Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
3. pro 2012

@sukuba1 : třeba ještě není nic ztraceno 🙂 Jak není MS, je pořád naděje

sukuba1
3. pro 2012

@beru3nek jj díky, ale myslím, že to nevyjde minule jsem měla delší cyklus 34DC, takže nedoufám 😒
Dívám se, že ty už jednoho krásného svištíka máš 🙂 za jak dlouho se Ti podařilo otěhotnět ? Já jsem si to představovala zase jednoduše a teď jen koukám 😕

beru3nek
3. pro 2012

@sukuba1 : já ani nevěděla, jakou jsem měla kliku. V září jsem vysadila antiko, přestala kouřit a v prosinci jsem byla těhu. Možná to bylo i tím, že jsem se na to něják neupínala, tak si myslím, že jak jsem na to nemyslela tak to udělalo hodně. Teď je to už horší, čas tlačí, tak jsem si dneska i přes to, že mám 5. den MS dělala znovu test, co kdyby. Už mi asi hrabe a to mám za sebou jen první cyklus... Díky, je to někdy zlatíčko, ale má teď období vzdoru, tak je to výživný 😀

beru3nek
3. pro 2012

@sukuba1 : a jak dlouho se snažíte?

sukuba1
3. pro 2012

@beru3nek tak to jsi měla štěstí, já až teď jak to tady pročítám, tak zjišťuji, jaký je dneska problém otěhotnět. Ale zrovna v mém okolí se všem podařilo hned napoprvý nanejvýš napodruhý. Tak zase budu tvořit výjimku 😀 Zatím mám za sebou druhý pokus, vím že to je zatím začátek, ale já už se vidím, jak rok uběhne a budu běhat po vyšetřeních a všem říkat, no asi mám nějaký problém nějak to nejde 😀 😀
Jak to, že tlačí čas? Kvůli rodičovské ? Mě trochu tlačí věkově už je mi 30, no jo jsem se rozhodla brzo že 😀

sukuba1
3. pro 2012

@beru3nek teď jsem si prošla fotečky, Adámek je fakt fešák 😎

beru3nek
4. pro 2012

dobré ráno,

@sukuba1 : díky 🙂 Teď je to celej tatínek, na mě byl do roka. Mě tlačí i rodičák, do konce července ho mám a věkově už by to taky chtělo 😀 Máš ještě čas 😀 Adámka jsem čekala v 31, říkala jsem si že do těch 35 aby se ty dětičky povedly. Já měla v těhu i docela problémy, tak jsem sama nevěděla, zda druhého prcka ano nebo ne. Hlavně manželovi se nechtělo, se o mě bál a jemu by jedno stačilo, ale ukecala jsem ho 😀

beru3nek
4. pro 2012

@sukuba1 : tak třetí cyklus bude váš 😀 Já myslím, že o vánocích nebude tak času se na to snažení soustředit, tak to půjde všem samo.

jjanniska
4. pro 2012

Menstruce ještě nedošla...přítel nechce at na vyvolávačku chodím.Doktor mi řekl ze pokud byli testy negativní že mužu být uplně někde na začátku...tak skusím ještě počkat a uvidíme 🙂 u syna mi krevní testy poznal až jsem byla v 5 týdnu a to ještě slebe za pár dní jsem musela dojít znovu a už to vyletělo 🙂 no a pak jsem si ze zvědavosti dělala těhotenský test a ten mi vyšel až 8 týdnu ale to už jsem věděla že sem byla těhu jinak byl celou dobu negativní 😒

beru3nek
4. pro 2012

@jjanniska : tak to vypadá nadějně, držím pěsti. Prý ta vyvolávačku mimču neublíží, kdyby jsi byla těhu ale jestli máš pocit, že jsi těhu tak vydrž. Je to zvláštní, že někomu se to ukáže za tak dlouho to těhu

zdenkajan
4. pro 2012

@sukuba1 Ahojky my se snažíme pět let.A dnes mám už pátý den zpoždění tt je negativní.A tak jsem objednaná k doktorce.požád si říkám dokud není ms tak se nevzdávám a doufám že tam žížalka je. 😉

zdenkajan
4. pro 2012

@jjanniska Když to čtu dáváš mi velikou naději.Mám už pět dní zpoždění,ale tt je negativní.Po pěti letech snažení by to byl zázrak.

jjanniska
4. pro 2012

@zdenkajan držím moc palce 🙂 taky se skoro po 5 letech snažíme o mimi tak doufám že nám to už brzo výjde 🙂

jjanniska
4. pro 2012

@beru3nek já právě slyšela že muže ublížit proto tam nechci jít a radši počkat....moji sestře poznal těhu až v 4 měsíci a to byla napíchana vyvolávačkama ale naštěstí je synovec zdravý a nic se v těhu zlého nedělo naštěstí..ted mám bolesti v podbřišku pichání jak prudce vstanu nebo i když jsem v klidu je to zvláštni protože jsem u syna tohle neměla jen sem to nedostala a byla jsem v 5 týdnu..no uvidím počkám ale kéž by to vyšlo..

