Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

simko77
16. kvě 2012

Ahojky Daašenko ,o), tak to se můžem podporovat 🙂 já sice už mám 6ti letou holčičku,ale ted plánuje na podzim druhé miminko. Na podzim protože jsem 10.3. 12 jsem prodělla revizi v 11 týdnu. Sice nám bylo řečeno že po první MS můžem,ale taky řekla paní dork. že zálezí na psychice. A já se na to necítím.Tak mám anitk prášky na tři měsíce ( ted beru druhé balení) a taky je důvod , že chci zhodit. Min. dvou letech jsem měla dosti zásadní životní změny ,které se podepsaly ,o) a tak jse si řekla,že když se to tak smotalo dám maxim abych byla na své původní váze.
MOc se těším !!a doufám, že to na podzim výjde. MOc si to přejem oba.Čas rychle letí, tak se letos těším na podzim a zimu jak nidky a fakt si tu přípravu užívám na těhu užívám ,o))))). 🙂 😉

simko77
16. kvě 2012

@daasenka85 možná vykost nálad může být hormonální a nebo taky stravou. Mluvím za sebe. Nechala jsem si také jako přípravu změni jídelníček a světe div se fakt to funguje - učím se totiž jíst - opravdu jíst 😎

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@simko77 U mě jednoznačně hormonální! dřív jsem úzkostlivě dbala na to, co sním, snažila jsem se pečivo hlavně celozrné, hodně ovoce, zeleniny, ořechy, málo tučného, málo sladkého, málo smaženého, z mléčných výrobků jen živé bílé kefíry... výsledek byl ještě větší stres a horší akné 🙂 od té doby, co jím všechno, na co mám chuť, tak je psychika i pleť výrazně lepší! někomu prostě prospěje jíst všechno, ale samozřejmě střídmě. samozřejmostí pro mě je vypít až 3 litry neslazené neperlivé vody. v tomhle u mě problém asi nebude. ale i tak, kdybys měla další zajímavé poznatky, sem s nimi 😉 ono je to těžké, každý jsme jiný, někomu nedělá dobře maso, jinému třeba luštěniny..

simko77
16. kvě 2012

@daasenka85 tak to určitě souhlasím, také je důležité množství aby to ho nebylo moc a né málo 🙂 je to věda na mědvěda 🙂 . Možná zkus kouknout na Femigard - byl mi doporučen a měla jsem jedno balení a myslím,že je to dobré,ale když beru antik. tak mi to příjde zbytečné to brát,takže až doberu atnitky ,tak si asi ještě kopupím abym ěla tu kůru ,jak doporučují ,o) ještě se rozhodnu . Zatím beru kysel. listovou a odpočítávám měsíce 😀

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@simko77 Jéé promiň, úplně jsem přehlédla úvodní příspěvek od Tebe 😀 tak mě mrzí, že máš za sebou taky revizi.. ono je to všechno těžké, já jsem zase dost hubená, podle mě je lepší spíš mít nějaké to kilečko navíc, ale záleží, jak se cítíš ty 😉 taky se moc těšíme na miminko..ale mně právě ta snaha o miminko už lezla solidně na mozek :-/ jsem hodně nervák.. snažím se teď relaxovat, chodím i k psycholožce, těch problémů tam bylo víc.. tak se budem podporovat a věřím, že nás tu za chvilku bude víc a víc..

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@simko77 no listovku jsem brala taky, ale výsledky na pleť nic moc 😀 zatim beru Biosil plus (křemík, zinek a vit.H), mělo by to podpřit i plodnost, tak uvidíme.. Femigard bych mohla zkusit, už jsem nad tím uvažovala! protože ty hormony se mnou třískaj fakt strašně :-/ stačí dostat menstruaci a už se hned cítím hrozně 🙂 a je super, že už máš holčičku 🙂

