Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

errlu
15. zář 2012

ten čípek je zajímavý,kouknu na netu.

Minulí měsíc to nevyšlo(nějak ani nebyl čas),ale ted jsem 1DC a hurá do dalšího kola.Budu měřit bazální teplotu,zkusím testy a uvidíme.

Myskaa,já se ve snažících dnech jdu pro jistotu osprchovat bud tak 2 hodiny po,nebo až ráno(ale sprchuji se i před 🙂

myskaa23
15. zář 2012

@palomitacheca jej tak to těobdivuje, že se ve svém čipku vyznáš..ja jak sem četla v jiných diskuzích a třeba se pak kontrolovala,tak jsem nepoznala vubec nic 😀 dokonce i při ms,když holky psaly že má být čípek otevřený mě se zdál zavřený 😀 takže v průskumu svého těla jsem ,,profík😀´´

palomitacheca
15. zář 2012

@myskaa23 vyznám, nevyznám... já se vždycky zkoumala, protože jsem strašně zvídavý tvor 😀 ale teda před prvním porodem se dal čípek sledovat líp. Po porodu už zůstane mírně pootevřený napořád, tak je to těžší 😀

http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.bonella.cz/zdravi/special-o-ovulaci-...

@errlu

michaelazim
16. zář 2012

Ahoj holky, můžu se k vám také přidat? Za tři týdny budeme mít s přítelem svatbu a pak bychom se od listopadu chtěli začít pokoušet o miminko 🙂 Doufám, že se to podaří...

lenka.han82
16. zář 2012

@myskaa23 Tak o tom sprchování jsem včera taky přemýšlela 😀 Včera večer byl 1. pokus o mimi, ale spíš jen takové "nacvičování" 🙂 V poloze na koníčka totiž stejně gravitace udělala asi své 😀 😀 Protože ale většinou sexujeme večer a pak usneme, 2 hodiny po sexu se už sprchovat nepůjdu. Viděla bych to na ráno, ale nevím, jestli mi to nebude v noci nepříjemný, protože část spermií určitě "uteče" ven 😉

lenka.han82
16. zář 2012

Jinak vítám všechny nové snažilky! 🙂 Doufám, že se v té diskusi za chvíli neztratím 😉 Držím všem moc palečky, ať to co nejdříve vyjde!!! 🙂

errlu
16. zář 2012

@lenka.han82 to řeším intimkou.Za aspoň trochu vyšší šanci to stojí. 😉

lenka.han82
16. zář 2012

@errlu Díky moc za tip! To je dobrý nápad 😉 Za zvýšení šance to opravdu stojí!!! 🙂

ladenka
16. zář 2012

Holky, jak prohlásil můj gynekolog ... "Co nedostříkne, to nedoteče ..." 😀 😀 😀 A něco na tom asi bude, takže ať už se půjdete osprchovat nebo ne, šance na otěhotnění se nejspíš zvyšovat ani snižovat nebude. Hlavně žádnej stres. 😉

myskaa23
16. zář 2012

ahoj holky dneska se mé švagrové narodil syn .....upřímně ji až závidím🙂 :-/ taky bych to brala

errlu
16. zář 2012

@ladenka právě,žádnej stres a pokud psychice pomůže věřit ,že zrovna toto pomáhá,tak proč ne.

někde jsem narazila,že holky pro větší šanci pijou i chilli ,jí grepy.

errlu
16. zář 2012

@myskaa23 gratuluji a závidím i když v dobrém.

carpatia
17. zář 2012

Ahoj holky, tak jsme se o vikendu taky zcela necekane pustili do snazeni, respektive, nechavame tomu volny prubeh a uvidime,co to prinese🙂. Zadne zvlastni procedury ale nechystame, jestli se zadari za mesic nebo za pul roku nam je zatim jedno, tak uvidime🙂.

michaelazim
17. zář 2012

@carpatia Jojo, taky to tak hodláme řešit...nechat tomu volný průběh 🙂

terulin
17. zář 2012

Tak o víkendu padlo velké rozhodnutí.... příští měsíc tomu taky necháme volnej průběh (pan doktor by asi nejásal, ale jeho riziko to neni...). Pevně doufám, že to půjde stejně rychle jako minule,jen se miminko u mě udrží 9 měsíců a neuteče zase po pár týdnech.

hanada
17. zář 2012

Ahoj holky, přidám se k vám 🙂 Tenhle měsíc to bude druhé snaženíčko, tak uvidíme. Snažíme se to ale neřešit 🙂

lenka.han82
17. zář 2012

@errlu
@carpatia
@hanada
@michaelazim

Holky, prozraďte mi, co přesně u vás znamená, že to "nechcete řešit" a necháváte tomu "volný průběh"? Protože já jsem si taky myslela, že to neřeším a nechávám tomu volný průběh, ale když manžel zjistil, že jsem si koupila nějaké knížky o těhotenství, surfuju po modrým koníkovi a e-miminu, mám doma ovulační testy a hlídám si plodné dny, tak to podle něj řeším a není to volný průběh 😀DD Pokud to tak je, tak se otevřeně přiznávám, že to řeším, protože v mých 30ti letech už není moc času 😝

