Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

zdenkajan
12. pro 2012

@sukuba1 Děkuji za srdíčko.

jjanniska
12. pro 2012

@beru3nek no sem na sebe taky zveda MS jeste nedorazila je to divne no...k doktorovi nemuzu jeste maly neni porad zdryvy a nemam mi ho kdo pohlidat pritel v praci a maminka taky takze budu muset jeste vydrzet ale nemam ani pocit ze bych to mela dostat ted me zacli bolet prsa dneska si necham koupit test a uvidim 🙂

jjanniska
12. pro 2012

@ivanatl ja taky porad cekam co bude zpozdeni mam uz dloho je to mesic tak snad to nebude jen porucha to bych fakt nerada 😒 ted je ve me velka nadeje se ze chytlo 🙂 a tobe moooc drzim palecky 🙂

jjanniska
12. pro 2012

@sukuba1 gratuluju 🙂

sukuba1
12. pro 2012

@jjanniska děkuji a taky tfuj tfuj aby ti to vyšlo, teď nás tak napínáš 😀 takže držím palečky !

jjanniska
12. pro 2012

@sukuba1 😀 ja napinam i sama sebe 😀 dekuji 🙂

zdenkajan
12. pro 2012

@beru3nek Ahojky tak mi dneska řekli co se mi to vlastně stalo.Při ovulaci se mi nezvedla sliznice a tudíž se maličké nemělo kde usadit. ☹ Prý u mě proběhla poloviční ovulace.Jo tak tohle jsem slyšela poprvé v životě.No já musím být zkrátka vždycky něco extra. 😀 Příští ovulaci si prý poležím u nich na pokojíku a pohlídají si mě.

zdenkajan
12. pro 2012

@jjanniska Tak copak zlatíčko už jsi byla u doktora?

jjanniska
12. pro 2012

@zdenkajan nene nebyla mam maleho nemocneho....a nemam hlidani takze musim pockat az se uzdryvi dostal nejakou chripku ☹ strasne kasle tak jsme doma na lekach ☹

zdenkajan
12. pro 2012

@jjanniska Škoda že jsi tak daleko já tak ráda hlídám děti.Mohla sem Ti pohlídat.

jjanniska
12. pro 2012

@zdenkajan to mohla 😀 stim nasim rostakem je hooodne velka honicka dava mi poradne zabrat 😀 i kamaradce ktera ho semtam prihlidne ale ted momontalne nemohla ☹

bibianca
12. pro 2012

@zdenkajan
@jjanniska
@sukuba1 Ahoj holky mám problém už týden mám menstruaci a poslední 3 dny strašně moc krvácím. Měním si vložku, co dvě hodiny. Nevíte, co to může být?? Začínám mít strach už předevčírem jsem si říkala tak a zítra bude konec MS a nic.

jjanniska
12. pro 2012

@bibianca zajdi si radsi ke gynekologovi at te zkontroluje....

zdenkajan
12. pro 2012

@bibianca Nejsi nachlazená.Známá takhle krvácela když měla chřipku a cpala do sebe paraleny a chodila do práce.

zdenkajan
12. pro 2012

@jjanniska Takový roštáky miluji aspon pohyb. 😀

jjanniska
12. pro 2012

@zdenkajan pohybu mam dost potrebovala bych spise vypnout 😀

zdenkajan
12. pro 2012

@bibianca Ale určitě si zajdi co nejdřív k doktorovi.Rozhodně to není v pořádku.

beru3nek
12. pro 2012

@sukuba1 : veliká gratulace, ať je vše jak má a miminko pěkně roste

@ivanatl : já měla po vysazení HA cykly tak 35, tak to budeš mít asi taky delší cykly. Tak držím pěsti ať mrcha už nedorazí 😉
@jjanniska : když bolí prsa, je to dobrý znamení 😉 tak se těšíme na fotečku testu 😀 ať je malej brzo fit, je to hrozný jak jsou marodi
@zdenkajan : tak když tě pohlídají, tak to určitě dobře dopadne 😉
@bibianca : radši bych taky zašla k dr.

