Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

bibianca
15. led 2013

Tak teplotu neměřím se mi nějak nechtělo. Chjo mimino chci a........ 😒

jjanniska
16. led 2013

Ahoj holky nedosla mi menstruace vubec nechapu proc 😒 pokud je to zase porucha tak me klepne

bibianca
16. led 2013

@jjanniska jak dlouho máš zpoždění??

jjanniska
16. led 2013

@bibianca od 13 spinim a 15 uz mam menstruci normalni.ale zatim nedosla...mela sem v listopadu mesicni pauzu nejake zpozdeni dosla mi 15.12.ted sem ji cekala a nic ale bricho boli

bibianca
16. led 2013

@jjanniska Jo tak jsem to měla taky... Je to možná stresem... a nebo je tam mimi... Vydrž... 😉

jjanniska
16. led 2013

@bibianca sres zadny nemam...a mimi tomu vubec neverim spise zase to blbe spozdeni ☹

bibianca
16. led 2013

@jjanniska šťastná to žena, to já jsem ve stresu pořád. Občas si říkám, že to bude vysvobození až otěhotním.

beru3nek
16. led 2013

@jjanniska : a říkal dr. proč minule bylo to zpoždění? Moc bych přála, aby to zpoždění trvalo devět měsíců 😉 Ale asi bych šla k dr. dřív, ať nečekáš zase celý měsíc a neuteče ti snažení, kdyby to nebylo mimi.

jjanniska
16. led 2013

ne nic nerikal.to urcite pujdu pokud to do patku nedostanu skusim udelat test a pokud bude negat tak pujdu na vyvolavaka mesic cekat nebudu minule mi to stacilo...nikdy sem takove problemy nemela a najednou jak se snazime tak tohle :(

beru3nek
16. led 2013

@jjanniska : i kdybys těhu byla, vyvolávačka neuškodí. Jenda holčina jí dostala s tím, že to těhu prý i pomůže 😨

jjanniska
16. led 2013

@beru3nek no kazdopadne me vysetri tak uvidime jestli to bude porucha tak koncim v blazinci 😀 bricho me ale boli takove pichani ve vajicniku dole.podle me MS dorazi opozdene segra byla na vyvolavakovi a uz byla ve 4 mesici doktor ji to celou dobu poznat nemohl tak porad chodila na pichance az pak se to ukazalo

jjanniska
16. led 2013

@bibianca ja bych se zacla stresovat jen kdyz mi MS nedojde protoze bych se porad hlidala atd ☹ do patku pokud neprijde ta mrska tak utikal jak kulovy blesk k doktorovi 😀

beru3nek
16. led 2013

@jjanniska : tak toje síla, že to nepozanl dr. ani ve 4 měsíci. Bych k němu nechodila už 😖 A kdy chceš testovat? Když nedorazí

jjanniska
16. led 2013

@beru3nek testovat skusim uz zitra rano 🙂 nepoznal to si pamatuju uplne presne bylo mi 15 byla jsem v ozdravovne a mamka mi volala ze nemela segry 4 mesice MS a ze ji zjistil az tak pozde ze je tehu.Ja sem snim byla spokojena jak sem cekala maleho vzdycky me prave dokazal i podrzet psychicky.V 7 mesici mi rekli v ostrave ze maly bude nejspis postizeny ze mu na ULTR vidi misto ruk a noch nejake klepeta a ze ma silny prutok do hlavy chteli mi porad vyvolat jenze ja sem odmitla a dala sem revers.Ptala sem se sveho gynekologa co a jak a vzdycky me podrzel

beru3nek
16. led 2013

@jjanniska : no to muselo být hrozný, to jsou blbci. Takhle tě vystrašit, hlavně že je to o.k. TO jsou fakt šoky teda 😝

jjanniska
16. led 2013

@beru3nek to ver ze bylo ja sem potom ten zbytek do porodu byla hotova brecela sem nevedela sem co bude pak jak se maly narodil tak prvni co bylo sem se divala na ruky a nohy a jestli dycha.tohle fakt nikomu nepreju

beru3nek
16. led 2013

@jjanniska : a nedělali ti pak nějáký kontrolní UZ? No to sis teda užila. Hrůza jak dr. někdy fakt vyděsí. Kamarádku strašili, jestli malá bude normální, jí hnali na speciální UZ a vše o.k. našt.

