Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

paja89
20. zář 2012

@hojchna hodně štěstí 🙂

kasparci
20. zář 2012

@paja89 Nezní to divně! Kdyby to bylo pár měsíců, tak čekám taky;) My jsme taky čekali na smlouvu, ale pak mi to dali zase jen na rok, tak to už jsme teda nečekali🙂 Ale mám přislíbeno, že se tam budu moct vrátit🙂 No, to teď neřeším🙂

kasparci
20. zář 2012

@hojchna ať se zadaří brzy;)

myskaa23
20. zář 2012

holky mám na vás dotaz ..až budete chtít vy hodíme naši diskuzi do soukromé ? protože jsou tady holky na MK které nemusí vědět že se snažíme a pokud se i někdy budeme bavit o soukromějších věcech..co vy na to ? děkuji 🙂

paja89
20. zář 2012

@kasparci no to cháp,kdyby mi to dali na rok tak taky nečekám a kašlu na to 🙂 ..nevím jistě jestli ji na neurčito dostanu je to tak na 99% tak uvidíme,no a jak ne tak ne. říkala jsem někomu se to povede za měsíc no a někomu za rok ☹ tak nechci čekat, zvlášť když opravdu VŠECHNY moje kamarádky mají miminko ..sestřenice jsou těhule.. fakt mě to moc láka a s manželem si nepřejeme nic jiného

kasparci
20. zář 2012

@paja89 No, my chceme 2 roky. Kdyby se povedlo hned, bude rozdíl 22 měsíců. Chceme, aby k sobě měly děti blízko. Já jsem s bráchou o 2 roky a super. MM má bráchu o rok a půl staršího a taky fajn(poslední roky🙂 ). Manža dokonce vždycky říkal:"a to jako chceš fakt až po 2 letech?"🙂 Od doby, co máme Míšu, se už neptá🙂 Naopak jsme měli dny, kdy jsme si říkali, že bude jedináček🙂 To jsme ale nemysleli vážně! Bude to náročný, s tím počítáme! Míša je na mě dost závislá, špatně spí, je dost akční, .........ale je hrozně šikovná, takže věřím tomu že za "10 měsíců"🙂 už to bude ok🙂

kasparci
20. zář 2012

@myskaa23 jo, prosím;) Pokud možno hned;)

paja89
20. zář 2012

@kasparci aha tak to snad jo ..já jsem s bráchou o 12 a půl a to je fakt mazec,začly jsme si rozumět až jak mi bylo 18 🙂

kasparci
20. zář 2012

@paja89 Tak to jste 2 jedináčci🙂 Ono je to těžký - já bych si chtěla třeba taky užívat jen tu Míšu, ale.......do budoucna jsme přesvědčeni o tom, že to takhle bude lepší, tak snad jo🙂 Navíc máme super tátu, kterej pomáhá, co to jde🙂

majule_j
20. zář 2012

ahoj holky, vezmete mě do party? prosííím 😀

kasparci
20. zář 2012

@majule_j Já jsem tu od včera, tak nevím, jestli můžu, ale za mě VÍTEJ a ať se daří;)

majule_j
20. zář 2012

@kasparci díky díky díky 😀 jj at nám to jde všem hladce 😉

michaelazim
20. zář 2012

@paja89 Také začínáme v říjnu 🙂 Tak hodně štěstí 🙂

carpatia
20. zář 2012

@terulin Na hnizdeni je brzy,ovulka mohla byt tak pred dvema dny,tipuju,ale netestovala jsem,takze mohla byt klido i driv...no uvidime,mimi by bylo rozhodne lepsi nez viroza..

majule_j
20. zář 2012

u mě probíhá druhý cyklus po HA, naštěstí to není taková hrůza jako než jsem otěhotněla. Naprosto přesně poznám ovulaci, ještě větší masakr bolestí než samotná MS 😀 byla bych ráda,kdybych byla těhule do konce března,... chtít můžu,ale realita může být jiná 😀 na "jedničku" jsme čekali rok..