zdenkajan
4. pro 2012

@jjanniska Mě taky pobolívá v podbřišku.Navíc se mi objevil výtok tak nevím? 😕 Je tam není tam? ☹

jjanniska
4. pro 2012

@zdenkajan a u svého gynekologa si byla? výtok mám taky takový slabší mám i tvrdší prsa a větsí ale muže to být i tím spožděním ☹ musím ještě chvíli počkat a pokud to nedostanu tak pujdu zase navštívit gynekologa ten bude mít radost 😀

zdenkajan
4. pro 2012

@jjanniska No tak máme ůplně stejné příznaky.Ted chvilku počkám a v pátek si zajdu ke gynekologovi.Tak snad tam bude žížalka.Byla sem na gyndě 23 a vše nasvědčovalo tomu že to mám dostat.No ovulaci jsem měla 20 tak to by stejně jětě nic nepoznal.Jinak držím co se dá nám oběma. 😅

beru3nek
4. pro 2012

@zdenkajan : páni 5 let, to bych už byla asi z toho vyřízená. Co vám zjistili na vyšetření?

@jjanniska ,@zdenkajan : to vypadá nadějně , já měla taky výtok pořád v těhu a prsa mě bolely že jsem na nich nemohla ani spát.

beru3nek
4. pro 2012

@jjanniska : mě bolelo i břicho, jsem myslela že mám ovulaci a to byl už Adámek. Jen nevím, jaký jsem byla tt, ale tak 5-6 tt

jjanniska
4. pro 2012

@beru3nek mě prsa právě že moc nebolí mam spíš citlivé bradavky 😀 mám je tvrdší uvidím ještě počkám jestli teda tu menstruci nedostanu a jinak poutíkam ke gynekologovi 😀 břicho na mensturaci mě bolí jen tehdy když se mi chce namalou a pak po 2 minutkách nic..

jjanniska
4. pro 2012

@zdenkajan určitě si ke gynekologovi zajdi 🙂 moooooc přeju aby to vyšlo 🙂

beru3nek
4. pro 2012

@jjanniska : a jaký máš cyklus a kolik dní máš zpoždění?

jjanniska
4. pro 2012

13.10 jsem měla poslední menstruaci a dneska je 4.12 menstruace mi trvá 6 dní.Asi před 2 týdny jsem měla slaboulinké špinění a od té doby nic...takže porád čekám co bude....

jjanniska
4. pro 2012

@jjanniska
@beru3nek 13.10 jsem měla poslední menstruaci a dneska je 4.12 menstruace mi trvá 6 dní.Asi před 2 týdny jsem měla slaboulinké špinění a od té doby nic...takže porád čekám co bude....a mívám to pravidelné...

sukuba1
4. pro 2012

@zdenkajan 5 let snažení to je fuška a hlavně asi na psychiku, tak snad už ti to musí vyjít, držím všechny palečky 😉
@jjanniska tak to už máš fakt velké zpoždění, to už by se tam nějaký ten mimís mohl zahnizďovat 😉
Já jsem nějaký 31 DC, ale test nega,tak MS očekávám každým dnem. Teď jsem trochu ve stresu, kvůli stěhování, které nás z nájmu bude čekat, tak nevim nevim, moc mi to k tomu snažilkování nepřidá ☹
@beru3nek a beru ty jsi teď jaký DC ?

beru3nek
4. pro 2012

@jjanniska : to vypadá teda dobře, to je hrozná doba už 😀. Já špinila do 14 tt, tak to jsem moc zvědavá jak dopadneš. Kdy jsi testovala naposled? To špinění bylo určitě zahnízdění..

@sukuba1 : a myslíš, že nejsi těhu? Jaký máš cykly? Mě dneska skončila akorát mrcha, 6DC jsem

jjanniska
4. pro 2012

@beru3nek Taky jsem zvědavá 😀 doufám že mi doktor řekne pozitivní zprávy 😀

beru3nek
4. pro 2012

@jjanniska : a kdy půjdeš k dr? to bych testovala jak blázen asi obden a už bych mu tam naklusala. Jsem hrozně netrpělivá

jjanniska
4. pro 2012

@sukuba Pokud to nemám jiste tak jsem pořád nervozní nevím co dřív dělat tak jsem začla péct cukroví abych na to tak nemyslela a navíc nám chodí domu zedník a omíta nám celou chodbu takže moje nervy rostou pořádně 😀

jjanniska
4. pro 2012

@beru3nek byla jsem tam v pátek a řekl mi že ultrazvuk je negativní ☹ a že pokud to do ponděli nedostanu mám přijít na vyvolávak jenže dneska je uterý menstruace nikde tak ještě chvíli počkám ale jsem nervozni...