Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
30. pro 2012

@jjanniska : tak zítra 😉 nebo jestli včera něco bylo, tak je taky šance

jjanniska
30. pro 2012

@beru3nek nic nebylo 😒

beru3nek
30. pro 2012

@jjanniska : jak naschvál, co 😠 No ony někdy ty potvůrky vydržej dost, tak držím pěsti ať tam nějáká docestuje

beru3nek
30. pro 2012

@jjanniska : i 3 dny před by to šlo 😉

jjanniska
30. pro 2012

@beru3nek dekuji snad jo.. 🙂

beru3nek
30. pro 2012

jo holky a mě možná pomohla prstíčková metoda 😉 http://www.rodina.cz/nazor3884716.htm

zdenkajan
30. pro 2012

Tak holky zítra do práce.Už se těším Silvestry na hotelu jsou super.Horší je toho prvního ale to Zdenička nejde. 😀 Dneska byla na hotelu paní co cvičí a učí Mojžíšovou.Tak jsem ji poprosila o kontakt na někoho v Brně a řelka mi že to není zapotřebí a nějak se usmála 🙂 .Bud už mi hrabe nebo ví něco co já ne?No hrabe mi.Stejně mi ho dala.

zdenkajan
30. pro 2012

@beru3nek Tohle je nejnovější výtvor.Kámoška ta to má barevnější.Mě se zatím nedaří prolnout barvičky.

jjanniska
31. pro 2012

@zdenkajan Ahoj taky sme meli byt na hotelu protoze pritel dela kuchare a dneska ma zrovna sichtu on takze sme dostali nabidku ze tam muzeme oslavit silvestra stim ze tam dostaneme pokoj jenze ja tam nemuzu jet protoze mame doma 6 mesicni stene a nas mily Piskotek by tu dlouho sam nevydrzel takze zustanu doma a pritel dojede taky domu at sme na pulnoc spolu 🙂 ale je to skoda verim ze silvestr na hotelu tim spis na horach je super...

beru3nek
31. pro 2012

@zdenkajan : to je krásný obrázek, že by paní byla vědma 😉 Moc bych ti přála, ať cvičení už nepotřebuješ. Tak to budete mít fajn silvestra

@jjanniska : tak to je škoda, to byste měli super silvestra, ale hlavně že jste spolu. Co máte za rasu? No jedině vzít pejska sebou, oni se těch petard bojí. Naše fenka když jí bylo půl roku a já chodila do práce zdemolovala doma kde co 😀

jjanniska
31. pro 2012

@beru3nek pejska by nam tam nepustili si myslim 🙂 je to spicl krizeny s vlcakem 😀 .urcite by to tam bylo super ale my si zajdeme tady k nam.Mame tu kazdy rok ohnostroj ktery porada mesto takze je to taky super a kazdy rok lepsi 🙂 minuly rok byl uplne nadherny to sem az koukala 🙂

beru3nek
31. pro 2012

@jjanniska : my máme ohňostroj až druhý den teď. Na silvestra to bylo už dost nebezpečný, tak to přeložili na novej rok na 6, ať můžou jít i děti. Tak doufám, že půjdem. Snad neusne cestou 😀

jjanniska
31. pro 2012

@beru3nek To mi Vojtu bereme tedkom poprve na ohnostroj tak sem zvedava jak bude reagovat ale urcite jak ho znam tak bude mit radost..jenom teda doufam ze vydrzi protoze vubec neni zvykly ponocovat 🙂

beru3nek
31. pro 2012

@jjanniska : no u nás by do 12 možná i vydžrel 😀 Hlavně jsem ho teď musela jet uvozit v autě, aby vydržel třeba do těch 10. Jak nespí po o, tak po 7 je tuhej. No taky ještě neviděl ohnostroj, ale chtěla bych taky zítra jít. On vlastně už Vojta taky nespí po o, co?

jjanniska
31. pro 2012

@beru3nek nene vojta po obede uz nespi ale aspon vzdycky vecer driv vytuhne a spi celou noc..jinak mi nekdy po breci jeste treba cele noci nekdy je to silene na 4 a pul oku jako sila 😒

beru3nek
31. pro 2012

@jjanniska : fakt jo? To má nějáký děsy? Zuby má už všechny co. My ještě stoličky. No u nás se vzbudí tak 3x v noci a chce zase pít 😝 A většinou už v 10-11 je u nás v posteli. Začne brečet a jdeme pro něj nebo si k nám dojide. Takže taky žádnej zázrak, ale spí taky líp, než když spal i po obědě. Spí teď všichni krom mě 😀

jjanniska
31. pro 2012

@beru3nek vubec nevim proc to v noci dela kolikrat se stalo ze sem mu ten brek nemohla zastavit byl uplne v soku a s niceho nic tak sem snim musela lehce zatrepat at se probere dela to treba i 3 dny po sobe pak je zase ale ne chvili klid.