kacikaci
17. zář 2012

zdravím všechny snažilky, taky se k Vám přidávám..na konci srpna jsem vysadila HA a teď tomu necháváme volný průběh, máme roční holčičku, tak bychom jí chtěli k druhým narozkám pořídit sourozence, snad to vyjde 🙂
@lenka.han82 jinak u nás volný průběh znamená, že se milujeme podle chuti (většinou každý den až obden), nehodláme používat ovulační testy a volat si, tak dneska? jo příjeď z práce dřív, dneska musíme pracovat na mimču, apod...užíváme si nechráněný sex a třeba z toho něco vzejde, neumim si představit, že bych si měla denně měřit teplotu, nebo čúrat na papírek, a prostě to celkově denně řešit..i když chápu, že když se to dlooouhou dobu nedaří, že člověk je nervní, a snaží se pro to udělat maximum, no snad to nebude náš případ, naše první dcerka nám trvala tři měsíce, což je ok, tak snad se to tak nějak podobně zopakuje...
přeju Vám všem moc štěstí a hlavně pevné nervy, pořádně si to užívejte 😉

hanada
17. zář 2012

@lenka.han82 asi podobně jak psala @kacikaci ... užíváme si a uvidíme kdy to přijde, ale na druhou stranu chci vždycky všechno hned a jsem netrpělivá tak na to občas myslím 🙂 Tak proto se to "snažím" neřešit 😀

carpatia
17. zář 2012

@lenka.han82 Naptosto souhlasim tady s holkama,nic neresime,zadne ovu testy,ani nic podobneho.Ani nehlidam ovu,proste se jen nechranime a uvidime,co se bude dit:D.

lenka.han82
17. zář 2012

@kacikaci Aha, tak kdybychom tomu my takhle nechávali úplně volný průběh, tak otěhotněm cca za 5 let a to ještě možná 😀DDD Naše frekvence sexu je většinou tak 1x za 14 dní, max. 1x za týden a to už musí být 😀 😀 😀 a určitě bychom se ani netrefili do plodných dnů, takže tomu úplně volný průběh dávat nemůžeme. Možná kdyby mi bylo kolem 25ti let, tak bychom to ještě mohli nechat úplné náhodě, ale ve 30ti už je třeba tomu drobet pomoci 😉 Tak nízkou frekvenci nemáme kvůli tomu, že bychom se milovat nechtěli nebo že sex nemáme rádi, ale jsme dost pracovně vytížení a taky trochu línější, takže třeba někdy už v 9 večer padneme do postele jako zabití a nemáme energii se kouknout ani na televizi, natož na sex 🙂 Nejvíc se mi na tom snažení líbí, že se nám ta frekvence milování zvedne 😀 a manžel ani já se nebudeme tolik "vymlouvat" na pracovní vytížení 🙂

lenka.han82
17. zář 2012

@hanada
@carpatia Tak to máte štěstí, že se můžete tak často milovat "jen tak" 😀 To Vám trošku závidím 😉 Nicméně vím, že bysme to taky takhle mohli udělat, prostě zvýšit jen frekvenci sexu a ovu si nehlídat. Jenže i já sama jsem třeba zvědavá, kdy ovuluju 🙂 Nikdy jsem se o svůj cyklus nezajímala, ani nevím, jestli to vůbec mívám pravidelně 😕 Většinou mě 1-2 dny před očekávanou MS bolí břicho, tak poznám, že to přijde, ale až teď jsem třeba přišla na to, že se můj cyklus pohybuje kolem 24-26 dní, jak se víc pozoruju 😀

michaelazim
17. zář 2012

@hanada Takto přesně to mám i já 🙂 Taky chci všechno hned, tak si říkám příští měsíc vysadím a pak uvidíme...nechci na to moc myslet...prostě tomu necháme volný průběh, žádné ovu testy, měření teploty nic...uvidíme, uvidíme 🙂

carpatia
17. zář 2012

@lenka.han82 No neboj,taky nejsme zadni kralici,oba pracujeme s studujeme zaroven,a to ne zadne zrovna lehke skoly,takze nekdy i v 8 vecer mam co delat,abych neusla uz ve sprse:D.Ale ted nejak pres to leto asi byla vetsi chut,uvidime,co s nami udela podzim a zima;)

carpatia
17. zář 2012

@michaelazim ale taky se trochu bojim sveho sklonu chtit vsechno hned...bude to boj se nesledovat a netlacit na pilu 😀

michaelazim
17. zář 2012

@carpatia To bude...už teď pokukuju neustále tady po výbavičce a pročítám všechna témata s tím, že se strašně těším, až už to bude aktuální i u nás...když to nepůjde hned tak vím, že to budu asi řešit 🙂

carpatia
17. zář 2012

@michaelazim No,uprimne receno,ja asi taky,ale pokusim se to nejak udrzet v mezich unosnosti a zdraveho rozumu:D

michaelazim
17. zář 2012

@carpatia Přesně tak...my máme ještě dost času, takže pokud to nepůjde hned, tak se nic neděje...

carpatia
17. zář 2012

@michaelazim tak,tak,moje rec 😉

myskaa23
17. zář 2012

ahoj holky dneska jsme se byli podívat na malého prcka a přírustku do rodiny🙂adámek je nádherny ....až mi vlítli slzydo očí,jak sem viděla svého manžílka,jak ho chová!a jak moc mu to slušelo :-* .......a od října jdeme na snažení o našeho andílka🙂 .....to už můžeme smlouvu mám do listopadu a pak na neurčito ,tak to už se snažilkovat můžem no ne?