simko77
16. kvě 2012

tak vidím že se shodnem, Biosal beru taky 😀 , Ten Femigar nebo Femigard, ted nevím přesně má dobré recenze a myslím,že je přesně na tvůj problém. Však koukni, jinak ještě vím,že je dobrá pupálka dvouletá a když na mě přejde splín tak mám doma magnolii,tak tě hodí do klidu dobře spí,nemusí se brát pravidelně,ale můžeš.
Tak se to snažím moc nepřipouštět ,ale v podědomí to je. Navíc jsem byla stejěn těhotná s mojí k amarátkou )to bylo,ale neplánované),tak to teď prožívám s ní a doufám,,že jak odrodí,tak předá mi štafetu 😀
psychika je MOc důležitá!!! taky jsem ráda, je to můj andílek a fak mi to dost pomohla po revizi ani enví jak.
Taky jem se zařekla, že to budu muset do 12 tt. vydržet a pak to oznámí světu. Vím,že smůže kdykoliv cokoliv přihodit,ale nechci nervovat okolí tak to budu tajit co nejdéle. Snad to vydržím 😎
@daasenka85

simko77
16. kvě 2012

@daasenka85 psycholožka je v pohodě asi dobrá,že si se odhodlala tam jít.Spousta lidí mají strach,ale já to podporuji!!!Nějaké kg jo,ale zas 😉 moc ,ne. NO uviídme ted je pro mě důležité cítít se co nejlíp a mít zdravé těhu a miminko. Já si stím už poradím. Te´d to beru i jako mitivaci a zábavu právě aby mi čas rychle utíkal a já se i odreagovala - sport na mě funguje perfektně 😎 a taky se těsím na léto 🙂

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@simko77 Jj, shodujem se v hodně vecech 😉 no já jsem měla už i stavy, že jsem byla zralá na antidepresiva, protože jsem se dostala mezi lidi, kteří se chovali jako sekta. ale s tím Tě nebudu zatěžovat, prostě se jednalo o alternativu, která mi víc uškodila než pomohla 😀 ale to už bylo loni, teď jsem na tom o dost líp, ale i tak jsou dny, kdy je to špatný, špatný. naštěstí to čím dál víc převažují dny, kdy se cítím hodně fajn, ale i tak.. těhotenství bych nedala, tam je psychických výkyvů spoustu! ta pupalka mě zajímá! a magnolie? to se obojí koupí v lékárně jako doplněk nebo čajík? mojí rychlou pomocí je zase heřmánek, vyklidní mě a mám na chvilku pokoj 🙂 a taky souhlasím s tím, že je lepší oznámit, že čekáte miminko až když je to vidět. taky to tak udělám. ale o mně to naštěstí v práci skoro nevědí..

simko77
16. kvě 2012

@daasenka85 ta magnolie je v lékarně. Nevím jak u vás,ale v Brně jak kde,když tak na objednávku - nebou kounki na web Favea a pupálka dvouletá může být vitamín na polykání nebo sirup. tekutá je lepší rychlejí se vstřebávál.zíleží na tobě. Magnolie mi fakt hodně pomohla i v život. zásadní změnách ,o) mě podpořila ,o) je to řírodní takže oki.Sice jsem se stím nikd ynestkala,ael chápu,že když je člověk zoufalej tak hledáútěchu kdekoliv.
Já za sebe jsem pochopila,že ju musím najít sama v sobě ikyž mám fajne manžela,dítě atd.
Ale to by bylo taky na dlouhé povídání 😀

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@simko77 chápu, taky jsem pochopila, že je jen na mně, jak se budu cítit 🙂 zatím jsem antidepresiva nikdy nebrala, taky upřednoštňuji přírodnější metody, jen ti někteří lidé okolo toho jsem někdy divní 😀 tak na tu pupalku se poptám. nemáš náhodou zkušenost se sirupem NovoPassit? je taky téměř přírodní, obsahuje zase třezalku.. mám ho doma od ledna, ale zatím jsem nenašla odvahu ho zkusit 😀 nebo to možná nebylo až tak nutný 😉

simko77
16. kvě 2012

@daasenka85 znám,ale nemám zkušenost. KDyž jsem něco hledala,tak jsem právě narazila na ten sirup a na tu magnolii,a tak jsem zkusila tu magnolii je dvougazová a uvolnuje se postupně do těla. Byla jsem spokojená ,tak už nic jiného nezkoušela 😉

naomi6
16. kvě 2012

Ahoj holky, mohu se přidat? Plánujeme druhé miminko kolem Vánoc. Také si dávám pauzu, zatím se na to necítím ani fyzicky (problémy se zády), ani psychicky. Chtěla bych, aby mezi dětmi byly aspoň 3 roky. Moc vám držím palce a snad můžu i něčím přispět, poradit, pokud budete chtít.

