Snažení o miminko na podzim 2012

daasenka85
16. kvě 2012

Ahoj holky,
zakládám toto téma, protože jsem si nevšimla, že by tu už bylo. Kdyby ano, tak mě samozřejmě zbrzděte a odkažte 🙂
Je na tom někdo jako já, že se chce snažit ještě letos, ale z nějakého důvodu to o několik měsíců odkládá?
Krátce o mě: Po miminku toužím již přes 5 let, ale studovala jsem a navíc nebyl vhodný kandidát na tatínka 😉 Když už byl, tak jsem v dubnu 2011 prodělala revizi v 7 tt a v prosinci 2011 mimoděložní těhotenství. Nyní máme od gynekologa zelenou, ale já se na to ještě necítím. Strašně bych chtěla, ale jsem stále hodně unavená a náladu jako na houpačce. Je na tom někdo podobně, kdo si dává zdravotní pauzu na regeneraci nebo čeká na vhodné podmínky pro první/druhé/třetí.... miminko? 😉

jjanniska
29. led 2013

@zdeni.r Ahoj taky sem dostala u sveho gynekologa ulrogestan zacala sem slabe krvacet tak sem utikala do nemocnice a pak na kontrolu ke svojemu gynekologovi tak mi to nasadil nastesti jsem krvacet prestala jeste v ten den.Me zacali vychazet testy po 2 dnech vynechane menstruace byli slabe ale pak kazdym dnem byla carecky silnejsi brali mi hcg bylo to nizke pak brali znovu a uz je to v poradku.Drzim moc palce aby to bylo vse tak jak ma 🙂

zdenkajan
29. led 2013

@zdeni.r No vidíš já beru taky utrogestan ,ale dr mi ho chce nahradit clostíkem.Listovka je fajn.A neboj potom poroste jako divý uvidíš. 🙂

zdenkajan
29. led 2013

Ahojky holky tak já už asi začnu věřit na tajemno.Dneskaj za mnou doběhla jedna kuchařka a hned ve dveřích mi oznamovala.Včera se mi zdálo že máš nádherný dvojčátka.Přitom nikdo v práci ani netuší že chci dvojčátka.No nevím asi na tom něco bude.
😉

zdeni.r
29. led 2013

@zdenkajan ahoj..tak snad opravdu poroste..a clostil pomohl hodně holkam..tak držím palce..
Já jdu v pátek na kontrolu ke své doktorce,tak sna to Hcg poleze nahoru. Testiky silni pěkně,dneska už byla nádherná čárka ,mrkni do alba :-/

zdenkajan
29. led 2013

@zdeni.r Viděla jsem pokračuješ moooc pěkně.

jjanniska
6. únor 2013

Ahoj holky jak se vede? U me jak kdy jednou nahore jednou dole 😀 Dneska jsem se postavila na vahu a myslela sem ze se vybulim vazim 75 kilo v lete sem mela 65 vubec nevim kde sem k tem 10 kilam poradne prisla 😠 jestli takhle budu pokracovat tak pujdu rodit s takovou vahou ze budu brecet 😀 jenom doufam ze to po porodu pujde dolu.U prvniho tehotenstvi sem vazila 65 pak sem sla s vahou dolu na 55 a vyhrabala sem na k porodu se 70 kilama ale porodila sem a vaha sla krasne dolu tedkom mam tak trosicku malicko strach ze to bude horsi 😝

bibianca
7. únor 2013

@jjanniska Ahojky, no já od svatby - září jsem přibrala 7 kilo. taky mám z toho dilema, ale říkám, si teď hubnout určitě nesmím, jestli chci otěhotnět. Jinak ted jsem na antibiotikách. Omarodila jsem... a čekám ms, teda vlastně už ne právě přišla... Hned po MS půjdu na preventivní a nechám si předepsat nějaké vitamíny nebo ten clostík, jak tu bylo výše psané... Nebaví mě pořád čekat a nic... 😒

jjanniska
7. únor 2013

@bibianca Ahoj 🙂 no pritel mi uz rikal ze po porodu zacnu cvicit 😀 budu uz muset protoze tak jinak budu kynout vice 😀 To mimi urcite prijde jen jestli muzu poradit tak na to moc nemyslet ja sem na to myslela porad a neslo pak sem si rekla ze to prijde a hned na dalsi mesic 🙂

bibianca
7. únor 2013

@jjanniska Když ono je to těžké nemyslet na to. Už jsem se přistihla, že jsem na to nemyslela a z toho zase... pořád.. 😒

jjanniska
7. únor 2013

@bibianca ja vim uplne presne jak to myslis ja uz sem si pripadala jak blazen porad sem se sledovala atd ale pak nejak sem si rekla nebudu na to myslet a snazila sem se co nejvic a jeste ten mesic sem si porad rikala urcite to zase dostanu protoze me boli bricho a ze tehotna nejsem a jeste sme sli se znamyma na zabavu a ja si tam bohuzel dala trochu alkoholu ☹ ale nic sem netusila mela sem 2 dny pred menstruaci ale porad sem si rikala ze urcite nejsem a v tu chvili me nenapadlo si ani udelat test ten sem delala az po 2 dnech vynechane menstruace pak sem hledela sama

