Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

sukuba1
19. únor 2013

@jjanniska no nevim jestli to přejde, to mi taky každý říkal 🙂 Jsem už ve čtvrtým (to letí) a pořád ráno zvracím, jídlo je u mě pěkná bída a když jdu ráno do práce tak se nemůžu ani navonět, jinak hned běžím zase zvracet 😀 A to jsem si myslela, jak se mi tyhle nevolnosti určitě vyhnou a ty 4 měsíce s tím pěkně válčím, zhubla jsem zatím i 4 kila, tak snad už se to někdy obrátí 😒

jjanniska
19. únor 2013

@sukuba1 no ja pevne verim ze zmiznou jinak se zblaznim mivam silene hlady porad mam pocit jako bych nic vubec nejedla mam strach do pusy neco vzit 😀 u prvniho me to preslo po 3 mesicy tedkom sem v 9 tydnu tak jeste mam nadeji 😀 tobe drzim moc pesti aby ti nevolnosti presli kdyz ti trvaji tak dlouho je to velice neprijemne znam to moc dobre

beru3nek
20. únor 2013

ahoj holky,
tak malej to krásně zvádnul, je to můj šikulka. Myslela jsem, že nás pustí až zítra a dneska ráno dr. že můžeme jít. Tak jsem moc ráda. Večer jsem mu dala nurofen na bolest, jen hůř chodí, jinak je v pohodě. Noci tam byly děs, chlapeček jeden tam pořád brečel, no ještě že jsme doma

@sukuba1 : jé, chuděro. To se tě teda drží. Mě je občas ještě divně, ale jinak jsem docela dobrá, jen únava. To bude asi holčička, ne 😉 Když je ti furt tak zle, teda 4 kg dole a máš už bříško?
@jjanniska : no mě bylo mizerně do toho 10 tt, pak už líp. Jsem se lekla, co se děje a samo to přešlo.

beru3nek
20. únor 2013

@jjanniska : chudák malej, tak ještě že mu ty atb zabraly. Taky byl nedávno nemocnej, ne. Je to síla tahle zima 😝 díky za držení palečků
@zdenkajan : jo jo, jsme už v pořádku 😉 Ještě v pátek ten screening, z toho mám trochu strach..

sukuba1
20. únor 2013

@jjanniska @beru3nek holky díky, snad to fakt už přejde, jídlo bylo pro mě takový potěšeníčko🙂 Bříško mám fakt mini, že kdybych to nikomu neřekla, tak se to zatím ani nepozná 😀 Kdyby to byla holčička beru3nek jak píšeš, tak bych to zvracení klidně ještě pár týdnů přežila 🙂 moc bych si jí přála, ale trochu uvnitř cítím, že to bude asi chlapčisko 🙂 No v pondělí jdu na utz si nechat určit už pohlaví tak jsem zvědavá jak to dopadne 😉

beru3nek
20. únor 2013

@sukuba1 : na screeningu to asi neřekli, co. Já mám už teda bříško docela vidět, navíc potíže se zácpou furt, tak jsem nafouklá. No nejkrásnější období ženy, co 😀 Teď mám teda pocit, že se pobliju, jsem to asi zakřikla 😝

sukuba1
20. únor 2013

@beru3nek tj fakt super období, snad si to ustála a zvracení se nekoná 😀 Já jsem byla na první utz někdy v začátku asi cca 6 tt, už pořádně nevím a další už velký utz mě posílá AŽ ve 20 týdnu. Takže jsem to nemohla vydržet a jdu ještě k jinému doktorovi, kde říkají i rovnou pohlaví za 200,-

beru3nek
21. únor 2013

@sukuba1 : a nebyla jsi na tom NT screeningu? A to jdeš kdy na ten UZ jak řeknou pohlaví?

beru3nek
22. únor 2013

tak holky screening máme za sebou, vše o.k. a vypadá to na holčičku. Kdyby to tak bylo, byla bych tak happy 😀 😀 😀 😀

sukuba1
22. únor 2013

@beru3nek na NT screening mě práve vůbec neposlala, je taková laxnější 😒 A na to pohlaví jdu teď v pondělí 25.2. tak pak napíšu ...bych chtěla mít štěstíčko jako ty a trefit to taky na holčičku 😀

beru3nek
22. únor 2013

@sukuba1 :já doufám, že se neseknul. Vidíš, teď docela posílají dr. na screening. Platila jsem 1140 za to. Fakt jak který dr. co. Takže teď půjdeš za měsíc na velký UZ. a mezitím kontrola u dr. své

sukuba1
26. únor 2013

@beru3nek jj přesně tak 27.3. na velký UZ a za týden kontrola u mé dr.
A taky holky byla jsem včera na určení pohlaví, tak jsem si přála furt holčičku, že samozřejmě čekám kluka 😀

beru3nek
26. únor 2013

@sukuba1 : gratulace ke klukovi. Adámek musím říct, že je docela hodnej 😉 Jako miminko byl vůbec zlatej, kdybychom necvičili vojtovku, tak by moc ani nebrečel. Tak holčička vyjde na druhý pokus a velký brácha jí bude ochraňovat, to taky není špatný 😉

sukuba1
27. únor 2013

@beru3nek díky, snad to na podruhý vyjde 🙂 To jsem zvědavá co přibude k Adámkovi, jestli setřička nebo bráška , už si 13 tt tak to za chvilku už budeš taky vědět.

beru3nek
27. únor 2013

@sukuba1 : prý to bude sestřička, no byla bych moc ráda 😀 Jen teda nevím jak moc mám věřit dr. když mi to řekl už na screeningu, prý na 120 procent, ale zatím to do světa vytrubovat nebudeme . Přeci jen...