liska06
16. kvě 2012

ahoj holky, já jsem 4.5. tento měsíc, porodila mrtvé miminko Matýska a čekáme na listopad či prosinec, aby jsme mohli Matýskovu dušičku znovu přijmout zpět a vše dotáhnout do konce, aby bylo miminko zdravé a my s ním konečně štastný at to bude klučík či holčička .

naomi6
16. kvě 2012

Tak to je mi moc líto, lisko, pevně věřím, že se to povede a budete zase šťastní. Moc držím palce

liska06
16. kvě 2012

@naomi6 děkuji, ale to bude dobré snažím se věřit v to co jsem psala, jeho dušička určitě patří do našeho života, ale asi nepřišel ten zprávný čas že odešel, kdy že chceš založit ty? 🙂 Aby jste si nemysleli že je mi to jedno co se stalo tak to není pravda, jen se snažím nejít do blázince a snažím se být hodně silná aby jsme měli další dětátko co nejdříve 🙂 , strašně bolelo jít z porodky a v náručí si nic nenést ☹ , a je nesmírně těžké se podívat do jiného kočárku. Ale dočkáme se s manžílkem a Matýskova dušička příjde opět do mého bříška 🙂

naomi6
16. kvě 2012

Jsi skvělá a moc ti fandím. Já jsem věřící, takže ti úplně rozumím. Všechno dobře dopadne, uvidíš.

simculinek
16. kvě 2012

Ahoj holky, tento rok se chceme také snažit o první mimčo, doberu platíčko a půl a jdeme do toho....Paní kartářka mě tipovala na holčičku a ještě by měla být po mě...tak jsem z toho nějáká nevrlá, protože já jsem byla hrozný raubíř a můj přítel je to samé. Tak jsem na to zvědavá. Jen neustále přemýšlím zda-li to finančně zvládneme.... Držím vám palečky všem... 🙂 🙂 🙂 🙂

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@naomi6 Ahoj, jasně, jasně, čím nás bude víc, aspoň se nebdem bát nic 😀
jejda, ta záda mě zajímají! mám za sebou 2 potraty a bojím se, že je to kvůli zádům :-/ jsem celá rozhozená. cvičím Mojžíšku čtyři měsíce, ale zatím výsledky nic moc! chodila jsem na Dornovu metodu každý měsíc, ale od toho si dám teď pauzu.. ještě nějaké typy máš?

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@liska06 To mě stralivě mrzí ☹ tak se drž.. snad Ti tu s námi bude dobře..

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@liska06 a to s tím blázincem chápu. já sice nemám za Tebou takový smutek jako Ty, ale mám za sebou dvě neúspěšná těhu (zamlklé a mimoděložko) a pak jsem do toho šla na zasvěcení do Reiki a to mě strašně psychicky rozhodilo! možná ne to Reiki, ale ti lidé okolo toho, měli divné názory. a po tom všem jsem tak uvažovala nad antidepresivy. zatím dávám bez nich, ale chodím na psychoterapii.

daasenka85
autor
16. kvě 2012

@simculinek tak moc držím palce. kartářkám moc nevěřím, mě jedna jasnovidka tvrdila, že dřív jak letos v únoru neotěhotním a že to potom dopadne dobře (zajímalo mě to kvůli tomu, že už jsem v dubnu 2011 prodělala zamlklé těhu). a výsledek bylo mimoděložko už v prosinci ☹ ale tím nechci tvrdit, že nejsou lidi, co nějaké schopnosti mají, ale moc jich určitě není.

