Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

jjanniska
17. led 2013

@zdenkajan dekuji mooooc!!!! urcite jak to doktor zitra odklepne tak ti poslu co mi budou sily stacit!!! Svazat nejakyma retezama 😀

sukuba1
17. led 2013

@jjanniska když to člověk nečeká tak to je ono, to vždycky pak přijde 😀 Já si dělala test asi druhý den po vynechání MS (to byl den úterý) a na testu nic, bílo, tak už jsem byla naštvaná, že budu mít zase opožděnou MS. Pak v sobotu jsem měla jít na oslavu kamarádky narozenin a jen pro jistotu abych si mohla dát aspoň nějakou sklenku alkoholu, tak jsem si udělala test ještě jeden, koukám a nic jsem tam neviděla, pak po chvilce ho chci vyhodit a najednou tam uvidím úplně fakt nepatrnýho ducha, jsem myslela jestli si to tam nenamlouvám, ale čárka byla den ode dne silnější a zatím se držím ve třetím měsíci 😀 Takže je to jasný, nečekala jsi to a MÁŠ TO TAM !

jjanniska
17. led 2013

@sukuba1 to my sme se dneska s pritelm po ceste do skolky bavili ze si pujdu koupit test a on mi rekl ze bude urcite pozitivni a ja zase ze bude negativni 😀 prisla jsem ze skolky s malym utikala na zachod a jeste v duchu sem si rekla ze sem nejivni krava 😀 udelala sem ho strcila do krabicky sla do obyvaku a pak mi to nedalo vratila sem se na zachod vytahla ho a koukala jak puk 😀 byli tam!!!utikala sem na facebook psala kamaradkce ze je pozitivni 😀 pak se mi chtelo zase na zachod rikam si zitra ho udelam no a najednou sem delala i ten druhy a taky tam byli 😀

sukuba1
17. led 2013

@zdenkajan no jasně, rýmička nerýmička, musí to nějak manža vypotit, tak aspoň spláchne dvě mouchy jednou ranou 😀

beru3nek
18. led 2013

ahoj holky,

@jjanniska : super, velká gratulace. Tak ať jde vše jak po másle 😉
@zdenkajan : o je, klasika. Nejhorší mužská nemoc, tak ať ho udoláš 😀

Já byla dneska na kontrole a máme srdíčko 😉

jjanniska
18. led 2013

@beru3nek Dekuji mooooc 🙂 dneska jsem byla u doktora ale zatim mi neslo nic videt :( tak mi pro jistotu zebral krev.dosla jsem domu udelala dalsi test a jsou tam 🙂 takze uz celekm 3 pozitivni 🙂 sice slebe ale to nevadi...

vendsy
18. led 2013

Velká gratulace těm co se to povedlo a hodně štěstí těm co se snaží. U mě asi nic, celý vánoce a leden jsme na tom s manželem makaly 🙂 sice už jsem to měla dva dny mít ale test mi nic neukázal, bílo a jenom jeden proužek, já bych tak chtěla aby tam byly už dvě čárky ☹

jjanniska
18. led 2013

@vendsy urcite budou 😉 ja sem to tento mesic ani trochu necekala a uz je pozitivni 3 test 🙂

jjanniska
18. led 2013
jjanniska
18. led 2013

@jjanniska jsou tam ale slabe

jjanniska
18. led 2013

Tak me svagrova dorazila tim jak videla testy ze kdyz sou slabe ze to neznamena tehotenstvi ☹

zdenkajan
18. led 2013

@jjanniska Je tam žížalka.

zdenkajan
18. led 2013

@jjanniska Nic bych si z nedělala to je jen závist.

jjanniska
18. led 2013

@zdenkajan kez by!! dneska jsem byla na ultrazvuku a doktor nic nevidel tak mi vzal krev ale vysel slebe 3 test....

zdenkajan
18. led 2013

@jjanniska Neboj je brzo na ultrazvuk bude to ok

jjanniska
18. led 2013

@zdenkajan snad mas pravdu 😉 u maleho mi videl ultrazvuk 8 tyden. jak se tak sleduju tak sem cela ubrzdena 😀

jjanniska
19. led 2013

4 pozitivní testik carecky krasne tmavnou!!!! 🙂

jjanniska
19. led 2013
jjanniska
19. led 2013

@jjanniska Dnesni rani je nadherny!!! 🙂

bibianca
19. led 2013

@jjanniska Závidím 😉

jjanniska
19. led 2013

@bibianca taky se povede neboj 😉 ja sem taky holkam zavidela pak sem si rekla taky se mi tam carecky ukazou a mam je tam 🙂

jjanniska
20. led 2013

Ahoj holky pred chvili jsem si delala dalsi testy a jsou pozitivni ale vsimla sem si ze dostavam menstruaci jak je to mozne.... ☹

jjanniska
20. led 2013

Ahoj holky tak jsem byla u nas v nemocnici kvuli toho spineni doktor mi rekl celkove s kravaceni mit strach nemusim ze to v tehu dela taky ze mam dost zvetsenou sliznici tak jak u tehu byva a ze testy byvaji spolehlive! ale musi vyloucit mimidelozni tehotenstvi nic jeste nebylo videt takze zitra musim znova na krev ke svemu gynekologovi

zdenkajan
21. led 2013

@jjanniska Držím vše co se dá at je mimísek na správném místečku. 😵

jjanniska
21. led 2013

@zdenkajan dekuji moc taky doufam.

zdenkajan
21. led 2013

@vendsy Neboj jednou tam budou.Stejně tak u mě.Vidím region Brno tak aby jsme nakonec nerodili spolu 😀

vendsy
21. led 2013

@zdenkajan To by byla dobrá náhoda. Minulej rok jsem v Bohuních na porodním ležela už dvakrát. Tak když se to už konečně všechno povede tak bych chtěla rodit tam. Co ty máš už něco vybraného Obilňák, Milouše nebo taky Bohunice?

zdenkajan
21. led 2013

@vendsy Asi Obilnák rodili tam kámošky a prej sestry super.A jednu perfektně rozkojili.V Bohnicích jsou ty sestry prej hnusný.Nevím známou nechali řvát bolestí na chodbě než jí druhá mamina pomohla na pokoj a zavolala doktora.Tak asi Obilnák.Ještě jsme přemýšlela o Kyjově protože je to stejně daleko,ale zase babičky by to měli z ruky.

vendsy
21. led 2013

Já byla v Bohunicích na revizi dělohy po potratu a teď v listopadu na laparoskopii cysty na vaječníku a sestřičky naprosto super jak poprvé tak po druhé. Nemůžu říct ani půl slova špatnýho na ně. A jak jsem tam ležela teď v listopodadu tak jsem měla na pokoji po porodu maminku od dvojčat co právě přijela z obilňáku a říkala, že děs, že ji manžel musel dovézt do Bohunic. Já si zase říkám, že Bohunice už trochu znám tak aspoň budu vědět kam jdu, když už ne do čeho jdu 🙂

zdenkajan
21. led 2013

@vendsy Každej říká něco jinýho.Třeba se nakonec nechám přeložit taky do Bohunic.Kdo ví. 😀 Vlastní zkušenost nemám zatím.