jjanniska
16. led 2013

@beru3nek oni mi to rekli proto protoze moje maminka byla predemnou tehotna a ozaril ji cernobil no a to mimi co cekala melo tuhle vadu a doktori rekli ze je to dedicne protoze mamka otehotnela semnou a byla sem posledni.ultrazvuk mi delal vlastne pri kazde kontrole i v nemocnici pak mi rekli ze je vse v poradku ze vidi normalne ruky a nohy.maly ma akorat od narozeni sferocitarni anemii v 6 tydnech byl na transfuzi a v lete byl pod narkozou protoze dostal nejakou cistu na jatre tak ho museli vysetrit ve spanku to bylo taky silene vlastne celou dobu dojizdime do ostravy na krevni testy ☹

beru3nek
16. led 2013

@jjanniska : ježíš, to je hrůza. Tak hlavně ,že se to nepotvrdilo. Takže to může mít vliv i na tvý děti myslíš???? Tak to si teda chudáci s dr. užíváme. A s tou anemií to má teď dobrý?

jjanniska
16. led 2013

@beru3nek no doufam ze stim co mi v tehu rekli doktori tak uz ne a stejne ja bych jim neverila. Ale tu anemii muze mit druhe mimi silnejsi nemoc jak vojta :( doktori nam rekli ze to vyloucit nemuzou. Tu anemii mel pritel jako dite prisel o celou slezinu no a tu nemoc zdedil bohuzel Vojta ☹ takze chodime na testy co 3 mesice tedkom to mel trochu klesle ale to mel po chripce tak to melo asi i vliv na tu krev.Cista se teda nastesti stratila uzavreli to jako hemangiom ktery taky porad sledujou.

bibianca
17. led 2013

@jjanniska Ježkovy zraky, to jsou zprávy. No já tedka jdu z lékárny. Koupila jsem si ovulační testy, tak dneska budem testovat. měla bych začít 11. den od počátku MS, ale nevím kdy přesně to bylo 9. začla MS ale před tím jsem špinila 2 dny, a teď jsem byla na WC a zase špinění. Já se v tom prostě nevyznám. Od počátku MS piju kontryhelový čajík. Jím ovoce a beru vitamíny, nevím jak jinak to ještě podpořit. 😒

jjanniska
17. led 2013

Holky delala sem pred chvili tehu test a mam slabou druhou carku!!!!!! 😀

bibianca
17. led 2013

@jjanniska Tak si ho udělej ještě ráno a můžeš jít k dr... 😉

jjanniska
17. led 2013

@bibianca urcite ho delat budu.doufam ze to neni poplach 😒

jjanniska
17. led 2013

Mam je pozitivni oba pred chvili sem delala dalsi 😀

sukuba1
17. led 2013

ahoj holky, teď jsem po dlouhé době zase k vám nakoukla, jak se vám daří a vidím krásnou novinu @jjanniska móóóc gratuluji, ať je vše v pořádku a čárka ať sílí 😉

jjanniska
17. led 2013

@sukuba1 dekuji moooooc sem uplne stastna!!!jenom doufam ze to neni plany poplach

sukuba1
17. led 2013

@jjanniska já myslím, že určitě není, když už to potvrdily dva testy. Tak ať se tomu štěstíčku v bříšku jen a jen daří 😉

jjanniska
17. led 2013

@sukuba1 jo 2 ten druhy sem si chtela nechat na rano ale nevydrzela sem to 😀 zitra si zajdu k doktorovi testy asi vezmu sebou at mi veri 😀 protoze ja sama tomu porad verit nemuzu vubec sem to tedkom necekala spise sem si rikala ze urcite ne a ono jo 🙂

zdenkajan
17. led 2013

@jjanniska Gratulace největší.Tak začni prskat at se chytnem i ostatní.Já mám dnes ovulaci jak podle teploty tak podle testíku.No a tatka došel se smrtelnou mužkou chorobou.Má chudáček rýmičku.tak já si zase měsíc počkám 🙄 a nebo ho svážu a nebudu se na nic ptát. 😀