Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

beru3nek
28. pro 2012

@jjanniska : no měli jsme kliku. Neboj, taky to určitě vyjde 😉

zdenkajan
28. pro 2012

@beru3nek Gratuluji ted už jen přeji at jste v pořádku.Ani nevíš jak Ti závidím 😉

zdenkajan
28. pro 2012

@beru3nek pošli co nejvíc bude potřeba. 😀

jjanniska
29. pro 2012

@beru3nek Víš jaky si teden?

zdenkajan
29. pro 2012

Holky já mám pech.Tento měsíc jsme si řekli že se budem tulit každý druhý den.Tak zrovna včera když bylčas k tulení.My Honza řekl že nic nebude že ho svědí.Do hodiny se mu udělali puchýřky na žaludu.No to je tak když se změní prášek na praní.

beru3nek
29. pro 2012

ahoj holky,

@zdenkajan : díky, tady prskám o 106, tak určitě nějákej těhu bacil doletí. U nás jsme se do ovulace ani netrefili. Buď 3 dny před nebo den po ovulaci to vyšlo. Fakt to byla teda velká náhoda. Kdy máš ovu, myslíš že dneska? To by tam z min. tulení mohlo něco zbýt 😀 jako u nás. Chudák teda, to by mě nenapadlo, že prášek udělá takovouhle paseku
@jjanniska : teprve 4 + 2. K dr. bych chtěla jít až po tom 7 tt, aby bylo vidět už srdíčko

jjanniska
29. pro 2012

@beru3nek Taky ti zavidim ale strasne ti to preju!!!!

zdenkajan
29. pro 2012

@beru3nek No ovu už byla ale radši sem to chtěla mět pojištěný.Už 😒 to má skoro na celým těle natřela sem ho a dala mu Zirtek tak snad se ta alergie vzdá stejně rychle jak nastoupila.Přitom sem ten prášek už používala a nic mu nebylo.No nic tak dáme mamce prací prášek a začnem chvilku prát v lovele.
🙄

jjanniska
29. pro 2012

@beru3nek mela jsi nejake priznaky?

jjanniska
29. pro 2012

@zdenkajan to nastve...my mame ovu zrovne dneska tak doufam ze se nic nestane....ale teda uz sme se dneska stihli pohadat ale krute teda.. :(

beru3nek
29. pro 2012

@jjanniska ,@zdenkajan : určitě mě budete další měsíc následovat 😉
@zdenkajan : vidíš, to by mě nenapadlo dát mu na to prášek na alergii. Tak jestli byla, tak to jste se určo trefili 😉
@jjanniska : jak naschvál, co. My právě min. měsíc jak byla zrovna ta ovulace, tak jsme se taky něják rafli, že nic nebylo. Příznaky jsem neměla vůbec žádný, i min. měsíc mě bolely bradavky, tak jsem si říkala, že to určitě nevyšlo. Fakt jsem tomu vůbec nevěřila a ono jo. Teď už cítím prsa po stranách, že mě bolí ale jinak nic. Jo a mám teda super čuch a břicho večer jak ve 4 měsíci jak jsem nafouklá. Hrůza, takhle to neutajím moc dlouho

zdenkajan
29. pro 2012

@beru3nek
@jjanniska No vidíš a to my když se rafnem tak pak večer sme k neutahání.Každej to máme jinak.

jjanniska
29. pro 2012

@zdenkajan ten muj uz prilez protoze sem mu trochu pohrozila ale necham ho jeste pekne vycukat 😀

jjanniska
29. pro 2012

@beru3nek manzel to jeste nevi?

