Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

zdeni.r
21. led 2013

Ahoj holky..
taky se k vám přidávám.. vysadila jsem v říjnu a od té doby se snažímme.. kupodivu naskočil cyklus po pravidelných 30ti dnech..
Beru calibrum baby plan, teď po ovulaci jsem začala měřit BT..
Dnes jsem 26DC, ovulace proběhla tak 16DC.. sem strašně netrpělivá s testováním, ale dnešní naprosto negativní.. tak uvidíme v dalších dnech..
Asi před dvěma lety jsme se snažili taky o mimčo, měla jsem dvakrát biochemické těhotenství, ale to jsem měla hodně nepravidelné cykly, brala jsem duphaston a utrogestan a i clostil a stejně nic, tak uvidíme, co letos..
Přeju všem krásný den a hodně štěstí do dalších dní..

bibianca
22. led 2013

Ahoj holky, tak já bych měla mít ted ovulku. Včera jsem si dělala ovulační test a negativní.. Tento týden by měla přijít a nic 😒 Myslíte, že by nemusela přijít vůbec?? 😒

vendsy
22. led 2013

@bibianca To se někdy stává, moje kamarádka pořád nemohla otěhotnět, doktor ji cpal pořád nějaký prášky a když už jí došla trpělivost a šla k jinému gynekologovi tak ten jí řekl, že nemá ovulaci dal jí nějakou injekci a do měsíce už byla těhotná. Já bych ještě zkusila počkat a když tak skočila ke svojí doktorce. Některý ženský mají ovulaci při menstruaci.

bibianca
22. led 2013

@vendsy No, chystám se na preventivní prohlídku, ale zase mám strach co kdyby tam už bylo mimi a gynekolog by to poškodil a nepoznal 😒

zdenkajan
22. led 2013

@bibianca No mě nevychází ovulace tak jak by měla vždy v polovině cyklu.Třeba ted jsem ji měla už pět dní po ms.Hodně mě pomohlo měření BT vždycky jak mám nízkou teplotu tak teprve potom si udělám testík.Kdybych měla testovat každý den bylo by to moc drahé.

zdenkajan
22. led 2013

@zdeni.r Ahojky tak držím co se dá aby Ti to vyšlo 🙂
🙂

bibianca
22. led 2013

@zdenkajan No, já si říkám ještě že vlastně tím jak jsem 3 dny před MS špinila, tak se to možná posune. Tak uvidíme.. Jen mám strach, že jak budu mít ovulku a budeme se snažit a pak za týden půjdu k dr. na preventivní prohlídku, že to nepůjde ještě poznat a plod poškodí :(... nevím co je lepší jestli tam vůbec chodit a nebo až budu těhu.. 😒

zdenkajan
22. led 2013

@bibianca Myslím že když mu to řekneš dá si pozor.

bibianca
23. led 2013

@zdenkajan Tak to už se nebojím 🙂 Děkuji za uklidnění. Včera jsem si zkoušla zase ovu test a nic ale tedka se dívám na kalendář výpočet plodných dnů a vidím, že by možná měla být až zítra tak dneska testovat nebudu a zítra zkusím.. snad to neprošvihnu... když jeden den nebudu testovat.

jjanniska
24. led 2013

Ahoj holky tak co jak se mate?? 🙂

zdenkajan
24. led 2013

@jjanniska Pracovně jen čekám co ty jak jsi dopadla v nemocnici.Doufám že je mimi na správném místě.

jjanniska
24. led 2013

@zdenkajan jo je tam kde ma byt 🙂 za 14 dní na ultrazvuk uz by mela jit fazolka videt tak sme zvedavi 😉

zdenkajan
24. led 2013

@jjanniska Závidím ale taky mě to čeká.Jednou se to musí povést. 😵 No ne? 😠

jjanniska
24. led 2013

@zdenkajan urcite se to povede ja sem si tak miminko strasne prala ze nam to neslo minuly mesic sem se dala do klidu a je to tady vubec sem to ani necekala ani by me to nenapadlo 🙂

beru3nek
25. led 2013

@jjanniska : to jsem moc ráda, že je mimi tam kde má být 😉
@zdenkajan : teď budeš určitě na řadě 😉
@bibianca : tak zkus testnout ob den, někdo má ovulaci až třeba 18 DC

my teď marodíme zase. Už mě z toho houká. Horečky, kašel, rýma. Tak snad se z toho brzo dostaneme.

zdenkajan
25. led 2013

@beru3nek Tak tento měsíc určitě ne.Protože když byla ovulace tak se tatka dostavil s horečkama a chřipkou.Tak zas nic nebylo.Jedině dva dny před sexík byl ,ale tomu moc nevěřím.Ale v únoru se to povede.No a když ne tak od Března se budeme připravovat na IVF.

