Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

terycek
8. pro 2012

@zdenkajan
Zdeničko, přijeď v pondělí. Dám ti trochu levandule do koupele. To pomáhá uvolnit a uklidnit tělo i mysl. Já jsem si tento týden nějakou nakoupila na trzích. Už mi jen zbývá ušít na ni pytlíčky. Udělám i nějaký pro tebe. 🙂

zdenkajan
9. pro 2012

@terycek Díky Tery ale možu až v pátek a šli by sme na trhy co ty na to?

terycek
9. pro 2012

@zdenkajan
To beru. 🙂 Aspoň mám výmluvu proč nepůjdu na firemní párty.

zdenkajan
9. pro 2012

@terycek Stále stejná.Firemní večírek nenene.No já když byla na večírku byla tam nuda.Co taky chceš sedět s naší Mílou 😠 .No ale v loni jsem nebyla a vyhrála jsem v tombole monitor.Jo sejdem se v Brně pod stromečkem.Hodinu si upřesníme.

terycek
9. pro 2012

@zdenkajan
No co, jednou sem byla na firemní akci a jeli tam po mě dva ožralci z firmy. Abych tohle zažila tak na žádnou akci ani chodit nemusím. Stačí vlízt do hromadný. :D

terycek
9. pro 2012

Přítel šel nakupovat, tak sem mu připsala na seznam těhotenský test. Sem zvědavá co donese. :D

zdenkajan
9. pro 2012

@terycek Tarku

sukuba1
9. pro 2012

@zdenkajan celé to fakt pro tebe musí být psychicky náročné, ale možná to chce tím umělým trochu popostrčit a někdy se stane, že než jde člověk na umělé tak je uvolněnější, smířený a třeba se i zadaří před tím 😉 Já zkusím otestovat zítra nebo v úterý a dám pak vědět.

zdenkajan
9. pro 2012

@sukuba1 Tak snad to vyjde aspon Tobě.Moc Ti to přeji. 😵

sukuba1
9. pro 2012

@zdenkajan no uvidíme, ale moc šancí tomu nedávám 😒

beru3nek
9. pro 2012

@sukuba1 : držím pěsti at´ježíšek najide cestu k vám 🙂

sukuba1
9. pro 2012

@beru3nek děkuju zlatí, dám vědět 🙂

zdenkajan
10. pro 2012

No tak super,mám jít 23den ciklu na nějaké testy.Haha hádejte na kdy to vychází samosebou ne nedělu 30.12. 😠 Prý tak přijdtě v pondělí.Se ptám vy tu jste na Silvestra?Ne ,ale měla by jste dojít bud 23 nanejvíš 24den.No to tu ale nejste.Nemůžu dojít 22den to je sobota to tu budete.Ne musíte dojít 23 nebo24den.Takže zase až v lednu.Jo když se daří tak se daří.

jjanniska
10. pro 2012

MS nikde....dneska jsem měla v plánu jí k doktorovi ale bohužel naše malé sluníčko je nemocné ☹ takže jsem samozřejmně nemohla..

zdenkajan
11. pro 2012

@jjanniska Tak se brzo udravte a držím pěstičky.

jjanniska
11. pro 2012

@zdenkajan dekujeme 🙂

beru3nek
11. pro 2012

@zdenkajan : to je pech teda a to jdeš na hormonální profil, nebo na co?

@jjanniska : teď to hrozně řádí, ať je bobek brzo fit a na tebe jsem zvědavá moc 🙂

zdenkajan
11. pro 2012

@beru3nek Já nevím ani na co jdu.Hormonální profil mi už dělali předminulej cyklus.Byla jsem v pondělí na gynekologii a nelíbilo se jim to že jsem měla takové zpoždění když do ted bylo vše v normálu. 😨

beru3nek
11. pro 2012

@zdenkajan : kolik jsi měla zpoždění? Já myslím, že došlo k oplodnění a vajíčko se nechytlo, tak že bylo zpoždění. Když jsi měla i tu slabou druhou čárku, ale dobře že tě proklepnou

zdenkajan
11. pro 2012

@beru3nek Měla jsem deset dní zpoždění.A menstruace byla šíleně slabá.Jen tři dny tak jsem zvědavá co se vlastně stalo.

beru3nek
11. pro 2012

@zdenkajan : a dělala sis ještě test???? Nemůžeš být těhu? Na Uz ti nebraly krev, třeba nebylo ještě nic vidět. Někdo má slabou MS i když je těhu, já špinila 3 dny a byla jsem těhu.

zdenkajan
11. pro 2012

@beru3nek ne těhu nejsem jna vložce bylo vajíčko a bylo veliké.Takže jak říkáš asi se oplodnilo ale neuchytlo se to.Zítra jdu na krev do CAR tak uvidím co mě řeknou

beru3nek
11. pro 2012

@zdenkajan : to mě moc mrzí, tak přeju dobré zprávy zítra

zdenkajan
11. pro 2012

@beru3nek děkuji já jsem optimista.Každá zpráva bude fajn pokud mi neřekne .Je mi líto paní jste neplodná.

beru3nek
11. pro 2012

@zdenkajan : to je dobře, že to tak bereš. Našt. už si umí dr. poradit s kde čím. Hlavně aby se přišlo na to, v čem je ten zádhrhel

sukuba1
11. pro 2012

Holky moje tak to tak vypadá, že bude pod stromečkem o jeden dáreček navíc 🙂 Zatím je to jen dušík i když jsem už 37DC, tak uvidíme jak to půjde dál.

zdenkajan
11. pro 2012

@sukuba1 Tichoulince gratuluji. 😵 Chtěla jsemTi přidat srdíčko,ale nevím jak. ☹

sukuba1
11. pro 2012

Děkuji, já jsem darovala teď srdíčko tobě, aby Ti přineslo štěstíčko a příští snažení už byla podařená a poslední ! a taky abych vás tady tím těhotenstvím nakazila 🙂

zdenkajan
12. pro 2012

@sukuba1 Tak tohle je snad jediná nákaza kterou ráda přijmu. 😎

ivanatl
12. pro 2012

@jjanniska napjatě čekám, jak to s tebou dopadne 🙂 Holky, já taky nevím co se přesně děje. Vysadila jsem HA teprve před 2 měsíci. První MS dorazila přesně snad i na hodinu no a teď nic. Zjistila jsem, podle měření BT, že ovulka proběhla zrovna v den kdy jsem to měla dostat. Takže teď jsem už 38DC a nic ☹ Trošku se bojím, aby MS vůbec došla,myslím si totiž, že těhotná nejsem. Tak snad se to upraví.