Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
20. pro 2012

@sukuba1 : terpve druhý měsíc, ale to snažení už není tak intenzivní, když máme v patách prcka 😀

sukuba1
20. pro 2012

@beru3nek no tak to je dobrý skóre 🙂 to nebude trvat dlouho a bude tam! 😉
Jdu ještě pověsit prádlo a dát si něco k véče a pak hurá do pelechu, hezky se vyspinkejte holky ať jste svěží na další tuleníčko 😉

beru3nek
20. pro 2012

@sukuba1 : díky dobrou, já jdu čučet na ordinaci 🙂

sukuba1
20. pro 2012

@beru3nek jj jdu si to taky zapnout, tenhle díl bude možná asi smutnej, uvidíme jak ten Hanák dopadne 🙂

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek No spíš si myslím že si mě chce pohlídat při ovulaci.Nebylo to totiž poprvé co se mi nezvedla sliznice.Takže to chce nechat až po hormonálním profilu.Ten mi budou dělat 30.12.Naštěstí mi to domluvil v nemocnici kde jsou tak sem tam objednaná na odběr.Pak se uvidí.Sama nevím co chce se mnou všecko dělat.Rozhodla jsem se to neřešit a důvěřovat mu.

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan : to je nejlepší, mít k dr. důvěru. Pít kontryhel jsi zkoušela? Já teda zatím ne, ale kdyžtak se chystám
@sukuba1 : určitě dobře, když je před vánoci 😉

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek Já piju čaj přímo pro snažilky.Holky mi to tady poradily je dobrej chutově a krásně voní.

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek http://www.otehotnet.cz/267-bylinky-na-otehotneni na těhle stránkách jsem ho koupila.Je to ten od té báby

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan : díky, tak to objednám asi taky 🙂 nebo ten kontryhel z lékárny, ať ho piju od prvního dne MS

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek Myslím že kontryhelem nic nepokazíš.Ale tenhle fakt dobře chutná a voní.Včera jsem přistihla Honzu jak ho pije taky.Moc mu chutná budu ho muset před ním schovat. 😀

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan : aby mu nezačly zrát vajíčka z toho čaje 😀 Pije se taky od prvního dne cyklu?

zdenkajan
20. pro 2012

@beru3nek Měl by ,ale nemusí se.Já ho začala pít až po MS.Píšou že se začne projevovat až po 6 až 8 týdnech.Zkus si zajít do lékárny možná tam taky něco podobného prodávaj.

beru3nek
20. pro 2012

@zdenkajan díky za tip, tak dobrou 🙂

jjanniska
20. pro 2012

@beru3nek zajdu uvidim co se mnozu provede 🙂

jjanniska
20. pro 2012

@zdenkajan konec sveta otazka kterou si pokladam denne kamaradka mi rekla ze uz mi stoho hrabe 😀 neboj zadny nebude,doufam teda a ten pocit v brisku jak se klube mimi urcite pocitis 😉

bibianca
21. pro 2012

Ahoj holky, vůbec nevím co si o tom myslet už jsem četla tady na koníkovi nějaké diskuse na téma špinění během ovulace, ale mám z toho obavy... Právě ted bych měla mít plodné dny, ale tři dny jsem měla migrénu a dávila se práškama... šílené a poslední den migrény jsem začala špinit. Chjo, ale i tak jsme na to s drahým skočili. Já jen doufám, že jsme neprošvihli termín... 😒

beru3nek
21. pro 2012

@jjanniska : já na tohle zase moc nevěřím a vzbudili jsem se tak se konec konat nebude 🙂
@bibianca : jestli jsi měla plodný den, tak by z toho něco být mohlo 😉

bibianca
21. pro 2012

@beru3nek A hned mám lepší náladu
@jjanniska jukni na tohle http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/312332/21-12...