zdenkajan
31. pro 2012

@jjanniska
@beru3nek Tak konečně doma.Dneska se mi povedlo pustiT 5litr. šampanský na zem. 😠 No host se zasmál dal mi čokoládu.Objednal si další a řekl že to robil on.Jukla sem na ceník tak to stálo 50euro. 😕 Přijdu domů a můj mi hlásí nechod do kuchyně.Pohroma Honzík se rozhodl vymalovat 😅 No nic úklid počká na jindy ted jdem slavit.
Tak holky moje přeju Vám k tomu novýmu roku všecičko to nejlepší.Muže co vždy může 😀 a plno dvojtých čáreček 😅

jjanniska
31. pro 2012

@zdenkajan Taky preju vše nej do neoveho roku hodne stesticka,zdravicka,lasky a hlavne ty nase carecky 😀

beru3nek
1. led 2013

@zdenkajan ,@jjanniska : ať vám ten nový rok přinese ten nejhezčí dáreček na světě 😉
@jjanniska : taky jsme to tak někdy měli, že jsem ho musela vzbudit, pak se probral a dobrý. Tak jak, vydržel do půlnoci? Náš usnul až v 11 a včera si to na návštěvě s tatínkem užili 😀
@zdenkajan : tak to je mužskej dobrej, že se sám dal do malování 😉 Tak to je host teda frajer 😉 To budeš mít asi v roce 2013 štěstí, to muselo být sřepů

jjanniska
1. led 2013

@beru3nek usnul kolem 11 hodiny ale ja sem ho vzbudila protoze nam prijel tatinek s prace a museli sme se oblikat a vyrazit 🙂 ohnostroj sme meli opet paradni fakt suprovka litalo to po cele obloze 🙂 Vojta mel strach stech ran protoze fakt byli dost hlucne i me stoho boleli usi vydrzeli sme do pul 1 a jeli sme domu maly odpadl uz v aute 😀

beru3nek
1. led 2013

@jjanniska : já jsem taky zvědavá na ten náš ohňostroj. I jesti se bude prcek bát nebo ne. Uvidíme 🙂

jjanniska
1. led 2013

@beru3nek my sme Vojtovi celou dobu drzeli usi 😀

beru3nek
1. led 2013

@jjanniska : no tak to jsem zvědavá 😀 Adámek žándej hrdina totiž není 😝 Tak uvidíme, ale zatím si vesele chrupká v postýlce 😀

zdenkajan
1. led 2013

Holky ještě jednou všecko nej do Novýho roku a plno dvojtých čárek 😀 .Včera jsme byli pozvaní k bráchovi na Silvestra.Dělá kastelána na hradě viděli jsme ohnostroj až z Brněnské přehrady paráda.Škoda že ten blbej foták má tak dlouhou prodlevu.Fotky jsou jen tma.

jjanniska
2. led 2013

Ahoj holky dneska jsem byla na ultrazvuku s prsem uz 3 roky tam mam nejakou kulicku kterou mi chce doktor porad operovat jenze ja se nedam 😀 neboli me to tak proc bych tam chodila i dneska pani doktorka mi rikala ze zatim mam pockat ze pokud se mi podari otehotnet tak by se to mohlo stratit i kojenim tak sem zvedava teda co mi rekne tedkom 7.1 doktor ke kteremu dochazim na mamologii

beru3nek
6. led 2013

ahoj holky, tak jak se máte

@zdenkajan : to musel být super silvestr
@jjanniska : to se nedivím, taky bych do sebe zbytečně nenechala kuchat, tak ať dobře dopadneš zítra

bibianca
7. led 2013

Ahoj holky, tak výsledek 2. snažení negativní... Pořád jsme s mužem věřili. .. dnes jsem si dělala test a nega a dojdu do práce a jahoda... tak snad nám vyjde pokus č. 3....

zdenkajan
7. led 2013

@bibianca Určitě Ti to vyjde.Koukni na mě pět let se snažíme a pořád věřím že jednou budou na testu dvě čárky. 😀

bibianca
7. led 2013

@zdenkajan Jj, ale v tvém případě bych asi už podstoupila nějakou terapii... beru jedny vitamíny. Obsahují kyselinu listovou, ale nejsou vyloženě k otěhotnění a tak až to doberu tak bych si koupila něco silnějšího.. beru je i protože je zrovna zimní období a období chřipek... ale nechci nic podcenit po MS bych měla jít na preventivní prohlídku, tak to řeknu doktorovi, že se snažíme a třeba mi i něco doporučí 😉