Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
14. pro 2012

@jjanniska : to mě moc mrzí 😒 byla jsi u dr. ? Já s Adámkem špinila 3 dny, pak ne a pak asi do 11 tt pořád trochu. Tak jestli nebude opravdu MS, jen špinění je ještě šance.

jjanniska
14. pro 2012

@beru3nek nebyla nema to cenu pockam ale myslim si ze se to rozjede sice je to slabsi jen takovy vytok a spineni.do pondeli to urcite dostanu tak jako to mivam normalne..pokud to je fakt porucha coz asi jo tak sem i na druhou stanu rada protoze bricho me bolelo a uz to bylo neprijemne.

beru3nek
14. pro 2012

@jjanniska : tak uvidíš v po, zda přijde MS. Ono i v těhu bolí břicho ze začátku jako na MS pořád. Tak uvidíš, co se z toho nakonec vyvrbí. Snad to bude ta lepší varianta, a ne zánět. Co prcek, už je lepší?

jjanniska
14. pro 2012

@beru3nek jo uz mu je o hodne lip 🙂 myslim si ze prijde.uz zitra to bude urcite normalni.Byla to jen ta blba porucha.Je nam to lito.Meli sme nadeji a ted zase nic :( Ale urcite se budeme snazit dal a to miminko jednou prijde 🙂

beru3nek
14. pro 2012

@jjanniska : to víš že přijde a jak jsi říkala že se dlouho snažíte?

jjanniska
14. pro 2012

@beru3nek tedkom 5 mesic... asi sem myslela ze nam to pujde hned jak byl Vojtisek.Moje sestra ma 4 deti a to vekove k sobe strasne blizko navic je sama a to ji nezavidim :( u nas uz to druhe by byt mohlo Vojta bude mit V cervnu 5 let tak doufam ze do te doby budu mit aspon brisko 🙂

beru3nek
14. pro 2012

@jjanniska : a předtím jsi brala HA, před Vojtíškem? No kdyby se to dalo naplánovat to těhu, co 😀 To už budeš mít určitě pupek a kontryhel jsi nezkoušela, nebo něco na podporu?

jjanniska
14. pro 2012

@beru3nek ne pred Vojtiskem ne tam to bylo hodne o stesti 🙂 proste ten byl hned napoprve 🙂 V 17 letech jsem brala HA ale mela jsem menstruaci pul roku v kuse tak jsem kvuli toho musela lezet v nemocnici a od te doby sem rekla ze do toho nejdu..chtela jsem jit si pro nejakou tu podporu ale necham to jeste na prirode samotne... 😀 lidi kteri deti nechcou tak je maji porad a ti kteri je chcou tak bud je nemaji vubec a nebo jim to trva :( je to nespravedlive :(

zdenkajan
14. pro 2012

@jjanniska Ne já myslela že to vyjde aspon tobě. ☹ Dneska jsem byla na Vánočních trzích a přála jsem si aby jsme do roka všecky sem dávali fotky prcků.Na to jsem si pořádně zazvonila tak snad to pomože.

jjanniska
14. pro 2012

@zdenkajan taky mi to bohuzel nevyslo :( pritel ten jak rano zjistil ze stoho nic nebude tak ho to zamrzelo asi vic nez me..ja sem stim tak trosku pocitala protoze mi vychazel ten test negativne :( ale urcite to nevzdame miminko chceme a budeme proto delat vse 🙂 to je od tebe strasne hezke ze tak na nas myslis 🙂 taky si preju aby nam to vsem vyslo aby sme mohli byt vsechny stastnejsi 🙂

zdenkajan
14. pro 2012

@sukuba1
@jjanniska
@beru3nek
Tak holky dneska jsem si zvonila pod zvonečkem.Přála jsem si aby jsme do roka sem už dávali fotečky prcků.Tak holky at nám to vyjde. 😅

beru3nek
15. pro 2012

ahoj holky,
tak co přípravy na vánoce vrcholí?

