Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

bibianca
11. bře 2013

@zvaskova Děkuji za podporu.. Zítra dám vědět 😉

beru3nek
11. bře 2013

@bibianca : tak to je docela rozdíl a kolik jsi od poslední MS? jestli víc než 28 tak by to mohlo být vidět i odpoledne jestli máš citlivější test.

bibianca
11. bře 2013

@beru3nek Poslední MS byla 7.2 a teď 7.3 - 10.3.

beru3nek
11. bře 2013

@bibianca : tak to bych testla klidně teď. Držím pěsti, dej vědět

sukuba1
11. bře 2013

@bibianca jj holky mají pravdu, mě ukázal test úplně malýho dušíka snad až týden po MS a už jsem si myslela, že 100% nejsem a bylo to 🙂 Jinak taky držím pěsti a dej vědět

bibianca
11. bře 2013

@sukuba1 Testovat budu radši až zítra ráno. Zase jsem přišla z práce domů a motala se mi šiška jak ďas, ale co když to byl jen nízký tlak. Právě mi nejde do hlavy ta MS 4 dny... Tys, ale MS neměla nebo měla??

bibianca
12. bře 2013

Tak nic... ale už začínáme pracovat znovu 😉

bibianca
12. bře 2013

Dnes si jdu koupit vitamínky http://www.drmax-lekarna.cz/nosifol-sacky-20x5-...
Podle recenzí by to mohlo být spolehlivé. 😉

sukuba1
12. bře 2013

@bibianca ne ne MS jsem neměla.
To nevadí určitě to vyjde už brzo !

bibianca
12. bře 2013

@sukuba1 Jjo, taky v to doufám, ale nechápu proč se mi pořád motá hlava... jsem tajně věřila, že budu i já ten jeden případ z x, co bude v tom a bude mít MS... Dneska jdu pro vitamínky, tak snad.... se nám brzy zadaří..

bibianca
13. bře 2013

@sukuba1
@beru3nek Holky, připadám si jak debil. Zase se mi motá hlava. Já tomu vůbec nerozumím 😒

jjanniska
13. bře 2013

Ahoj holky tak sem opet zacla slabe spinit pred 2 dny dneska jsem sla k doktorovi udelal mi ultrazvuk a rekl mi ze nevidi vubec zadny pohyb srdicka ☹ chtel me poslat do nemocnice na vycisteni ale dal mi jeste sanci ze mi skusi vzit krev hcg a pokud to do patku bude klesat tak me nemocnice nemine :( vubec nevim co mam delat strasne me to sorazilo jak mi rekl ze srdicko nebije :( chci aby to bylo v poradku jeste mi rekl ze miminko muze byt hodne malicke a proto to nejde videt ale pred 14 dny jsme ho normalne na ultrazvuku videli.Kde se stala chyba!!!

sukuba1
13. bře 2013

@jjanniska ježiš to je hrůza, to jsem vůbec nečekala ☹ třeba se ještě stane zázrak a v pátek se něco ukáže. Je mi to fakt líto, drž se ! A budu držet všechny prsty v pátek. A v jakém jsi už týdnu ?

sukuba1
13. bře 2013

@bibianca a MS se ti pak už rozjela normálně ? Jestli furt jen málo nebo špinění tak zkus test. Ale mě se na začátku těhu hlava nemotala, ale každá ten start máme jiný 🙂

jjanniska
13. bře 2013

@sukuba1 Dekuji 12 tt rekl mi pokud bych zacla krvacet tak mam jit hned do nemocnice a uz slabe krvacim :(

beru3nek
13. bře 2013

ahoj holky,

@jjanniska . držím moc pěsti, ať to mimi ustojí. Chjo, to jsou nervy chuděro, drž se
@bibianca : a dělala sis test a nic? Na nízký tlak jinak netrpíš, někomu můžou ukázat // až dýl.

jjanniska
13. bře 2013

@beru3nek Dekuju moc budu!!

jjanniska
14. bře 2013

Ahoj tak nic miminko to bohuzel neustalo dneska jsem byli v nemocnici na gynekologii a rekl ze je mrtve 😢 pro me je to strasne tak samo pro pritele zitra natupuju do nemocnice na revizy ☹

jjanniska
15. bře 2013

Ahoj holky tak to mam za sebou miminko uz neni 😢 do dneska sem si porad rikala mozna ze je spatne otocene a tim srdicko nejde videt nebylo to tak 😢

bibianca
15. bře 2013

@jjanniska To je smutný, ale život jde dál... Zachvíli tam bude zase mimísek... 😉 uvidíš

jjanniska
15. bře 2013

@bibianca jasne ale muze to to stat znovu doktori rikali ze se to vyloucit neda urcite chci pockat az se to vsechno zahoji musim jit dal kvuli synovi.

beru3nek
18. bře 2013

@jjanniska : to mě moc drží, drž se a přeju ať se v bříšku usídlí další zázrak a dotáhnete to do zdárnýho konce.

jjanniska
19. bře 2013

@beru3nek Budu se drzet nejhorsi to pro me bylo ve stredu az do soboty v patek jak jsem sla rano na ten zakrok tak mi jeste doktor ukazoval znova miminko a rikal ze to tam fakt neproudi ze je to mrtve tehu 😢 kdyz se otevreli dvere toho gynekologickeho salu tak sem pochopila ze to neni zly sen ale realita rychle me uspali protoze sem to fakt nedavala.Tedkom nesmim 3 mesice spravne otehotnet aby se to znovu neopakovalo.Urcite se zacneme po tech 3 az 4 mesicich o miminko znovu snazit doufam ze budeme mit vice stesti a dotahneme to do konce!

beru3nek
19. bře 2013

@jjanniska : moc vám držím palce, ať to dobře dopadne. Tohle se prostě nemá stávat 😔 Tak posílám hodně síly..

jjanniska
20. bře 2013

@beru3nek Dekuji boli to ale musim jit dal..

sukuba1
20. bře 2013

@jjanniska je to strašně težký, musíš to zvládnout, ach jo jak je mi to líto ☹ ale určitě už brzy a ten čas tak letí 😉 , se dočkáš dalšího miminečka.

jjanniska
20. bře 2013

@sukuba1 je to tezke a hodne snazim se na to nemyslet ale nejde to! Ubiha mi to strasne pomalu je to vsechno tak cerstve a hodne to boli ale vim ze musim jit dal kvuli synovi.Ale strasne sme se tesily a ted je to pryc 😢

eirinka
21. bře 2013

ahojte, mozem sa k vam pridat? pozerala som sa aj v SK verzii na takuto diskusiu, ale tam moc nepisu a tu vidim, ze je to tu zivsie

bibianca
19. dub 2013

Ahoj holky dnes rano jsme meli // v pondeli ju k dr.

beru3nek
21. dub 2013

@bibianca : gratulace, držím pěsti 😉
@jjanniska : ahoj, tak jak se máte?
@sukuba1 : koukám, taky ti ty tt pěkně skáčou 😉