Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

andrejkasi
31. říj 2012

@bibianca já si myslím, že ne

sukuba1
31. říj 2012

@bibianca také si myslím, že ne, ale někde jsem tady četla, že slečna otěhotněla hned nějaký den po menstruaci, no já nevím, možný je snad všchno 😀 Dneska ráno už mi bylo celkem zle, bolely mě nohy jako vždy před MS, říkám to je jasný dneska to přijde...a furt nic.

bibianca
31. říj 2012

@sukuba1 To bude tím stresem...

bibianca
31. říj 2012

@sukuba1
@andrejkasi Jo, holky berete nějaké vitamíny. Nebo tomu necháváte volný průběh?

sukuba1
31. říj 2012

@bibianca zatím nic nezobu, počkám až budu víc panikařit 😀 Maximálně si sem tam dávám grepy, ty prý také podporují 😉

lucik1234
31. říj 2012

Ahoj holky.. Mám doma tři balení čaje báby Radnické, dva jsou nerozbalené, z jednoho odebráno pouze jednou (dvě lžičky směsi). Kdyby jste měla některá zájem, piště do IP pro bližší info. 😉

andrejkasi
31. říj 2012

@bibianca já baštím kys.listovou a začínám uvažovat o kontryhelovým čaji. Ráda bych tomu nechala volnej průběh, ale zároveň tomu chci i trošku pomoct 😀

andrejkasi
31. říj 2012

@sukuba1 držím moc pěsti, třeba to fakt vyjde 😉

andrejkasi
31. říj 2012

jinak nám to holky asi pro tenhle měsíc nevyšlo ☹ Potvora dorazila, i když je zatím taková nijaká, ale to se určitě rozjede 😠

bibianca
1. lis 2012

@andrejkasi Tak já zatím 14 dnů zobu taky listovku, teda ne přímo jen tu, ale jsou to vitamíny, které obsahují i kys. listovou..

sukuba1
1. lis 2012

@andrejkasi ježis to je děs...tak příští měsíc to ale sakriš musí vyjít 😉

bibianca
1. lis 2012

@sukuba1 nesmíme se tak na to soustředit..

bibianca
1. lis 2012

@sukuba1
@andrejkasi Já jsem jen zvědavá, co já už aby byl příští týden... Ale myslím si že ne...

sukuba1
1. lis 2012

@bibianca no budu držet palce aby to vyšlo aspoň tobě, za chvíli je víkend a pak je to za páááár 😀 U mě nic ani dnes MS nepřišla a to včera jsem šla na cvíčo, abych to trochu rozhejbala a dala si horkou vanu 😀

bibianca
1. lis 2012

@sukuba1 třeba to byl omyl zkus si udělat ještě jeden test ;)

stopobezite
1. lis 2012

ahojky, taky už jsem myslela, že TO mám v kapse, ale MS bohužel přišla o 10 dní déle a fakt mě to naštvalo. Já baštím kyselinu listovou forte. chtěla jsem mít děti od sebe 3,5 roku

mendie
1. lis 2012

@stopobezite Ahoj, MS o 10 dní déle? a má to nějaký důvod? to musí být děsný, když nakonec přijde. Já jsem zpoždění nikdy neměla, vždycky přišla mrcha spíš dřív a teď mám po vyšetření vejcovodů už týden zpoždění, test negativní, tak se spíš trápím, kdy už to konečně dostanu a budem se moct snažit znovu. Máme v plánu zkusit IUI i IVF, prostě cokoli, jen aby už bylo konečně miminko!!!

bibianca
1. lis 2012

@mendie Ahoj, jak dlouho se snažíte??

sukuba1
1. lis 2012

@bibianca jj zítra teda zkusím ještě jeden, ale nemyslím si 😠 spíš to bude zpožděná MS. Já už jsem tááák zvědavá jak to příští týden dopadne tobě....doufám, že se Ti hned povede...protože jak už jsem psala mám okolo sebe samé holky kterým se to povedlo hned, takže to snad tady musí někomu hned vyjít 😉

andrejkasi
1. lis 2012

@sukuba1 kéž bys měla pravdu. Štve mě to zpoždění, už jsme se mohli zase snažit 😀 A co ty, furt nic?

