Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

jasana3
23. říj 2012

@janinha mě dřív nedělala nic moc, ale poslední dobou pak velké změny nálad, bolesti hlavy, ano taky rozšířené žilky atd. atd. že už jsem si řekla a dost a letěla.. už jsem jí zahazovala dvakrát předtím, ale vždy jen obrazně a pak jsem si řekla, že až po státnicích.. nakonec ale na to stejně došlo dřív.. A neurotik se zatím beztak nevykuklil, takže dobrý😀

janinha
24. říj 2012

@jasana3 já vyzkoušela hrozně moc HA a měla jsem i náplasti. Nesedělo mi nic a tak jsem to nakonec po škole vyšoupla pryč 🙂 Ale ty rozšířené žilky mě vážně štvou. Tak já doufám, že neurotik to nebude 🙂 spíš s mým životním stylem to bude nějaký hyperaktivista 🙂

jasana3
24. říj 2012

@janinha to chce naředit klidným tatínkem😀

janinha
24. říj 2012

@jasana3 😀 tak teď jsi mě dostala, můj je sice kliďas,ale jen co se týče hádek a řešení nějakých věcí či problémů,ale jinak..... no a navíc máme mít dvojčátka, oooooo tak to jsem zvědavá, zdali to výjde a zdali budou obě dvě akční po nás 🙂

sukuba1
25. říj 2012

Ahoj holky jak jste na tom? Já mám v pondělí dostat první MS od vynechání antiko, tak jsem zvědavá 🙂 Trochu mě pobolívá asi dva dny podbříšek, ale to bude spíše bolení před MS, když jsem brala antiko tak to bylo v pohodě, žádné bolesti břicha...takže teď se mám určitě na co těšit ☹
@janinha jůů takže můžete mít dvojčátka ? Máte je v rodině jó ?

bibianca
25. říj 2012

Ahoj holky, tak my jsme na to dneska vlítli, ale nějak mě nebaví ležet v posteli, tak snad nic nepokazím, když budu sedět u učení a budu se koupat ve vaně. Někde jsem četla, že vana by měla jít stranou.

sukuba1
25. říj 2012

@bibianca také jsem slyšela, že by se neměla napouštět horká vana, ale fakt nevím jestli je to pravda 😖 Já se musím přiznat, že jsem si jí několikrát po napouštěla, protože to vždycky nemůžu vydržet, mám ráda hrozně horkou vodu a nahřát si zádíčka pěkně ve vaně 😎

bibianca
25. říj 2012

@sukuba1 tak to taky miluji. Můj muž mi říká, jak se tak můžu pařit...

andrejkasi
25. říj 2012

Ahoj holky, tak já už 4 dny meškám a test mám negativní :( Zítra ráno si zavolám na gyndu a objednám se na příští týden. Podbřišek mě chvílema pobolívá, ale jinak nic. Je to teprve druhá ms po vysazení HA, ta první přišla na den přesně, tak nevím no :( Jinak @janinha taky máme pravděpodobnost na dvojčátka, můj táta je z dvojčat, on je neměl, takže jestli je to jak se říká ob genaraci, tak tu nějaká šance je 🙂

sukuba1
25. říj 2012

@andrejkasi tak to se mrška nějak opozdila, uvidíš co na gyndě...třeba se na testu něco objeví ještě o pár dnů později 😉
Také máme v rodině dvojčátka, já mám dědu z dvojčat a přítel taťku z dvojčat, ale i tak to bude asi malá šance.

andrejkasi
25. říj 2012

@sukuba1 kéž bys měla pravdu, nejhorší je to čekání 😒 No tak to je docela velká pravděpodobnost dvojčátek, když je to takhle z obou stran, ne? 😉

janinha
25. říj 2012

@andrejkasi jeee, tak to je super 🙂 snad se dvojčátka podaří, mě by to vůbec nevadilo 🙂 byla bych ráda 🙂 Tak třeba jsi už těhu,ale na druhou stranu to může být ještě těma hormonama. Mě přišla první MS se dvěmi dny zpoždění a ty bolesti.... ani nemluvím,hrůza ☹ ty v pohodě?

janinha
25. říj 2012

@sukuba1 máme máme 🙂 prej to i řekla nějaká kartářka švagrové, že bude mít její brat se svou ženou dvojčata a my je máme v rodině. 🙂

mischako
25. říj 2012

Náhodou jsem zahlédla tuhle skupinu, tak bych se ráda přidala.My jsme se začali s manželem snažit asi před 14 dny, takže je to můj první měsíc bez HA asi po... po... no aspoň 7-8 letech.... zatím se to nesnažíme hrotit, takže žádné ovu testy, natož měření, takže vůbec nevím jestli mám ovu a kdy ani kdy mám dostat ms a jelikož jsem nedisciplinovaná nepoznamenala jsem si ani poslední ms 😅 takže asi tak 😀

