Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

zdenkajan
7. led 2013

@bibianca No však já už beru utrogestan.Ted mě budou pozorovat při ovulaci proč se nedaří. ☹ V CAR už jsem.Přesto to nevzdávám. 😵

bibianca
8. led 2013

@zdenkajan Tak potom jestli se na to moc nesoustředíš. Moje vlastnice měla uměle dvojčata a ještě než šly holky do školky, tak otěhotněla přirozeně.

zdenkajan
8. led 2013

@jjanniska
@beru3nek
@bibianca Ahojky holky tammrcha zas dorazila. 😠 Nám se to snad bez pomoci nepodaří. ☹

bibianca
9. led 2013

@zdenkajan No u nás taky už v plném proudu, ale nevím od kdy to počítat když špinit jsem začala už v pondělí a MS začala teoreticky až dnes tak jak vypočítám plodné dny?? který je ten první den??

jjanniska
9. led 2013

@bibianca taky to tak mam zacnu spinit 2 dny nez sem MS uplne rozjede a nevim kdy pocitat ovulku 😠 ale pocitam ji teda az je to v plne pare..

jjanniska
9. led 2013

@zdenkajan taky ji cekam tedkom kolem 15 tak sem zvedava ale asi ji protoze uz poboliva bricho 😒

jjanniska
9. led 2013

@bibianca moje sestra ma 4 deti a k tomu vekove k sobe blizko a navic s kazdym jinym pritelem vubec nevim jak to delala ze jich ma tolik to ji je teprve 26 let...

bibianca
9. led 2013

@jjanniska 4 děti a pokaždé s někým jiným. Tož to je šikovná holka... Asi to má ráda 😉

bibianca
9. led 2013

@jjanniska Já jsem si už dlouho plánovala že tak v 25 bych chtěla být těhotná a nic. Sakra už jen 3 měsíce a bude mi 26. Snad to stihnu.... Měla bych jít tento měsíc na preventivní na gyndu, tak se zeptám jestli je vše OK a jestli není na to nějaký zaručený recept 😀

jjanniska
9. led 2013

@bibianca no to ja sem ji nikdy nepochopila.nemela stesti na chlapy jeden jak porodila prvniho tak odjel do anglie a ji tady nechal a druhy spachal sebevrazdu ☹ no a tom dalsim radsi ani psat nebudu jen to ze je to hajzl.

jjanniska
9. led 2013

@bibianca tak at ti to dobre dopadne 😉 ja sem byla na preventivce me rekl ze je vse v poradku ze nebude problem otehotnet no a je to 6 mesicu co se snazime a nic... ☹

zdenkajan
9. led 2013

@bibianca
@jjanniska Dneska mi pan dr v CARu řekl.S vaším problémem každý druhý den na krev.A snad to půjde bez zákroku.Podle hormonálního proflu je vše ok.Akorát ta sliznica se ne a ne zvednout LUDRA.Asi jí zvednu mandle
😀

jjanniska
9. led 2013

@zdenkajan tak snad se uz brzo konecnce zadari stim mimcem 😉 moc drzim palecky.

jjanniska
9. led 2013

@zdenkajan strasne te obdivuju ze si to jeste nevzdala to snzeni o mimi.jak se vlastne dluho snazite?

bibianca
9. led 2013

@jjanniska
@zdenkajan Holky já si dneska koupila kontryhelový čaj. 😉

zdenkajan
9. led 2013

@jjanniska Broučku tak pět let ,ale intenzivně teprve tak 9měsíců.Dřív jsme bydleli u Honzových rodičů.Pak jsme spravovali domeček a tak devět měsíců už na tom intenzivně pracujeme..Konečně jsme sami tak snad to bude lepší.

zdenkajan
9. led 2013

@bibianca Bumbej ho.Já piju nějakej báby Radlické má být pro lepší otěhotnění.Pošlu ti odkaz kde sem ho koupila.

jjanniska
9. led 2013

@zdenkajan verim ze se brzo povede 🙂

bibianca
10. led 2013

@zdenkajan díky za odkaz ale právě jsem zjistila že nevím jestli to dodržím... možná ještě počkám ted jsem koupila ten kontryhel tak třeba to půjde... já jsem taková, že všechno chci všechno si koupím a nakonec to leží ve skříni právě jsem dneska zrovna přemýšlela jestli vůbec ten kontryhel dokážu pít alespon 2 x denně... chjo... chci mimi ale nechce se mi pro to nic dělat 😒

jjanniska
10. led 2013

@bibianca ja mam to same.... 🙂

zdenkajan
14. led 2013

@beru3nek
@bibianca
@jjanniska Ahojky holky.Dneska jsem se nařechtala a řekla jsem si žeVám to musím napsat.Jak ted chodím každý druhý den na kontrolu.Tak dneska si vycházím z ordinace a sestřička na mě volá tak zas ve středu a na lačno pak se stavíte i k nám.Říkám ano sestři.Když jsem na sebe dávala bundu slyším jednu babu jak říká druhé."Ta bude mět asi ten AIDS že sem chodí tak často.Druhá na to ne to vypadá na rakovinu!"Nahla jsem se a říkám jim ne to je zápal kosti od blbosti.A jak mě rozesmáli tak jsem se smála i na revizora.Chudák baba se na něj řechtá a ukazuje jízdenku.To asi nezažívá často. 😀

bibianca
14. led 2013

@jjanniska @zdenkajan Holky, tak čajík zatím piju poctivě vitamíny jsem zjistila, že beru blbě. Mají se brát na lačno. A teď přemýšlím o tom, že si koupím ovulační testy nebo bazální teploměr.. Nevím

zdenkajan
14. led 2013

@bibianca Já pila kontryhel ale asi tak za týden sem zněho blinkala.Tak mi dr řekl at ho nepiju.Začla jsem pít ten druhej a v pohodě

beru3nek
14. led 2013

ahoj holky, jak se vede

@zdenkajan : tvůj příspěvek mě pobavil 😉
U nás nic moc, min. týden v po nás vezla rychlám. Malý měl fibrilní křeče z horečky. Druhý den nás pustili domů a chudáček musel být na jipce sám. Tak jsem ráda, že je to za náma. Já byla v pá na UZ a dr. že vidí gestační váček, ale hrozně špatná viditelnost na UZ. Tak mi vzal krev, ve čt znova a v pá další UZ. Tak se trochu nervím 😝

bibianca
14. led 2013

@beru3nek
@zdenkajan
@jjanniska A zkoušeli jste si měřit BT??

zdenkajan
14. led 2013

@beru3nek Broučku to bude dobrý uvidíš.Malýmu dej velikánskou pusu za statečnost.A ty sněz aspon dvě kila čokolády na zklidnění.Drž se zlatíčko.

beru3nek
14. led 2013

@zdenkajan : díky, hodná. Našt. jak už jedno máme a byly teď ty stresy není tolik času se nervit, ale už je mu hej zlatíčku a mě je tak divně, tak si říkám že to musí být o.k.
@bibianca : já neměřila, ale na další měsíc jsem si říkala že půjdu do ovu testů. Ať vím, ale u ovu jsem měla fakt hodně hlen a píchal mě vaječník dost

zdenkajan
14. led 2013

@bibianca Já měřím pořád každej den ve stejnou hodinu už asi tak osum měsíců.Dost dobrej graf je na WomenZone tam se zaregistruješ a vytvoříš si kalendář.Je hodně podrobnej.Můj doktor když ho viděl tak ho chválil

bibianca
14. led 2013

Děkuji. Od zítřka začnu měřit. 😉