Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

lilli_en
2. lis 2012

@sukuba1 Přesně tak - hlavně, aby se nám VŠEM brzy zadařilo OTĚHOTNĚT 🙂

sukuba1
2. lis 2012

Já si dneska zase dělala test, ale fur nega. Tak počkám ještě týden jestli nedostanu MS a pak vyrazím na gyndu. No o víkendu jdu na oslavu, tak si aspoň můžu dát přípitek 🙂

lilli_en
2. lis 2012

@sukuba1 Tak tfuj, tfuj ať to konečně vyjde 🙂

sukuba1
2. lis 2012

@lilli_en díky, teď jen abych dotala MS, aby jsme se mohli posunout zase dál 😒

andrejkasi
2. lis 2012

@sukuba1 vidím to úplně stejně, hlavně, ať se to posune dál a můžeme znovu pokračovat 🙂 Jinak s těma vitamínama, já to asi zatím hrotit nebudu, možná si koupím ještě ten kontryhelový čaj a pokud se nebude dařit víc měsíců, tak se poohlídnu ještě po něčem jiným.

andrejkasi
2. lis 2012

@lilli_en ahojky, držím pěstičky ve snažilkování 🙂

mendie
3. lis 2012

Sakra, nechci nic zakřiknout, ale ty dvě mršky // se mi dneska ráno na testu objevily!!!!!! Panebože, ať je to pravda!!!

andrejkasi
3. lis 2012

@mendie držím pěsti!!!!!

sukuba1
4. lis 2012

@mendie jůůů supr......móóóc gratuluji a ťuk ťuk ať je všechno v pořádku 😉

bibianca
5. lis 2012

Ahojte, tak jelikož trpím na migrény a včera jsme byli s mužem celý den nakupovat já dojela zničená, tak jsem šla hned spát. Samozřejmě v noci migréna, ale protože v těhotenství se nesmí nic užívat, tak jsem si dělala test jestli si můžu vzít prášek a negativní. Test by se měl dělat až po termínu MS, ale i když mám před ní, tak už by se to tam mělo zobrazit ne?? Chjo... a to jsme se už včera dívali na věcičky pro dětičky...

lucoska29
5. lis 2012

na těhotenském testu by se mohly // objevit cca po 12 dnech od možného oplodnění.

bibianca
5. lis 2012

@lucoska29 aha.. hm, takže asi nic

bibianca
5. lis 2012

A myslíte, že když si koupím ten kontryhelový čajík, tak že to trochu urychlí??

sukuba1
5. lis 2012

@bibianca tak to ještě počkej, někdo má ovulku později a na testu se objeví // až po dni kdy by jsi měla dostat MS, takže ještě není nic ztraceno 😉 Ten čajík, no nevím je to spíš taková podpůrná akce, ale jestli to bude mít nějaký větší vliv, tak asi ne 😒

bibianca
5. lis 2012

@sukuba1 Jsem se někde dočetla, že ten kontryhel se může jen před ovulací. V těhotenství není doporučován

lucoska29
6. lis 2012

@bibianca důležité je vědět, kdy byla ovulace, pak je možné počítat cca těch 12 dní pro těhotenský test. Kontryhelový čajík je opravdu takový pomocník...některé holky jsou s ním nadmíru spokojeny, některé nepozorovaly žádné významné účinky. Ale většinou tady holky píšou, že jim to pomáhá během menstruace proti bolestem, upravuje cyklus, apod. A pije se opravdu jen do ovulky.

bibianca
7. lis 2012

Holky, tak dnes očekávám MS a pořád nic...

sukuba1
7. lis 2012

@ bibianca tak třeba to vyjde, ještě vydrž a pak si udělej druhý test 😉 Já jsem dostala MS v pondělí, asi po týdnu zpoždění 😒 No ale jsem ráda, že jsem jí vůbec dostala, už jsem se viděla na gyndě 🙂

bibianca
7. lis 2012

@sukuba1 jojo, už jsem mému drahému říkala, že by měl tak rychlé spermijky 😉 Děláme si z toho srandu.. 🙂

bibianca
7. lis 2012

@sukuba1 Moc v to nevěřím. Cítím jako bych to měla dostat ale pořád nic... Nevím jaké jsou pocity v těhotenství... 🙂

sukuba1
7. lis 2012

@bibianca příznaky jsou i trochu jako by si to měla dostat, citlivá prsa, bolení v podbříšku... to jsem měla ale taky a stejně nic, člověk je už úplně zblblej jak se furt pozoruje 😀 Ale držím pěsti, to by bylo fajn kdyby to někomu vyšlo na poprvé 😉

bibianca
7. lis 2012

@sukuba1 No, plánuji jestli to do neděle nedostanu tak si ráno budu dělat test. Mohla bych i dřív, ale neděle je jediný den, kdy u toho může být můj muž a nechci ho šidit 😉

mendie
7. lis 2012

@bibianca hele, nevzdávej, já objevila // až týden po termínu MS (když jsem měla 2 dny zpoždění, tak byl ještě negativní). Pak jsem si jich musela udělat 5 během 3 dní, abych tomu uvěřila 😀

bibianca
8. lis 2012

@mendie nic zatím nenasvědčuje tomu že bych těhotná nebyla. Chtěla jsem to vydržet s testem do neděle, ale láká mě to čím dál víc.

matysikovad
8. lis 2012

ahoj holky, můžu se přidat k vám snažilkách na podzim, sice to na mě vychází spíš na snažení zima 2012...jsem týden po revizi (10tt) a už s manželem plánujeme nové miminko 🙂

sukuba1
8. lis 2012

@bibianca vydrrrrrrž 😀 je to hrozný člověk se musí nečím zabavit, aby na to furt nemyslel 😉 Tak v neděli se těším na zprávičku 🙂
@matysikovad ahoj, budeme rádi když se přidáš a na podruhé ať se těhu vydaří, klep klep 😉

matysikovad
8. lis 2012

@sukuba1 moc děkuju za přidání, no určitě se podaří, jsem s tím už naplno za ten týden smířená 😉
a co ty, jak jsi na tom ty? snažíte se jak dlouho?

sukuba1
8. lis 2012

@matysikovad jasně, že se podaří 🙂 mám kamarádku, které to taky nevyšlo a na poprvé o to přišla, ale zanedlouho, fakt mi to přišlo jako chvilka a byla zase v tom a tentokrát je to krásný chlapeček.
Já se teď teprve budu snažit až mi skončí MS druhý měsíc, tak doufám, že snad ale už 😀

matysikovad
8. lis 2012

@sukuba1 jakože tento měsíc jak ti skončí MS? a to bude tvje první miminko, nebo už máš něco doma ?

sukuba1
8. lis 2012

@matysikovad jj tento měsíc jak mi skončí MS to bude druhý pokus a bude to první mimi. Bude už mi za chvíli 30, tak musím trochu máknout 😀