sukuba1
1. lis 2012

@andrejkasi no třeba to bude MS poslední 🙂 Já furt nic, ale určitě taky zpoždění...to je jasný 😠

andrejkasi
1. lis 2012

@sukuba1 a třeba zrovna ne a budeš ještě překvapená 😉 Dneska jsem si na tebe vzpomněla, když jsem si byla ráno kupovat v práci snídani....zahlídla jsem grepový džus, tak jsem si ho koupila, když jsi psala, že prý grep taky podporuje 😀

sukuba1
1. lis 2012

😀 já jsem měla grep taky dneska v práci k sváče 😀 tak snad nám aspoň trochu pomůže a příští měsíc už nebudeme mít tak hořký 😀

sukuba1
1. lis 2012

jo a taky jsem někde tady na fóru četla, že dobrý na podporu těhu, ale také úpravy menstruace, ovulace atd. je NosiFol (je bez předpisu). Tak jsem si to našla na netu, vše pročetla a vypadá to zajímavě. Počkám ještě nějaký ten měsíc a když se nezadaří tak si to zkusím koupit.

mendie
2. lis 2012

@bibianca No, už rok. Ale v poslední době se to kolem mě všechno rodí, přibývá těhotných a já to nesu čím dál hůř, že my pořád nic ☹

bibianca
2. lis 2012

@mendie Tak to je možná na to už čas. Ale znám případ u nás v rodině, kdy šla na umělé, narodili se jim dvojčata a ještě než šly holky do školky, tak otěhotněla přir. cestou... Řekla bych že je to hodně o psychice...

lilli_en
2. lis 2012

Ahoj děvčata, přidávám se k vám i já. HA jsem vysadila po 6 letech letos začátkem srpna. Od té doby se s manželem snažíme o miminko. Už už jsem myslela, že do třetice nám to vyšlo (přes týden zpožděná MS - pobolívání bříška týden před očekávanou MS - pobolívání takové, že jsem byla přesvědčená, že se uvnitř už něco opravdu děje a že tentokrát jsem opravdu těhotná). Dělala jsem si průběžně po vynechání MS 4tt a na všech // - sice druhá čárka byla slabší než kontrolní, ale byla tam!! Pak jsem to ale 35DC dostala :( ze začátku špinění, druhé ráno krvácení, pak přes den nic a odpoledne šílená bolest, už jsem myslela, že to nevydržím a nedojdu ani z práce domů, ale asi po hodině to přešlo. Než jsem došla domů, intimka byla úplně celá od krve. Strašně strašně moc jsem to obrečela. Byla jsem si tak jistá, že těhotná jsem a přitom... Teď už se ale těšíme na další snažílkování, příští týden jdu na preventivní prohlídku na gyndu, papám Femibion a od včera piju kontryhelový čajík (dávám si do něj lžičku medu a mooc mi chutná) 🙂

sukuba1
2. lis 2012

@lilli_en cože tak to je mi moc líto ☹ tak to asi odešlo společně s MS, proto ta bolest, chjo to je nepříjemný. Tak určitě to teď vyjde, když už víš jak na to 😉 a povedlo se, tak teď to už musí vyjít na 100% 😉

sukuba1
2. lis 2012

Jinak koukám, že se nám to tady o snažilky rozrůstá, tak to je prima 🙂 ale doufám, že některá z nás už přejde taky do kategorie těhulky 😉

lilli_en
2. lis 2012

@sukuba1 Myslím si to samé, že to odešlo s MS. Sice jsem jako příznak těhu neměla citlivá prsa, ale strašně často jsem chodila na malou a byla jsem hodně unavená. Tak hlavně, aby bylo všechno v pořádku a mohli se s manžou po MS zase snažílkovat 😉