Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

lenka.han82
18. zář 2012

@carpatia
@michaelazim
@myskaa23
Myslím, že nebudu nic moc řešit a plašit tak půl roku a pak na mě asi dolehne to, že to nevychází, a možná začnu 😝 Dýl to určitě nevydržím a bojím se, že to budu moc řešit a psychika udělá své 😖

michaelazim
18. zář 2012

@lenka.han82 Jo přesně to si myslím ale tak třeba to vyjde hned a bude to bez problému 🙂

myskaa23
18. zář 2012

@lenka.han82 věřím, že psychika udělá své ☹ ..proto se bojím ja taková hysterka,že to budu moc řešit...ale řekla,jsem si, až to příjde tak to příjde🙂teď máme ještě hodně starostí kolem baráku a hypotéky ..tak snad to výjde,když budu mít jiné myšlenky ....a od příštího měsíce .......SNAŽENÍČKO ZAČÍÍÍÍÍÍNNNNNÁÁÁÁ🙂))))

errlu
18. zář 2012

Přesně holky v klidu,plašením nic neuspěcháme,jen se sekneme.
Prostě si v klidu zjistím měřením,kdy je ovulka a potom v klidu na to.

kasparci
19. zář 2012

Ahoj, nevím, jestli ještě "přijímáte" nové snažilky🙂 Máme roční holčičku, dneska dorazila MS a pak se uvidí;)

errlu
19. zář 2012

kaspárci ,jasně přidej se k nám. 🙂

rennu
19. zář 2012

@errlu pití chilli a k jídlu grepy, jo? Co to je za "blbost" jako věř a víra tvá tě třeba dovede k vytouženému miminku, ale tohle slyším prvně a kroutím hlavou 😀
@terulin držím palečky 🙂
@lenka.han82 já teda tento měsíc zkoušela prvně ovu testy - jinak jsme to neřešili, ale cyklus se mi začal sunout a potřebovala jsem zjistit, jestli vůbec tu ovu mám nebo ne.....no nicméně v den ovulace jsem skončila večer na pohotovosti s akutním zánětem močáku (čurala jsem krev a čůrat bylo utrpení)..takže ATb a nazdar...hlásila jsem, že se pokoušíme těhotnět, tak prý mi dal bezpečný...takže u nás asi nic tento měsíc....do toho stresíky, balení a stěhování na krku ☹ jinak jak píšeš o frekvenci milování, tak jsme na tom podobně, totál KO padáme do postele a už není energie na tulení.... 😨

Berete nějaké vitamínky krom listovky?

paja89
19. zář 2012

ahoj kočky! můžu se k Vám přidat ? a patřit do vaší party?
Něco málo o mě... v červenci po 5 a půl letech, jsme měly s manžílkem pohádkovou svatbu a řekli si své Ano ...od října se chceme pokoušet o naše velké štěští..miminko..ms mám dostat 4.10 (mám ji celkem pravidelnou) a pak jdeme na to 🙂 ...v práci bych měla od prosince dostat smlouvu na neurčito, tak snad to vše výjde, jak má a bude to krásně navazovat na sebe ! 🙂
TAKŽE HOLKY PŘEJI VÁM MOC ŠTĚSTÍ A DOUFÁM,ŽE SE BUDEME SPOLEČNĚ KOCHAT FOTKAMI MIMINEK A PUPÍKŮ 🙂 ...jinak uvažuji, že začnu brát kys.listovou ...

lucypuky
19. zář 2012

Holky ahooj. Bere nekterá z vás prosim Duphaston ?? Stalo se vám že jste špinili ? Dekuji

paja89
19. zář 2012

@rennu jej tak s tím močákem, je mi to líto, celkem pernéj zážitek,taky na to trpím,ale v nemocnici jsem naštěstí nebyla ..klepu !! 🙂 vitamínky? chci začít brát listovku a pak se uvidí co dál ...chceme tomu zatím!!nechat volný průběh, nechci kupovat zatím ani ovu testíky..tak uvidíme

hanada
19. zář 2012

@paja89 Ahojky, no já listovku beru asi od května, ale prášky jsem vysadila až v půlce července... takže ji určo ber, to ti neuškodí 😉
@rennu tak snad už je vše ok 😉 jinak krom listovky neberu nic, pila jsem čaje ale pak přestala, doktorka říkala že to nemám řešit a prý můžou obsahovat i stopy přírodních drog tak sem to vyhodila a snažíme se jen tak, teda jáááá se to snažím neřešit 😀

paja89
19. zář 2012

@hanada a na co přesně je ta listovka dobra?

carpatia
20. zář 2012

Zdravim nove prichozi a preji hodne stesti pri snazeni i mimo nej🙂. Ja taky beru listovku, ale ne kvuli miminku, mam nejake zdravotni problemy, ktere se kupodivu tou listovkou leci, takze vlastne mam i pridanou hodnotu timhle smerem 😀 . Co se tyce zanetu mocovych cest, @rennu, to ti opravdu nezavidim. Trpim na to pomerne casto a jednou to vygradovalo dokonce do zanetu ledvinove panvicky. Takovou bolest opravdu nikomu nepreju. Uz vim, jak to babicka myslela, kdyz me jako malou nabadala, at nesedim na studene zemi a nosim kosilku 😖 .

terulin
20. zář 2012

@rennu děkuji za palce. Močák je mi líto, je to pěknej hnus...¨

@paja89 na štěpení nervových buněk, myslim

hanada
20. zář 2012

@paja89 Taky nevím přímo úplně na co, ale i moje gynekoložka mi to doporučila když se snažíme...