jjanniska
12. pro 2012

@beru3nek uvidime pokud to neni cerne na bilem tak jisteho nic neni...ja mam porad pocit ze je to zpozdeni dneska jsem delala test a byl negat ☹ nevim co si mam o tom myslet.je cely protivny s te chripky sem rada ze nema aspon ty teploty..

beru3nek
12. pro 2012

@jjanniska : ale u něj jsi taky říkala, že jsi měla pozitivní test až po hrozné době, ne? Tak snad už mu bude líp, my jsme taky protivný natož děti a ještě když jsou doma zavřený

jjanniska
12. pro 2012

@beru3nek jo mela sem u maleho 8 tyden...a krev az 5-6 tyden to vyletelo uplne nahoru...no prave maly ten uz je doma asi 4 den a uz by chtel utikat na snih ale nemuze jeste bobatko :( mel mit vystoupeni i u nas na namesti u stromecku meli zpivat se skolkou a nemohl :(

jjanniska
12. pro 2012

@beru3nek myslim si ze by to byla tedkom hodne velka nahoda aby mi treba test ukazal pozde...nevim fakt co si mam o tom myslet.Pockam do patku a jak MS neprijde letim k doktorovi..ale uz na 100 %

zdenkajan
13. pro 2012

Ahojky dnes je den blbec.Ráno si měřím teplotu no nevybije se mi baterka.Pak šlápnu v koupelně do kaluže vody.Kde se tam vzala nevím.Jdu nakoupit a v tom našem krámě nemaj sůl!!! 😖 Tak mám sto chutí zalízt do pelíšku a nevylízat dokud se Honzi nevrátí z práce.

jjanniska
13. pro 2012

@zdenkajan taky se mi kolikrat stavaji takove veci 😀 nekdy mam pocit ze se vsichni proti me spikli 😀

beru3nek
13. pro 2012

ahoj holky,

@jjanniska : já vím že někdo to takhle má, že těhu se mu ukáže za hrozně dlouho. Co prsa, bolí furt? Já myslím, že to těhu bude, moc ti to přeju 🙂. To je jak naschvál, co. Adámek taky byl většinou nemocnej v nejmín vhodnou dobu. Vánoce loni, oslava narozenin atd. Snížku si snad ještě užije, našeho to už ani neba venku
@zdenkajan : to znám moc dobře, když se daří tak se daří někdy že ☹

jjanniska
13. pro 2012

@beru3nek Ahoj 🙂 prsa porad boli dneska jsem mela cestu kolem sveho gynekologa tak jsem se tam stavila ale jak naschval tam meli zrovna plastiku a jeste to toho tam nebyl muj doktor tak budu muset pockat uz do toho patku protoze zitra se vubec neordinuje :( je dekuji prala bych si aby to vyslo kdyz uz je tada tak velke zpozdeni tak snad....No a Vojtisek uz je na tom lip ale porad protivny ☹ jakmile kolem neho prijde nas pejskek tak je uplne nepricetny ☹

sukuba1
13. pro 2012

@bibianca tak to raději rychle na gyndu, po týdnu pořád takové krvácení, to raději nechat vyšetřit
@jjanniska jj taky mě pomalu začínají pobolívat prsa....takže doufám, že s tím mímem na tom budeme stejně 😉

Jinak jsem byla dneska na gyndě a zatím to vypadá všechno v poho a na další kontrolu až v lednu. Takže předávám štafetu ať se vám brzy zadaří !!!!!!!

jjanniska
13. pro 2012

@sukuba1 ja budu vedet vic zitra 🙂 mam uplne popletene dny myslela sem ze je dneska streda :D a ono je ctvrtek tak zitra letim k doktorovi a doufam ze budou pozitivni zpravy..prsa me boli a silene svedi :D

beru3nek
14. pro 2012

@sukuba1 : tak super, že je vše o.k. Jen tak dál 🙂
@jjanniska : držím pěsti, ale určitě to budou pozitivní zprávy od dr. 😀

jjanniska
14. pro 2012

Ahoj holky,asi to byla porucha MS se mi rozjizdi :( zatim je strasne slaba...tak uvidime v dalsich dnech.. ☹