sukuba1
27. únor 2013

@beru3nek fakt ? tak to je supr zpráva, moc ti holčičku přeju, budeš mít doma páreček, to je skvělý 😉

beru3nek
27. únor 2013

@sukuba1 : dr. byl cvok. Mlel něco o vrtulníkách a tydýtech, fakt jako blázen. Pak říká, jestli chci holčičku a já že jo. On, že jí tam mám. Tak snad se nesekl, když to byl takovej blázen 😀 Kdybych teda chtěla překvápko tak mám smůlu. Já už chci večer, jsem nějáká vyřízená 😝 Prcek po o nespí a já jsem teda k.o.

sukuba1
27. únor 2013

😀 někdy je to fakt s těma doktorama těžký. Tenhle co mi to určoval, to teda na 100% nevěděl, že se raději někdy podívá ještě jednou, ale spíše to vypadá na toho klučíka. No za měsíc jdu do toho Motola na ten velký utz tak si to tam ještě raději pojistím 🙂

beru3nek
2. bře 2013

@sukuba1 : co pupek, už roste? Z té krve by to mělo být 100% ne? Já jsem zvědavá, zda mi to za 14 dní potvrdí můj dr. No hlavně, ať je vše ok. Já se něják víc bojím, než u prvního teď

sukuba1
4. bře 2013

@beru3nek pupek ještě skoro žádný nemám, kdybych to neřekla, tak si zatím nikdo těhu nevšimne, ale je mi jasný že pak přijde zlom a budu mít největší pupendo z celýho koníka 😀 A co ty už máš bříško ? Já jdu v pátek na běžnou kontrolu, ale bez utz, ten až za cca tři týdny, to se nedá vydržet 😒

beru3nek
4. bře 2013

@sukuba1 :nemáš jo, to se máš 🙂 Mrkni mi do alba, je foceno před týdnem myslím. Už roste pěkně. Mě dneska bylo blbě celý den, tak nevím co to mělo být. Jestli viroza, nebo těhu, ale i hlava, zimnice, od žaludku blbě. Tak snad budu zítra ok. Já měla s Adámkem taky obří pupek, tak třeba budeš mít mrňavý bříško 😉

sukuba1
5. bře 2013

@beru3nek jej vždyť máš krásný bříško,roztomilý a vůbec není velký.
Doufám, že už je ti líp, já se celou zimu modlím, abych nebyla nemocná a nemusela trpět, když si člověk pořádně nemůže vzít nějaký prášky nebo kapky do nosu. Naštěstí chodím do práce pěšky a nejezdím MHD, tam bych něco chytala každou chvíli 😀

beru3nek
6. bře 2013

@sukuba1 : no už vyrostlo zase, ale dík 🙂 My tuhle zimu teda marodíme co chvíli. Malej to dotáhne nevím odkud, ale co měsíc má rýmu, nebo kašel a teploty. Už ať je jaro, snad bacily odletěj. Dneska je krásně 🙂 Kdyby to tak vydrželo, tohle počasí miluju

zvaskova
8. bře 2013

Ahojky holka, snažilky. Pokud jste některá přemýšlela o koupi gelu Conceive plus na podporu těhotenství tak jsem ho teď hodila na bazárek. Pouze 1x použitý a asi ve vhodném měsíci protože se zadařilo, uf po 9 měsících snažení takže buď jsme měli fakt stěští nebo to pomáhá 😉 Objednaný ofiko z www.lekarna.cz takže žádný podfuk.
Snažilkám moc držím palečky a budoucím maminkám přeji ať máte co nejpohodovější těhotenství např jako já 😉

sukuba1
8. bře 2013

@beru3nek tak to vydržte, ať ty bacily už jsou pryč...za chvíli už je jaróó, i když teď to zrovna zase nevypadá 😒 Dneska jsem byla v poradně a prý screening v pohodě negativní a teď už se jen a jen těším na ten velký ultrazvuk 27.3., by se ten klučík mohl třeba přeměnit na holčičku 😀 😀

beru3nek
8. bře 2013

@sukuba1 : tak super, gratulace že je vše jak má 😉 No malej má chudák k rýmě ještě opar a já včera měla zimnici, teplotu, hlava mě bolela ale dneska lepší...

bibianca
11. bře 2013

Ahoj holky, potřebuji radu. Celý měsíc jsme se s mužem pěkně snažili, ale MS přišla v pravidelnou dobu.. trvala však jen 4 dny. 3 dny před MS mi začalo být divně a ted se se mnou točí svět. Přemýšlím, že si udělám test, ale nevím jestli nejsem moc naivní.. Co myslíte, jaká je pravděpodobnost?
@beru3nek
@sukuba1
@zvaskova

beru3nek
11. bře 2013

@bibianca : udělej, držím pěsti. Jestli byla MS i slabší a krátká tak šance je. Já měla u prvního, že jsem 3 dny špinila a byla jsem těhu.. tak good luck 😉

bibianca
11. bře 2013

@beru3nek no právě dva dny jsem jen špinila a dva dny zase taková normální. Ale MS mívám tak 6-8 dní. Snad nejsem moc naivní. Myslíš, že mám testovat až ráno nebo i teď odpoledne? Jsem šťastná ale ještě nevím jestli oprávněně.

zvaskova
11. bře 2013

@bibianca Určitě udělej, stává se poměrně často že mamina dostane MS a přitom je těhule. První 3 měsíce to tak může být normální...
Holky kolikrát i testy ukážou těhu až později... já testovala den před MS večer a nic a až za 2 dny kdy jsem měla teoreticky den spoždění tak byl slabý dušík takže zbytečně netestujte moc brzo.
Držim palečky ale i tak neházej flintu do žita, pokud to nevyjde tak další ovulku máš už za dveřma 😀