kasparci
20. zář 2012

Díky za přivítání;) Úplně mám od včera dobrou náladu - začínáme;)

carpatia
20. zář 2012

@kasparci No zato ja mam hned ze startu nejakou virozu,ci co...sotva jsem doovulkovala, boli me cely clovek a jsem unavena jak kun, hruza hruzouci...s takovou to to miminko odradi a rekne si,ze takovou nemocnou matku nechce... 😢

terulin
20. zář 2012

@carpatia Co ty víš, třeba zrovna hnízdí a proto ti není hej 😀

paja89
20. zář 2012

@kasparci hodně štěstíčka 🙂

kasparci
20. zář 2012

@carpatia Dej se rychle dokupy;)
Já jsem měla teď trable se zádama - a brala jsem dost silný léky. Tak jsem včera byla snad poprvé ráda, že přišla mrcha🙂 Sice jsme se teď ještě nesnažili, ale 23.DC jsem už byla přesvědčená, že je to "bezpečný" - bylo, samozřejmě, ale trochu jsem se bála🙂
Jinak, jak tady řešíte, že nejlepší je, na to nemyslet, tak to souhlasím, ale zároveň se hlásím k těm, co to neumí ovládat🙂

paja89
20. zář 2012

ahojky holčiny, přeji Vám hezký den ... tak já dneska byla u kámošky její dcerka slavila 2 roky 🙂 je to borka, opravdu vydařená princezna 🙂 ..no pak jsem uvařila oběd, opravdu se mi chtělo 🙂 a jdu na uklízení, ještě,ale musím ,,vyhnat´´ manžílka z pelechu,spí po noční .. no a odpoledne kolem 3příjde projektant, který nám kreslí plány ... A COPAK MÁTE NA DENÍM REŽIMU VY HOLKY ?
Už se nám to září krátí ..a od října jdeme na to 😵 HOLKY CHTĚLA BYCH VÁM VŠEM, JAK JSME JEŠTĚ NA ZAČÁTKU POPŘÁT HODNĚ ŠTĚSTÍ A AŤ SI K NÁM MIMINKA BRZY NAJDOU CESTU 🙂 ...už se těším,až se budeme dělit o zážitky 🙂

paja89
20. zář 2012

@kasparci myslím si, že na to nejde nemyslet ..i když se člověk snaží, tak přece jenom jsme ženské 🙂 a v mysli to miminko pořád máme a myslíme kdy už na testíku budou dvě // 🙂 no ne ??
ale holky do Vánoc snad budeme těhule...kééééž by

kasparci
20. zář 2012

@paja89 Když jsme plánovali Míšu, tak jsem říkala, že pokud se to nepovede na poprvé, tak to bude průšvih - povedlo se, ale bohužel jsme o miminko přišli - a pak to průšvih opravdu byl - čekali jsme skoro rok:(
Ale věřím, že teď to bude jiný - už doma máme Mišičku. Navíc bych chtěla, aby byly děti po dvou letech, takže když se nepovede napoprvé, tak by mi to vůbec nevadilo.........takže se nejspíš povede😀

paja89
20. zář 2012

@kasparci tak to mi je líto, že jste o 1 mimi přišli ☹ ale jak říkáš ty, teď už máte princeznu doma tak teď topůjde, jako po másle 🙂 ..u těch druhých miminek se to spíš nechává náhodě kdy se topovede, že ?? u prvních to člověk řeší a nemyslí na nic jiného

kasparci
20. zář 2012

@paja89 bude to dobrý, musí;) Teď to řešit nebudu (teda, tak si to říkám🙂 ) - ale mám rodičák na 2 roky, tak v novým roce už tak klidná nebudu🙂

myskaa23
20. zář 2012

@paja89 takypřeji velkéštěstí kočko !!!! určitě se nám to všem povede !!! doufejme, že jo !
jinak ja taky vaření moc nemusí,ale hold musí se něco uavřit,ale někdy to odbiju nějakou otovkou a nebo zajdu pro oběd do restauračky😀

kasparci
20. zář 2012

@paja89 A co že jste se tak rozhodli - zrovna říjen?🙂 Chcete letní miminko?🙂

paja89
20. zář 2012

@kasparci ne o to mi ani tak nejde ..budu ráda,až se to povede v jakém koliv období,ale mám smlouvu v práci do listopadu a od prosince bych měla dostat na dobu neurčitou,tak jsem si řekla,že už mi chybí kousek ke smlouvě,tak počkáme,alespoň do toho října a pak to necháme náhodě...manžílek by chtěl mimi už dávno..pak byla svatba tak říkal,že už by jsme se mohli snažit,ale pak uznal,že do toho října vydržíme a budu mít,alespoň místo-svo práci mám fakt,ráda jak po pracovní stránce tak kolektivě ...tak proto říjen 🙂 ..před tm jsem dělala pokladní a to byl fakt teror ☹ ...tak teď jak sem v práci spokojená čekám na smlouvu, i když to zní možná divně☹

hojchna
20. zář 2012

Taky se už snažíme :o) před měsícem jsem vysadila HA, tak jsem zvědavá, jak rychle to půjde 🙂

paja89
20. zář 2012

@kasparci a vy chcete mezidětmi takovýmenší rozdíl jo ? ...jedna kamoška ma taky rok a půl rozdíl a říka,že je to mazec 🙂 náročný,ale co vše se dá zvládnout 🙂