zdenkajan
25. led 2013

@beru3nek Doufám že se drzo uzdravíte. 😉 My dneska byli s naším miminkem (čtyřnohým)u veterináře.Byl to docela šok nějak nám bylo naznačeno že má asi v háji ledviny.V ☹ zali mu krev a čekáme na výsledky.Chudatko naše malinký jenom hajinká.No a začlo to taky kočičí chřipkou.

beru3nek
25. led 2013

@zdenkajan : už je mi to divný. Od po má horečky, dneska pořád 37.6 je to už dlouho. Dr. řekla, že je to viroza. Chudák pejsek, tak držím pěsti aby byl ok. Jsou to členové rodiny, tak máme strach jak o děti, co 😒

zdenkajan
25. led 2013

@beru3nek No právě máme kocoura jako miminko.Pak ještě dva pejsky ti ale milují zimu.Jejich kožíšek jim závidím.Všichni jsou to naše žížalky 🙂 .Ikdyž pejsci mají 50kg živé váhy. 😀
Doufám že malýmu brzo horečky ustoupí.Budu na něj myslet.Zítra jdu k čarodějnici tak snad to k něčemu bude. 😀 Jdu tam spíš na kafe je to známá.Já sama bych nikdy nedávala peníze za nějaké předpovědi.Nějak tomu nevěřím.

jjanniska
25. led 2013

@beru3nek dekuji 😉 taky sem rada za 14 dni uz mame mit prvni ultrazvuk tak se tesim 🙂 chci aby tam byl u toho i tatinek 🙂

beru3nek
25. led 2013

@zdenkajan : já náhodou nějákejm šarlatánkám věřím 😉 mám kámošky dvě, ty chodí za jednou kartářkou a trefuje se tak, až z toho mrazí. Já byla jednou, ale nebyla něják dobrá a teď bych nešla 😉 Jo kočička to je, naši taky měli a byl to miláček rodiny a dožil se snad 19 let. Tak ať je fit.
@jjanniska : mě dělali teď vaginální, tatínkové u nás choděj jen na screening a na ty velký. Tak držím pěsti na kontrolu 😉 Já měla horečky, ale našt. ne nad 38 ale stejně mám strach, aby bylo mimčo ok. Furt nervy 😝

jjanniska
26. led 2013

@beru3nek taky mam tedkom vaginalni u nas muze byt byt otec pri jakymkoliv vysetreni tak doufam ze pujde 🙂 v kolikatem tydnu ti slo mimi videt? Me tedkom par dni bolely vysechny klouby ale ne s chripky cetla sem ze to v tehu dela tak sem zvedava co na me jeste prijde.. 😉 preju moc aby mimusko bylo v ok 🙂

beru3nek
26. led 2013

@jjanniska : díky, přejeme totéž 🙂 Srdíčko bylo vidět v 7+1 podle MS, podle UZ jsem byla 7+4. Tak za 14 dní by mohlo být něco vidět si myslím. 😉

jjanniska
26. led 2013

@beru3nek no ja sem to tak nejak pocitala a za tech 14 dni uz budu asi kolem 5 tydne mozna vice..

zdenkajan
27. led 2013

@beru3nek No tak čarodějnice Lenice 😅 Tak mi říkala,že se ani na mě nemusí ptát.Že prej už to ví dávno.Budeme mýt dvojčátka 😨 Tak jsem zvědavá jestli se to splní
😀

beru3nek
27. led 2013

@jjanniska : tak to bude vidět asi váček
@zdenkajan : jůva, ale byla by jsi happy, ne? 😉 Hlavně ať je nějáký, viď

jjanniska
28. led 2013

@beru3nek aspon to 🙂 jeste mi porad nejak nedochazi ze budeme mit mimi a tak se aspon presvedcim 😀

zdenkajan
28. led 2013

@beru3nek Já nevím proč ,ale já si už tak od dvaceti přeju dvojčátka, 😔 Ale byůa bych štastná i za jednu žížalku.

zdenkajan
28. led 2013

@zdeni.r Tak copak jak jsi dopadla?Hodně moc jsem na tebe myslela.Doufám že jsi ty i mimi v pořádku

zdeni.r
28. led 2013

@zdenkajan Ahoj! moc děkuju za podporu!! čárka silnější, byla jsem v nemocnici, dali mi utrogestan a listovku, změřili hcg (33,6) a řekli že se uvidí... tak já nevim, je to hodně nízký 😖
na fotce porování se včerejším.. já nevim, silní nějak pomalu.. špinim trošičku, ale nevim, zdá se mi to fakt málo na to, že jsem vlastně 3 dny po termínu ms???