andrejkasi
26. říj 2012

@janinha mě by dvojčátka asi taky nevadili. Byla jsem chůvou sestřenčiných dvojčátek do jejich dvou let a byl to chvílema zápřah, ale byli (jsou) kouzelný. Teď už chodí do první třídy a jsou to bobísci 🙂 Já žádný velký bolesti nemám a prsa mě bolely akorát minulý týden, teď už dobrý. Už bych ráda věděla co se děje, abychom se kdyžtak mohli vrhnout na další snažení 😀

sukuba1
26. říj 2012

@mischako tak to jsi na tom podobně, také mám za sebou cca 14 denní snažení po vysazení antiko. Takže přeji hodně štěstíčka 😉
Jinak se úplně děsím první MS, HA jsem brala v kuse cca 14 let, takže je mi jasný, že první mestruaci budu mít úplně rozhozenou a bolestivou... měla by přijít kolem pondělí tak jsem zvědavá 🙂

jasana3
26. říj 2012

@sukuba1 to bude v klidu třeba😉 první MS po vysazení mi přišla s železnou pravidelností a od té doby chodí jak švýcarský hodinky (jednou 26DC, jednou 28DC, střídání..) stejně jako před braním HA a to jsem taky brala nějakých 7 let.. ani žádné bolesti v rámci PMS, vůbec nic.. jen se později krapet zhoršila pleť...

sukuba1
26. říj 2012

@jasana3 jj zatím co tedy pozoruji jako jediné, je taky ta pleť, tolik beďarů jsem neměla snad ani ve 13nácti 😀

janinha
26. říj 2012

@andrejkasi ja mam sestřenku a bratranka dvojcata a ti jsou taky skvělí. Moje máma čekala dvojky přede mnou,ale bohužel to nedopadlo ☹ mě by to mělo minout,pokud to ma jit přes koleno,ale uvidíme. Ale byla bych rada 🙂

andrejkasi
26. říj 2012

@janinha no, nikdy nevíš, příroda je všemocná 😉 Já jsem byla jednou s těma "našema" (od sestřenky) dvojčátkama na srazu dvojčat...bylo to něco úžasnýho, tolik dvojčat pohromadě jsem v životě neviděla a už ani neuvidím. Byli tam od miminek až po puberťáky. Všechny ty děti byli prostě úžasní! 🙂

petruska_rs
27. říj 2012

@andrejkasi to se mi stalo taky druhý měsíc po vynechání,to jsem si moc přála aby byl test negativní,protože mám novou práci,MS jsem dostala.Od tý doby pravidelná,ale už bych chtěla pozitivní😄

petruska_rs
27. říj 2012

Jinak holky doporučuji stáhnout aplikaci IP Free do smartphonu,ukazuje to plodné dny a ovulaci,já ovu ne testují,ale poznám ji podle bolesti,ale je fajn mít aspoň +-informace,teď bych měla mít plodné dny tak to zkusíme😄

andrejkasi
27. říj 2012

@petruska_rs tak hlavně, ať se zadaří 😉 🙂

mischako
27. říj 2012

takový technický dotaz... jak se dávají po sexu nohy nahoru, nebo se podkládá zadek, tak na jak dlouho???

foxmarka
28. říj 2012

Ahoj holky, jsem bez antik. 5 měsíců, ale začali jsme se snažit o miminko až tento měsíc 🙂 podle ovu testů jsme snad plodné dny vychytali, tak uvidíme, jak se bude dařit.... 🙂

bibianca
29. říj 2012

Ahoj holky, tak po našem snaženíčku min. týden jsem začala nějak tloustnout. Vím, že to nemá vliv po týdnu... Ale tak asi se o sebe začínám starat, aby naše miminko mělo vitamínky. Chjo, snad nebudu jen tloustnout a mimi nikde... Věříme, že do Vánoc se nám to podaří... I mužíček už moc chce... Máme dokonce už vybrané i jména. Konečně jsme se shodli, tak... asi do příští soboty nevydržím a až přijde MS, tak budu bulet . . ....

sukuba1
29. říj 2012

@bibianca 🙂 tak to mám taky, že jsem začala tloustou nebo si to myslím, na váhu raději nelezu, protože by mě asi trefil šlak. A to se snažíme teprve první měsíc, ale je to taky i tím, že jsem kvůli snaženíčku přestala cvičit a záda už trpí a špeky rostou, chjo. Držím palečky, aby Ti to vyšlo !! Já mám dostat MS dnes, tak jsem zvědavá 🙂

sukuba1
29. říj 2012

@foxmarka Hodně štěstíčka ať se zadaří co nejdříve 😉

bibianca
29. říj 2012

@sukuba1 Jejda, tak to nemusíš dlouho čekat. My jsme to teprve taky zkoušeli poprvé, ale MS očekávám nejdřív 9.11, takže my si ještě počkáme....

sukuba1
29. říj 2012

@bibianca tak to už máš příští týden, to uteče 🙂 No dneska mě trochu pobolívá břicho tak se možná MS blíží, no nevim člověk se furt sleduje, to je hrozný 😀