@zdenkajan : to jsi hodná, tak to nám všem určitě vyjde 🙂
@jjanniska : tak jak to vypadá s mrchou, rozjela se nebo je ještě naděje?

jjanniska
15. pro 2012

@beru3nek Vrcholí v plne palbe 😀 jo mrcha uz se rozjizdi do zitra do bude tak jak vzdycky :( priste no....

beru3nek
15. pro 2012

@jjanniska : aspoň na to člověk tak nemyslí, když maká doma, co. Tak příští měsíc, já myslím že u nás tenhle nehrozí taky ani náhodou. Jak to máš s prací vůbec? Já bych to potřebovala stihnout do jara. Posledního července mi končí mateřská ☹ a nemám se kam vrátit...

jjanniska
15. pro 2012

@beru3nek ja sme po materske momentalne na pracovnim urade nemaji pro me praci protoze bych potrebovala ciste ranni kvuli skolky...prave proto sme se i pro druhe ...

beru3nek
15. pro 2012

@jjanniska : z toho mám taky strach, jak si pak budu schánět práci. Do 4 hodin max, aby se stihla školka 😒

jjanniska
16. pro 2012

@beru3nek popravde se praci po materske bohuzel schani hodne spatne :( aspon u nas tady ve Frydku..Ja sem na pracaku rok a pul a pani mi kazdy mesic rika ze bohuzel pro me nic nema.... ani ta blba uklizecka se nenajde :(

beru3nek
16. pro 2012

@jjanniska : taky z toho mám strach. Přeci jen budeme tím časem dost omezené 😔 Já dělala dřív i na směny, to teď neexistuje, s prckem

jjanniska
16. pro 2012

@beru3nek no to asi ne :( dneska kdyz si jdes hledat praci a reknes ze mas male dite tak muzes prijit a zase odejit nikdo te neposloucha a uz vubec ne zamestnavatel :(

beru3nek
16. pro 2012

@jjanniska : já právě chtěla stihnut do toho jara otěhotnět, ať pak nemám nervy když se nebude dařit. Když to nevyjde, tak si budu muset začít hledat práci... V tomhle těm chlapům docela závidím, že v tomhle mají velkou výhodu. Nikdo se neptá na děti 😀

zdenkajan
16. pro 2012

Tak tohle nám přivezl strejda.Prý pro inspiraci k naplnění 😀 Dělal ji sám po večerech no není nádherná?

jjanniska
16. pro 2012

@zdenkajan Kráááááásna 🙂

jjanniska
16. pro 2012

@beru3nek to jo chlapi vzdycky stoho vyjdou nejlip 😀 urcite je sance aby si otehotnela 🙂 mozna ze me jeste predbehnes 😀

beru3nek
17. pro 2012

@zdenkajan : tak ta nemá chybu teda 😀 už aby byla i s náplní, že 😉
@jjanniska : no tenhle měsíc si moc nefandím 😀

ivanatl
17. pro 2012

@zdenkajan je překrásná, moc šikovnej strejda. On se tím živí? Protože jestli ne, tak by klidně mohl.

zdenkajan
17. pro 2012

@ivanatl Strejda je kastelán 😀 A když jsem mu řekla at to dělá na kšeft.Řekl že by ho to nebavilo.

zdenkajan
17. pro 2012

@beru3nek No ted už se to musí povést.Když už je doma kolíbka 😀

jjanniska
17. pro 2012

@beru3nek ja si taky moc nefandim 😀

beru3nek
17. pro 2012

@jjanniska : tak právě proto by to mohlo jít samo, co 😉
@zdenkajan : to je strejda teda borec, smekám 🙂 Chápu, že by ho to na kšeft nebavilo. To asi dělal pěkně dlouho

zdenkajan
17. pro 2012

@beru3nek Prý rok plánoval a dva měsíce vyráběl.Pak dvě neprošly výstupní kontrolou 😀 .No a na třetí pokus se vyrobila tahle kráska.