beruskanula
20. zář 2012

holky ahoj, muzu se k vam pridat? 🙂

a jsem taky pro uzamceni diskuze 😀 😎

carpatia
20. zář 2012

Jsem taky pro uzamceni

majule_j
20. zář 2012

já též 😉

michaelazim
20. zář 2012

Já též...

myskaa23
20. zář 2012

tak holky založila jsem nové téma v utajení 🙂 SNAD SEM NA NIKOHO NEZAPOMĚLA! POKUD ANO PÍSNĚTE MI A JÁ VÁS PŘIDÁM ....https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snazenic...

nikubiska
20. zář 2012

@myskaa23 nevzaly byste mě ještě k sobě?

carpatia
21. zář 2012

@myskaa23 me to pise,ze stranka neexistuje:(

adrrik
22. zář 2012

Holky přidávám se mezi snažilky....začínáme první měsíc snaženíí....doufám, že to vyjde. Brala jsem 9let antikoncepci tak jsem zvědavá, kdy se nám poštěstííí.

lenka.han82
24. zář 2012

@adrrik Ahojky, my taky máme tento měsíc první snažení 😉 V pátek jsme na to vlítli 🙂 V sobotu mi ovulační test ukázal 2 čárky 🙂 Tak jsme to zkusili ještě včera, ale včera už mi ovulační test nic neukázal, tak nevím. Zkoušela jsem ovulační testy teď poprvé, tak uvidím, jak to bude vypadat v říjnu. Podle té soboty bych měla mít ovulaci 13. den cyklu, což by odpovídalo 26 dnům mens. cyklu, který si myslím, že mám 😀 Jinak přeji hodně štěstí ve snažilkování!!! 🙂

lenka.han82
24. zář 2012

@adrrik Jinak já brala antikoncepsi od 15 let až asi do 26ti, takže 11 let ☹ Teď už ji neberu 3. rok a chránili jsme se kondomem...🙂

adrrik
24. zář 2012

@lenka.han82 Taky ted zlousím ovu testy,ja mam ovulku az pristi víkend, ale snažíme se i mimo ovu. Přeji štěstíčkooo při snažilkování. Aspon si můžeme užít sexu bez ochrany a strachu že otěhotníme🙂))))

lenka.han82
24. zář 2012

@adrrik Já jsem měla ovu teď, tak jsem na to vlítli v pátek a ještě včera, tak uvidíme, ale 1. měsíc tomu nedávám moc šancí. Určitě je nějaká šance i mimo ovulku, já bych taky frekvenci milování mimo ovu nesnižovala 😀 A sex bez ochrany si užíváme s manželem moc a moc...On má teď teda špatný svědomí, protože je víc vzrušený a sex je dost rychlej 🙂, ale říkám mu, že si na to zvykneme a bude to zas delší. Navíc to beru i jako kompliment, že ho tak moc pořád po 7 letech vztahu vzrušuju 😉 V jaké poloze je, myslíš, nejlepší sexovat? My zatím provozujeme před "koncem" misionáře, ale možná je i nějaká lepší poloha 😀 Hodně štěstíčka i tobě!!!

adrrik
24. zář 2012

My s manželem máme oblíbeného misionáře. říkají že na otěhotnění je to nejideálnější poloha. Je dobře že i po 7 letech je sex úžasný. My jsem s manželem spolu už 9let teprve td jsme se rozhodli počít mimi, protože jsem studovala vysokou, stavěli jsme, ted pracuju rok tak je ta nejlepsí doba. Už se nás všichni ptají jetli plánujeme mimi atd. Celkem už mě to ubíjí když k nám někdo příjde a ptá se zda je něco nového a chtějí slyšet, že mimi. Zatím děláme mrtvého brouka, ale čím víc se otom mluví, tím více toužím po mimču. Zatím tomu necháme volný průběh. Myslím si, že první měsíc se nám asi taky nezadařííí, ale zoufat nebudeme.

rezetka
24. zář 2012

Zdravíčko, můžu se přidat?Nějak sem všecko zapomněla 😀