Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
7. pro 2012

@jjanniska : a psala jsi, že máš MS pravidelnou? a příznaky máš nějáký?

bibianca
7. pro 2012

@jjanniska Udělej si testík 😉

jjanniska
7. pro 2012

@beru3nek mám ji pravidelnou...priznaky mam tvrdsi prsa svedi me no tak uvidim muze to byt i stoho ze to tak dlouho nemam je to skoro mesic...

beru3nek
7. pro 2012

@jjanniska : to je fakt dlouho. Stejně tě obdivuju, že netestuješ. Já bych už měla vyplácanejch asi 10 testů. Výtok nemáš?

jjanniska
7. pro 2012

@beru3nek mam slaby testovala ale vychazel negat mohlo byt jeste brzo...tak nevim

zdenkajan
8. pro 2012

Tak plané naděje ☹ Dneska ms dorazila v plné síle.No snad příště. 😢

jjanniska
8. pro 2012

@zdenkajan je mi to moc lito ☹ ale urcite se neprestavejte snazit urcite se to povede

zdenkajan
8. pro 2012

@jjanniska Jo jednou se to povede.A když ne v klokánku je dětí plno.

jjanniska
8. pro 2012

@zdenkajan musis verit hlavne na to nemyslet...

jjanniska
8. pro 2012

25 dní spoždení MS nikde ted už je to fakt zajímavé 😀 ale buch ví možná to dostanu jenom třeba nějaká porucha ☹

beru3nek
8. pro 2012

@zdenkajan : to mě moc mrzí 😔 . Tak držím pěsti, ať je příští kolo úspěšné
@jjanniska : to je fakt mega zpoždění, já nevím mě to na poruchu moc nepřijde 🙂

jjanniska
8. pro 2012

@beru3nek no nechci se upinat na to ze jsem tehotna abych pak treba nejsem sklamana nechavam si takove zadni vratka...

beru3nek
8. pro 2012

@jjanniska : to moc dobře chápu. Jen tě teda s testováním obdivuju, to jsi docela kliďas, ne?

jjanniska
8. pro 2012

@beru3nek no tak snazim se 😀 ale uz asi pujdu k tomu doktorovi pokud by to byla porucha tak to neni asi tak uplne v poradku ale pocitam stim ze by me serval uz minule mi rikal ze je to dlouha doba co to nemam a bylo to 14 dni...delal mi ten ultrazvuk ale byl negat...tak ted uvidime.kolikrat mam pocit ze uz sem to dostala tak jsem to sla skontrolovat a nic.

beru3nek
8. pro 2012

@jjanniska : a břicho tě nebolí? to je teda divnej dr. když by tě seřval, ne? Já mám sice hodnýho, ale zase mi přijde, že je to pěknej flegmouš 😀

jjanniska
8. pro 2012

no nedavno me bolel podbrisek mela sem takove krece treba kdyz sem se postavila a nebo se nejak prudece pohla..ted uz je to lepsi..ted me zase boli docela dost dole zada 😀 a bricho na ten pocit jako bych to mela dostat...no myslim si ze mi rekne proc sem neprisla jak sme se domluvili na tu vyvolavacku....ale ja sem fakt chtela pockat..

jjanniska
8. pro 2012

@beru3nek no nedavno me bolel podbrisek mela sem takove krece treba kdyz sem se postavila a nebo se nejak prudce pohla..ted uz je to lepsi..ted me zase docela dost boli dole zada 😀 a bricho na ten pocit jako bych to mela dostat..no myslim si ze mi rekne proc sem neprisla jak sme se domluvili na tu vyvolavacku....ale ja sem fakt chtela pockat

beru3nek
8. pro 2012

@jjanniska : tak ty křeče nevím co mohlo být. Když bolí břicho na MS, je to dobrý 🙂 taky jsem to měla. Spíš jsem si myslela, že mám obr ovulaci a bylo to těhu

jjanniska
8. pro 2012

@beru3nek byli to slabe krece a strilelo to az do pupku 😀 ale nastesti uz mam klid....u vojty sem taky mela takove bolest na MS a po tydnu jsem zjistila ze sem byla v patem tydnu...ted uvidime co to je jen doufam ze ne zadna cista nebo neco takoveho

beru3nek
8. pro 2012

@jjanniska : kdyby člověk do toho břicha viděl co 🙂 teplotu si neměříš, aby jsi věděla jestli je vyšší, než normálně?

jjanniska
8. pro 2012

@beru3nek to sem si taky rikala kdyby tam slo videt 😀 jo merila jednu dobu ale pak sem prestala vim sem divna 😀

beru3nek
8. pro 2012

@jjanniska : já taky neměřím, ale když jsem měla min. měsíc pocit, že jsem těhu. Tak jsem se zkusila měřit a měla jsem teplotu vyšší, než jindy. No pak MS stejně přišla, tak už počkej na dr. 😀

zdenkajan
8. pro 2012

@beru3nek Díky já věřím že se to povede.Jednou určitě. 😔

beru3nek
8. pro 2012

@zdenkajan: určitě se to povede a co umělý, půjdete do něj?

jjanniska
8. pro 2012

@beru3nek jo pockam to bude jistejsi 🙂

sukuba1
8. pro 2012

@zdenkajan tak to je mi moc líto a já jsem ti tak fandila, no nevadí...nevzdávej to a až to budeš nejmíň čekat, tak to přijde 😉
Já jsem teď 34 DC a taky furt nic, testovala jsem v úterý a nic tam nebylo. Tak ještě počkám, třeba to bude taky nějaká porucha 😀 , žádný příznaky těhu ani nemám.

beru3nek
8. pro 2012

@sukuba1 : tak v úterý, to je už hrozně dlouho 🙂 To jsem zvědavá jak dopadneš, držím pěsti 🙂

zdenkajan
8. pro 2012

@beru3nek No dávám tomu ještě čas do jara a pak jdem do umělýho.Akorát se mi nechce do těch injekcí 😝

zdenkajan
8. pro 2012

@sukuba1 Díky ted budu myslet na Tebe a budu držet co sa dá.Ted už je to v poho,ale mělas mě slyšet ráno jak sem nadávala.Odnesl to i hrnek s kafem letěl do dvora.Byloto super uvolnění. 😀

beru3nek
8. pro 2012

@zdenkajan : to chce, aby se ty emoce dostaly z tebe ven. Taky bych to ořvala jak malá. Drž se a ať je dušičce líp 🙂