beru3nek
29. pro 2012

@zdenkajan : tak to máte dobrý 😉
@jjanniska : jo jo ví 😉 Jsem mu ukázala test a on, že to nechápe ať mu to vysvětlím. Tak říkal, že to není možný 😀

jjanniska
29. pro 2012

@beru3nek tak ste meli po vanocni darecek a velkou radost k tomu 🙂

beru3nek
29. pro 2012

@jjanniska : no fakt jsem to tento měsíc nečekala. Minulý jsem si naopak pořád myslela, že jsem těhu a ono ne. No teď hlavně ať vše dobře dopadne až do konce.
jsem holky za 14 dní zvědavá, moc vám to přeju 😉

jjanniska
29. pro 2012

@beru3nek ja na tehu porad myslim a to neni vubec dobre..tak strasne bych chtela a tim to asi nejde.mozna ze proto se mi i zastavila na mesic ta menstruce 😒

beru3nek
29. pro 2012

@jjanniska : no je to možný, psychika dělá hodně. Jen nevím co poradit, jak na to nemyslet 😒 Koníček novej, prostě něčím jiným si zaměstnat mozek třeba začít cvičit a tak. Já teda bych pak asi byla taky šílená, kdyby to nějákou dobu nešlo. 😝

jjanniska
29. pro 2012

@beru3nek no to ja uz sem i protivna a to uz je konec ☹ zkousela sem na to nemyslet ale nejak to nejde... ale kazdopadne to budu zkouset dal 🙂

zdenkajan
29. pro 2012

@jjanniska
@beru3nek Já jsem ted začala malovat žehličkou.I když neumím rovný kolečko.Se žehličkou mi to docela jde.I Honzi chválí. 😀

beru3nek
30. pro 2012

@jjanniska : já si i tenhle měsíc říkala, že to určitě nevyšlo, já byla před MS tak protivná, jako vždycky prostě. Tak držím pěsti

@zdenkajan : to vůbec neznám, malování žehličkou. Tak super, aspoň se člověk rozptýlí.
co silvestra, kde budete slavit holky?

jjanniska
30. pro 2012

@beru3nek dekuji 🙂 od vcerejska me boli bricho jak na MS. Uvidime jak to dopadne ale popravde tomu teda neverim ani trochu 😒

beru3nek
30. pro 2012

@jjanniska : no já si myslím, že je to dobrý tomu nevěřit. Taky jsem nevěřila 😉 a to jsi měla ovulaci teď? že tě bolí břicho?

jjanniska
30. pro 2012

@beru3nek no vypocitala sem si menstruaci kdy sem mela posledni atd....od 28.12. do 29:12 mam ovulaci a 31.12 mam plodny den...tak mi to aspon vyslo ve vypoctu...jenze abych pravdu rekla na nejake ovulace teda neverim..kdyz se to ma chytit tak se to proste chytne.. 😀 ale protivna sem silene teda az se za to stydim 😒 vsechno me vytoci.

jjanniska
30. pro 2012

@beru3nek ja teda moc nejsem na to mereni bazalni teploty a vubec nejake grafy a tak ukazovala mi to kamaradka jak se to dela a cucela sem na ni jak blazen.. 😀 v zivote sem to nedelala.

beru3nek
30. pro 2012

@jjanniska : já byla taky hrozně, ale až týden před MS. Prostě jako vždycky, mě říkal manžel, už jsi to dostala co 😀 A nebolí tě břicho k ovulaci? Mě teda nějákej měsíc bolelo fakt hrozně, píchal mě vaječník že jsem si říkala, že v tomhle sexovat nehrozí. No 3 dny před ovulací a den po by to mělo vyjít...

jjanniska
30. pro 2012

@beru3nek picha me dneska uz cely den v levem boku dole tak nevim kdyz se pohnu nebo kychnu tak je to takove silne pichnuti

beru3nek
30. pro 2012

@jjanniska : to si myslím, že bude ono. Mě bolela víc jedna strana, ale fakt hodně když jsem měla ovu 😝 Tak šup na to 😉

jjanniska
30. pro 2012

@beru3nek no nevim jestli neco bude tan muj jede do prace a nevim jestli se dneska vrati..