simko77
17. kvě 2012

@naomi6 ahojky, budem jen rády když nás bude víc 🙂

simko77
17. kvě 2012

@liska06 Ahojky lisko, to je mi moc líto je to jistě velmi bolestivá zkušenost. Můžu se zeptat co se přihodilo??
držím palečky ať je vše v pořádku a příší rok se všechny budem radovat s miminkem 😉

simculinek
17. kvě 2012

@daasenka85 Taky jsem byla taková nedůvěřivá, ale když mi hnedka řekla mé zdravotní problémy, tak jsem jí začala věřit.... 🙂 Můžu jenom doporučit, měla jsem z toho dobrý pocit. 😉 Ale na malé děti nevykládá..

daasenka85
autor
17. kvě 2012

@simculinek tak možné je všechno 😉 ale tomu že máme NAPROSTO PEVNĚ daný osud, moc nevěřím,podle mě si ho dotváříme sami/y a karty Ti ukážou, k čemu směřuješ.. za půl roku Ti to může vyjít trochu jinak. ale určitě je to zajímavé 🙂 mně ale spiritualistika spíš ublížila, možná proto, že jsem tak vzdorovitá a jdu hlavou proti zdi 😀

simculinek
17. kvě 2012

samozřejmě, že osud si vytváříš pouze ty....TY to můžeš nějákým způsobem změnit....ale to co mi řekla, se mi měnit ani nechce.... 😀 😀 miminko už chci od 18 let, takže to jsou už 4 roky, tak doufám, že se zadaří. Ale mam trošku obavy z toho, jak se bude k němu chovat přítel. Má dítě 5 let a moc se o něj nezajímá. Nevím, jestli je to tím, že neměl sám otce, když byl jako dítě a tak neví, jak se má k němu chovat. Nevím...

naomi6
17. kvě 2012

@daasenka85 Ahoj daasenko, s těmi mými zády je to o něčem jiném. Asi z toho, jak jsem malou pořád tahala, než začala chodit, viš? Je to pěknej buclíček a navíc začala lézt až v 10 měsících a chodit až ve 13 měsících. Myslela jsem si, že to přejde, ale je to snad čím dál horší. Bolí mě pravé rameno a celá pravá ruka, krční páteř.... Před tím jsem cvičila jogu, ale teď mám bolesti, tak to nejde, takže se zatím trochu bojím druhého těhotenství. Přece jen tu ruku ještě potřebovat budu. Takže zad se určitě neboj, navíc, když jsi cvičila, tak to bude určitě dobrý.

daasenka85
autor
17. kvě 2012

@simculinek Chápu, taky chci miminko už 6 let. bohužel mi připadá, že čím víc chceš, tím míň to jde ☹ ale pokud jsi v klidu, tak se jistě zadaří brzy, jsi mladičká.. a k tomu partnerovi. no, víš, ona to je otázka. mámin brácha měl v 24 (takže nijak extra mladý) mou dnes už 24 letou sestřenku a nikdy s o ni moc nezajímal, což bohužel trvá dodnes a není to dobré, protože na ni kašle už dost dlouho i máma a ta holčina má nemalé psychické problémy. teď má strejda ve svých 48 letech 2 další děti s novou partnerkou (klučík 3,5 roku a holčička bude mít 1 rok) a je jeden z nejvzornějších otců co znám, fakt překvapil. Na druhou stranu, pokud máš pochybnosti, dobře se rozmysli. nikdo nemůže vědět, jak to bude u Vás, ale to nikdo nikdy předem neví, jaký bude rodič 😀 raději to promysli, chtěla jsem miminko za každou cenu i s bývalým a bylo mi jedno, že bych na to eventuelně byla sama. dnes vidím, že bych to asi psychicky nezvládla. ale tím se nenech odradit, je to jen další úhel pohledu. záleží jen na Vás 😉 Ty ho znáš, víš, proč ho jeho dítě moc nezajímá (často to bývá u partnerů z důvodu, že bývalka to na ně narafičila, i když ještě nechtěli nebo se "to" prostě stalo, ale tím ho nechci obhajovat). tak jak tak držim palečky, a´t vše dobře dopadne!

simko77
18. kvě 2012

@daasenka85 mohu jen souhlasit !!! slovo úhle pohledu mě dostlo, dost často jej používám 😀 a málo syším 😀