😁 ted teda pocitove nic...
Ve čtvrtek jdu na prevenci, tak se asi domluvim na tělísku. Vzdavam to, v lednu 36 ...

viki999
5. pro 2022

@katerinaaa87 Ja 18 DC, ale tenhle mesic jsme to dost flakali.. navíc jsem se minulý týden psychicky složila, takže dost léků, nervy..
Mě je 32, ale síly ubyvaji..a zdravotní stav je horší a horší.. navíc už takhle by synovi bylo 5 a tak velký rozptyl děti jsem nechtěla 😏

katerinaaa87
6. pro 2022

@viki999 32 je ideal, muz je se ségrou o 6 let a maji lepší vztah, jak ja s brachou o 3... drz se, snad bude lepe a sily zase pribudou 🙂🙂🙂
Ve ctvrtek jsem zvědavá, jestli Dr. shleda vse ok... je to teprve treti cyklus myslim...chteli jsme letni miminko

viki999
7. pro 2022

@katerinaaa87 nakonec mě skolila nějaká nemoc ještě.. od včera jsem doma a ležím jak placka, je mi šíleně 🙄
My letního máme Lexu - je to na den 5 let co jsem našla + test... Druhé jsem chtela jarní..bo aspoň začátek léta, nechodit zas s pupkem ve 40..
Se ségrou jsem právě o 6 a už je to hodně.. ale smiruju se postupně, že mi prostě není dáno už...

katerinaaa87
8. pro 2022

@viki999 tak co, je ti lepe?
Ja ted po precenci u Dr...

viki999
8. pro 2022

@katerinaaa87 jojo, už je to lepsi.. příští týden už zas pomasiruju do práce..
Vše ok? Resilas to tělísko, nebo ještě počkáš? ☺️

katerinaaa87
8. pro 2022

@viki999 12.12 ma dojit MS. Termin porodu by byl v zari...no nevim🙄 telisko jsem neresila. Musime to probrat i doma, ted nebyl cas. Same akce predvanocni mijime se ve dveřích 😁

viki999
8. pro 2022

@katerinaaa87 budeš testovat? 🙂

katerinaaa87
8. pro 2022

@viki999 nee. Dr na utz nevidel nic, ani gestacni vacek. Neboli ani prsa ani podbrisek...
Co ty. Zkousis to?

viki999
8. pro 2022

@katerinaaa87 tak teď by stejně viděl max tak vysokou sliznici ne? 🧐
Já zatím určo ne, 7dni do MS a asi ani nebude důvod..

katerinaaa87
8. pro 2022

@viki999 uz jsem si to nasla. Gestacni vacek je az tyden po vynechani MS... mas pravdu
Ale ani tak se testovat nechystam a tim, ze byla ovulace pozdeji, cekam i zpoždění...

viki999
9. pro 2022

@katerinaaa87 já až max kdyby přišlo opravdu zpožděni... Jsou Vánoce, nechci zbytečně doufat.. 😏

lipline
9. pro 2022

@viki999 Ty Vánoce jsou na tohle takový.... nevhodný... ☹ já mám teermín další ms 24.12. ☹

zuzanajaresova
9. pro 2022

Já mám prohlídku 14.12. To budu 6+2, doufám, že už bude něco vidět, když ne, do Vánoc chci ještě jednu prohlídku, ať má přítel krásného Ježíška, zatím nic netuší

viki999
9. pro 2022

@lipline 😏😏 to je fakt naprd termín.. hlavně vím že o to víc bych doufala.. a o to víc pak byla v háji.... Moc držím pesti!

martina_cz
9. pro 2022

@carolineg1 tak u mě dneska výtok s kapkou krve, tak já už fakt nevim 😁🤦🏻‍♀️ a boli mě už tak 10dní prsa a dneska 7dc.
Co u tebe?