Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
4. pro 2012

@jjanniska : a to je vaše první mimčo? Bych si už ohryzala nehty 😀

beru3nek
4. pro 2012

@jjanniska : mrkni na vyvolávačku a těhu, ale koukala jsem že by to vadit nemělo.

sukuba1
4. pro 2012

@beru3nek tak to je supr máš začátek snaženíčka, já jsem na to pro sichr hned vlítla první den po MS, no ale jak je vidět, tak mi to moc nepomohlo 😀 Minule jsem měla cyklus 34, tak mám ještě na MS do pátku čas 😖

sukuba1
4. pro 2012

Jinak jsem si dělala dnes ráno ještě testík a krásně sněhobílo 😢

jjanniska
4. pro 2012

@beru3nek nene neni mam 4 leteho syna Vojtiska pekneho rostaka teda 😀 byla jsem s pritel 2 měsíce a po 2 měsících sem sním měla sex a náš malý roštak byl hned napoprvé 😀 zjistila jsem to v 5 týdnu 😀

beru3nek
4. pro 2012

@sukuba1 : to jsem měla taky po vysazení HA cykly až 35. Ovu jsem vůbec nevěděla, zda mám a měla 😀 Ono při delším cyklu, je to asi vidět i dýl. No čert aby se v tom vyznal, že. My taky min. měsíc hned po MS dva dny a nic z toho

@jjanniska : tak to se teda zadařilo na hned 😀. Jméno Vojta se mi líbí, asi bude v Top ten

zdenkajan
5. pro 2012

Ahojky tak mrška zase nedošla.Testík stále negativní.Pořád mě můj říká je tam.Míváš to pravidelný,bereš utrogestan tož tam musí být.Chtěla bych mýt jeho optimismus. 😎

sukuba1
5. pro 2012

@zdenkajan tak se drž třeba to vyjde, po takové době snažení už si to sakra zasloužíš!!!!! Držím pěsti a doufám, že to nebude opožděná MS, když jinak to dostáváš pravidelně 😉

zdenkajan
5. pro 2012

Snad ted je naštěstí doba pečení jinak bych se asi zbláznila tím čekáním. 😨

jjanniska
5. pro 2012

@zdenkajan Možná má pravdu 🙂 džím palečky 🙂

zdenkajan
5. pro 2012

@jjanniska Tobě taky držím palečky,pěstičky zkrátka všecko co sa dá. 😀

beru3nek
5. pro 2012

@zdenkajan: koukám, že vánoce tady budou snad konečně úspěšné 😀
držím pěsti.
@jjanniska : taky taky 🙂 a netestovala jsi? já bych asi jak cvok testovala denně

jjanniska
6. pro 2012

@beru3nek nene nestovala jeste sem to nedostala je to zahada 😀

jjanniska
6. pro 2012

@zdenkajan dekuji 🙂

sukuba1
6. pro 2012

@jjanniska netestovala? to já bych už zvědavostí nevydržela 😀

jjanniska
6. pro 2012

@sukuba1 nene uz to tak neresim bud budu nebo ne 🙂 mozna ze je to jen porucha a nechci byt potom sklamana...

beru3nek
6. pro 2012

@jjanniska : já bych to taky nevydržela. Kdy půjdeš k dr. když se nebude nic dít?

jjanniska
6. pro 2012

@beru3nek pokud to nedostanu do 13.12 tak k nemu pujdu...byla sem tam minuly tyden v patek a ultrazvuk byl negat

beru3nek
6. pro 2012

@jjanniska : páni ještě týden, to bude nekonečný, co

jjanniska
6. pro 2012

@beru3nek bude ale ja to vydrzim 😀

jjanniska
7. pro 2012

Ahoj holky 🙂 tak MS nikde čekám a čekam a pořád nic 😀 tak kdyby nám to miminko vyšlo měla bych ten nejkrásnější dárek k vánocum pro moje dva milačky 🙂

zdenkajan
7. pro 2012

Ahojky holky 🙂 tak mrška stále nikde a na testíku se objevila slaboulinká ,ale skoro neviditelná čárka. 😀 .Tak asi počkám ještě dva dny a pak snad už bude zřetelná. 😀

jjanniska
7. pro 2012

@zdenkajan myslim si ze to vyjde!!!! musííííí 🙂

sukuba1
7. pro 2012

@zdenkajan fakt jo, no to je supéééér !!!!!! 😀

bibianca
7. pro 2012

@zdenkajan To je hezký a na pokolikátý pokus? My budeme teď po MS zkoušet 2. chci aby to vyšlo, nevím jak to podpořit.

zdenkajan
7. pro 2012

@bibianca No asi na stý pokus.Už pět let jsme se snažili a nic 😉 .Až jsme začali uvažovat o umělém tak to přišlo.
🙂

bibianca
7. pro 2012

@zdenkajan Co myslíš, jaká je pravděpodobnost že to na po druhé vyjde??

zdenkajan
7. pro 2012

@bibianca Vždycky je naděje.Neboj jednou se topovede. 😀

beru3nek
7. pro 2012

@zdenkajan : potichoučku gratuluju 🙂
@jjanniska : určitě už MS nepřijde 🙂
@bibianca : nám to vyšlo napodruhé, šance je pokaždé 🙂

jjanniska
7. pro 2012

@beru3nek děkuji ale abych se ještě nedivila.....