jjanniska
21. pro 2012

@beru3nek ja taky na konec sveta neverim 🙂

zdenkajan
21. pro 2012

@beru3nek
@jjanniska
@bibianca
@sukuba1 Ahojky holky tak se naštěstí nic nekonalo 🙂 Teda kromě obecního svařáku u hřbitova 😀 No máme starostku se smyslem pro humor.Ted k věci slyšeli jste o kapkách gynex?Dostala jsem poukaz na slevu 50%.Tak aby to nebyli vyhozený prachy.Mají podporovat reprodukci.

beru3nek
21. pro 2012

@zdenkajan : http://www.emimino.cz/diskuse/gynex-behem-snaze... jsem našla, vypadá to docela pozitivně. Určitě s tím nic nezkazíš 😉 Já od př. měsíce taky musím začít dělat vše pro, aby se zadařilo. Hlavně ukecat chlapa, aby měl v ten den náladu 😀

zdenkajan
21. pro 2012

@beru3nek No nevím připadá mi to už moc.Od dr. mám utrogestan,piju ten čaj,No nechi se zase zahltit aby toho nebylo moc.Takovou dobu sem nebrala nic a najednou tři věci najednou.
No zkusím to později kdyby nezabral ten čajík.Poukaz platí na celej rok 2013

beru3nek
21. pro 2012

@zdenkajan : jo takhle, tak to máš léčiv až až. Jsem nevěděla, že máš utrouš, ten je na ovulaci? Jo jo, kdyby to nešlo, tak můžeš vyzkoušet v létě, ale to nebude určitě potřeba 😉

zdenkajan
21. pro 2012

@beru3nek Ten utroš je na ovulku aby se zvedla ta sliznica.No asi moc nezabírá uvidím co mi dá v lednu. 😉

jjanniska
21. pro 2012

@zdenkajan Ahoj tak u me se konalo nakupovani darku 🙂 v nedeli jeste neco malo dokoupime a uz mame vsechno.... 🙂 jo a taky mi skoncila MS 😀

zdenkajan
21. pro 2012

@jjanniska No já jsem zase ten tip co nakupuje už v létě.A poslední dárek jsem koupila mojemu někdy začátkem prosince.Nesnáším přeplněný obchody.Radši si zajdu do malé zeleniny pro ovoce a zeleninu.Jak jít v prosinci do supermarketu.Navíc se mi zdá to ovoce z malýho krámu lepší.Stačí my ty kolony kolem Vaňkovky co musím každej den přetrpět cestou z práce.Včera jsem tam tvrdla skoro hodinu v koloně. 😝 Takže já si chci v prosinci užívat klidu a kochat se výzdobou.Což v přeplněným Brně nejde.

jjanniska
21. pro 2012

@zdenkajan jasne to chapu 🙂 my zase vsechno delame uplne na posledni chvili ale to je u nas uplne normalni 😀 takhle je to proste kazdy rok 😀 ale budu to muset zmenit protoze pak sem kvuli toho ve spechu a nic nestiham poradne tak jak bych chtela...

beru3nek
21. pro 2012

@jjanniska : já začala na začátku prosince a včera jsem dokupovala poslední dárky. jen je zabalit, možná se na to za chvíli vrhnu, jestli se ukecám. Prcek ale ještě nespí, tak až to zalomí

@zdenkajan : ajo vlastně, já zapomněla že je to na tu sliznici. To jsi dobrá, že nakupuješ s předstihem, aspoň máš pak čas na uklid a pečení 🙂

zdenkajan
21. pro 2012

@jjanniska No je vidět ,že jsme každá jiná.Zase někdy koupit něco na poslední chvílu je lepší.Koupila jsem před dvěma dny vlašák na chlebíčky.No a zas budou s česnekovou pomazánkou. 😀 Honzi to spapal. 😅

zdenkajan
21. pro 2012

@beru3nek
@jjanniska Holky dřív jsem byla taky takový plašan.Všechno na poslední chvílu.Ale akorát jsme se hádali a byli jsme nervozní.Polovinu jsme nestihli, nesehnali.Tak jsem si jeden rok řekla a dost maj to být svátky klidu a né stresu.Dělám to tak už asi 4 roky a máme vánoce v klidu a pohodě.