Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

petulinda75
20. čer 2012

Ahojky všem 🙂 . Já jsem prodělala zamlklé těhotenství v únoru 2012. Teďka chceme zajet na dovolenou a pokusit se znovu. Doma mám už l3-tiletou slečnu. Papkám listovku. Kontryhel jsem pila, vypila jedno balení, krabička z lékárny. Tak jsem docela zvědavá, jestli nám to už konečně vyjde. Mám 37 let. Takže doufám, že to stiheneme 🙂 a hlavně, že to dopadne dobře. Zamlklé těhotenství mi zjistili v 9.týdnu. V 6. týdnu bylo vše v pořádku. Když jsme se vydali na kontrolu a těšili jsme se na fotečku z ultrazvuku, tak jsme se bohužel dozvěděli, že to zamlklo. Ty dny potom, no hrůza. Asi to znáte. Ale teď je o hodně líp a už se moc moc těším, až začneme a bude zase naděje, že to vyjde. Všechny pozdravuju a moc moc Vám držím palečky, aby vše dobře dopadlo 🙂 .

skorepka
24. čer 2012

@petulinda75 drzim ti palce, at se podari a vse je v poradku. Dost casto se prece stava, ze na dovolene se zena uvolni a vse jde tak nejak samo 😉 Moc vam to preji

petulinda75
29. čer 2012

@skorepka Jé děkuji 🙂. Přeji všem krásné léto 🙂 A pak dám vědět 🙂

skorepka
30. čer 2012

@naomi6
@simko77
@ladus88
Mame douška 😀

simko77
2. črc 2012

tak to moc gratuluji a držím pěstičky 🙂 , doufám,že se brzy přidám 😉 takse těším na další info ,o)

terunka88
2. črc 2012

Holky, prodávám posledních 20 ks ovulačních testů, kdo by měl zájem, tak je možné přes aukro: http://aukro.cz/ovulacni-testy-sada-20-ks-1-teh...

jane_s
2. črc 2012

@daasenka85 Přeji hrozně moc moc štěstíčka..ať už to teď vyjde se vší parádou😉 My se taky pokoušíme, tak snad se zadaří, není to ale opravdu žádná sranda:-/ tak tfuj tfuj ať už se vše v dobré obrátí😉

daasenka85
autor
3. črc 2012

@jane_s Moc děkuji 🙂 jsem tu teď dlouho nebyla.. asi už začnem příští měsíc, zase jsem nějaká nedočkavá 😀 taky přeji hodně moc štěstíčka a samozřejmě zdraví, bez toho snažílkování nejde..

jane_s
3. črc 2012

@skorepka Tyyyy jo, super, to se někdo máááá😉 tak velká gratulace, už bych chtěla hrozně moc takyyyy😉 tak ať sílí duch jeden🙂

skorepka
3. črc 2012

@simko77 jestli to bylo na mne, tak dekuji.. Moc to preju i tobe. Ikdyz zatim je duch jen malinko videt. Mam slabou mrchu jako u dcerusky, tak snad se prcek udrzi a za tyden bude carka. 🙂
@jane_s dekuju, zatim je fakt slabounkej a spatne viditelnej, za tyden udelam znova, snad uz bude krasna carka 🙂 At se vam brzo podari 😉

simko77
3. črc 2012

@skorepka ano bylo 🙂 😀 pozdravuji do bříška 😉

simko77
3. črc 2012

taky už začínáme ,prášky dobrané 🙂 MS konec 🙂 ,tak uvidíme, zatím necháváme zcela volnýýýýý průběh a kdyý nic tak po prázdninách budem sledovat plodné dny. Zatím to nechci hrotit,ale doufám.. že.......ten srpen by byl dobej měsíc 🙂

jane_s
3. črc 2012

@simko77 Jj hlavní je to nehrotit, ono to přijde..tak ať to vyjde😉 držím pěstičky a dej vědět🙂

skorepka
3. črc 2012

rijen je dobrej, aspon me vyhovoval.. pres zimu jsem se vesla do bundy,na jare a v lete se chlubila briskem. 🙂
@simko77

jane_s
3. črc 2012

@skorepka Těším se na fotečku bříška a pozitivního TT😉 dobře to dopadne uvidíš..

ladus88
7. črc 2012

@skorepka Tak jsme to nakonec to snazeni trochu priblizili,zacali jsme uz vecra. 🙂 Je mi jiste ze to zrejme hned na porve nevyjde ale co kdyby🙂 Kdy si muzu udelat prvni mama test?Mam 2 tydny po MS.

skorepka
7. črc 2012

@ladus88 hele mne ukazovaly jen duchy, tak jsem se na to vyprdla, mela bych byt ted 2-3t. testy jsem delala 1-2 t po asi otehotneni (nevim kdy mam ovulku). Takze pokracujem ve snazeni a koncim s testovanim 🙂

skorepka
7. črc 2012

@jane_s zatim jen duchove, tak na to prdim, uvidim jestli se dostavi dalsi mrcha. Ale testovat uz nebudu.

petramarie
8. črc 2012

My zacali v cervnu a moc jsem si to malovala asi. 😀 Tenhle mesic me zlobi ovu.. Kdyby se to povedlo do podzimu, byla bych nejstastnejsi!! Jestli ne, odjedeme za pulrocni narocnou prací do zahr. Coz se mi uz nechce, ale budu muset, pokud se nam mimi nepovede.

jane_s
8. črc 2012

@skorepka Jj jasně no, tak přeju hodně moc štěstí, aby se potvůrka už nedostavila😉

jane_s
8. črc 2012

@petramarie Ono se ale povede mimi, takže Tě nikam nepustíme, budeš s námi hezky řešit na koníkovi kočářky jasný?😀DD a do kdy že se to tedy musí povézt?😉

skorepka
8. črc 2012

@jane_s dekuju 🙂

petramarie
8. črc 2012

@jane_s v zari se podepisuje smlouva, takze pomalu nestiham. 🙂 Uz chci byt doma, kdyz odjedem, budem muset řnazeni odlozit... a uz starnu 🙄

petramarie
8. črc 2012

@jane_s snazeni

jane_s
8. črc 2012

@petramarie kolik Ti je ty kecko? 😉 Tak tfuj tfuj..mas na to jeste dva mesice😉

petramarie
8. črc 2012

V listopadu 30. Aaúúúúúú 🙂

jane_s
8. črc 2012

@petramarie To je na mimčo akorát, budeš ho mít ve 30 paráda😉 mě už se taky 30 blíííížííí potvora😀 hrozný jak to letí!

petramarie
8. črc 2012

No to ja doufam, to by byl nejhezci darek k listopadovym narozkam. 🙂 Ale zatim nic, ovu zadna. Tobe to ted urco vyjde, mela jsi ji krasnou! 🙂 MS dnes nic doufam?
@jane_s

jane_s
8. črc 2012

@petramarie NO zatím nic, ale jak neberu prášky, tak je to den sem, dem tam..tak počkám do zítřejšího rána a uvidí se..když ono teď těžko poznat nějaké příznaky..člověku je blbě z vedra, tak prd pozná😀DD Ale pobolívá mě hlava, tak si myslím, že už přijde raz dva☹ ne a ne se nějak zatím zadařit do háje..tak zítra ráno testnu kdyby náhodou nedošla..nechám se už jen překvapit😉

petramarie
8. črc 2012

@jane_s tak treba sis ho vymodlila a uz je v brisku 🙂