Snažení o mimi jen o víkendech, zadařilo se vám?

rozaruska
26. srp 2013

Holky jezdí některé z vás manžel nebo přítel domů jen na víkendy?Snažíme se o mimi 3 měsíc,ale jen o víkendech,tak bych se chtěla zeptat jestli se někomu zadařilo i tak...mám strach,že to takhle nepůjde,ovulace mi vždy vychází na všední den☹

blannie
26. srp 2013

@rozaruska ahoj, my se začnem snažit od září a taky mám strach, že to nebude vycházet, v nějaké diskuzi - myslím, že to bylo "víkendové manželství", jsem našla příspěvek, že se někomu podařilo otěhotnět jen díky státnímu svátku 😀

rozaruska
autor
27. srp 2013

Ahojky,tak to jsem ráda,že v tom nejsem sama🙂 No to se ani nedivím,asi si manžel bude muset vzít dovolenou🙂 Tak přeji hodně zdaru,snad to brzo vyjde...🙂

zdeni.r
27. srp 2013

Ahoj.. my to měli taky jen o víkendu 😉 asi čtvrtej měsíc se povedlo...takže nehaž flintu do žita 🙂 ikdyž měsíc před se povedlo taky, bohužel to nevyšlo.. ale určitě stačí i o víkendu

rozaruska
autor
27. srp 2013

Tak to jsi mě trochu uklidnila,děkuju🙂 Snad se brzo zadaří...

loafeer
27. srp 2013

nám to teda nevyšlo....nebylo to vyloženě o víkendech, ale pracovali jsme s manželem od sebe 100km a já na směny, tak jsme se vídali tak všelijak....týden ne, pak víkend, zásadně těsně před MS nebo po. a takto jsme se marně ,,snažili,, 8 měsíců, jestli se to dá nazvat snažením....a pak jsem měla volný týden o vánocích, vč. ovulace a je z toho dvouletý kluk:o)

rozaruska
autor
27. srp 2013

Tak to gratuluju 🙂 Vždyť to říkám,budeme si muset vzít dovču 😉 No my se vidíme jen o těch víkendech a ovulace mi vždy vychází na všední den,tak si asi chvíli počkám na // na testu.. ☹

rozaruska
autor
27. srp 2013

Tak je to tady,ovulační test teď večer pozitivní a manžel přijede až v pátek ☹ takže opět nic...

daska1990
2. zář 2013

Ahojky holky,tak se pridavam k vam,mame na to take jen vikendy,bohuzel. Prvni pokusy nic a druhy pokusy zatim nevim,ale pochybuju ... ☹

kettypop1
3. črc 2019

Otěhotněla jsem hned první měsíc a to měl jen 2 pokusy... Takže ano jde to 😀😀😀