bibianca
8. únor 2013

@jjanniska Tak dobrá, teď na všechny papírky kašlu, sexovat budem ob den a nebudu nic hrotit. Děláme ještě oba s mužem při práci školu, tak se budu věnovat jenom tomu ... a domácnosti... páč nám ten barák zachvíli s takovou spadne na hlavu 😉

jjanniska
8. únor 2013

@bibianca Kazdopadne to vse zalezi na vas 😉

zdenkajan
9. únor 2013

@jjanniska
@bibianca
@zdeni.r Ahojky holky tak nevím.Dokud jsem nebrala utrogestan měla jsem MS pravidelnou.Dnes mám už zase 5 dní zpoždění.Jestli jsem těhu tak tomu už nevěřím.Tento měsíc jsme se tulili jen dvakrát. 😀 Páč když neměl chřipku můj tak jsem byla nachcípaná zase já.
Ted mi známá oznámila Zdeni jsem těhulka.Moc jí to přeji snažili se osum let.Ale ted pozor její doktor už nevěděl co s ní tak ji poslal k jinému dr.Ten zjistil že má alergii na jeho sperma.Její pochva vždy vyloučila tekutinu která zabyla všechny spermie. 😕 Dostala léky a šup do dvou měsíců byla těhu.Takže hned v pondělí jdu k dr a poptám se na to. 😅

jjanniska
10. únor 2013

@zdenkajan skus si udelat jeste test za par dni my sme s pritelem taky nemeli moc sex a otehotnela sem 🙂

zdenkajan
12. únor 2013

@jjanniska Ahojky ms pořád nikde 😠 Testy stále bílé 😠 Ale dost mě bolí podbřišek a prsa.Ted nevím čemu to mám připsat těhotenství nebo přicházející ms.

jjanniska
12. únor 2013

@zdenkajan tak to taky nevim cim by to mihlo byt je mozne ze i prichazejici menstruaci me to tak delalo po porordu kdy mi mela MS dojit tam me zacli bolet ale uvidis kazdoapdne nestracej nadeji a pokud MS neprijde tak testuj.Jinak mivas spozdene menstruace?

zdenkajan
12. únor 2013

@jjanniska Ne mívala jsem je přesný na den.Jen co jsem měla to první 8denní zpoždění v listopadu tak mám zpoždění pokaždý.Vždycky ale jen tak dva dny.Jestli je to tím utrogestanem nebo co já vím.Můj dr tam ted není má chřipku tak počkám.K jinýmu se mi nechce.

jjanniska
12. únor 2013

@zdenkajan minule to vim ze si mela spozdeni no..tedkom si myslim ze je vetsi sance na mimi kdyz to zase nemas.jak dlouoh beres ten ultrogestan?

zdenkajan
12. únor 2013

@jjanniska Beru ho od prosince.A taky to mám rozházený od prosince.Nevím asi su nějaká divná

jjanniska
12. únor 2013

@zdenkajan aha no tak jeste pockej a testuj.Moc preju aby to vyslo!!

zdenkajan
12. únor 2013

@jjanniska Tak tomu nevěřím.Bohužel ale při ovulce jsme se netulili.To došel s chřipkou a horečkou.Sexík byl den předem ale nevěřím tomu. 😨

jjanniska
12. únor 2013

@zdenkajan Ja sem tedkom otehotnela a ovulaci jsem nemela proste ono kdyz se to ma chytit tak se to chytne 🙂 ver tomu!! U prvniho to same!

zdenkajan
12. únor 2013

@jjanniska Dneska nám umřel kocourek.Už ničemu nevěřím.

jjanniska
12. únor 2013

@zdenkajan To jem i lito ☹ musis tomu verit pak to pujde tezko vzdycky si nechavej takovou malou rezervu nedeje a uvidis ten cas prijde ja tomu verim za tebe!!! 🙂

zdenkajan
15. únor 2013

Tak Ms dorazila v plné síle.Ted doufám už to budu mět pravidelný a snad se nám to povede.

jjanniska
16. únor 2013

@zdenkajan :( tedkom sem ti zrovna chtela napsat jestli ta mrska uz doslaa vidim ze jo :(

beru3nek
17. únor 2013

ahoj holky,
tak jak se máte???

@zdenkajan : s kocourkem mě to moc mrzí a do dalšího snažení držím moc pěsti 😉
@jjanniska : a jak ti je? mě už trochu přešly nevonosti, únava pořád děsná. Tak snad se to časem zlepší.

My zítra nastupujem do špitálu, prckovi budou operovat nesestouplé varle, tak se toho dost bojím. Už ať jsme doma. V pátek jdu na NT screening, tak doufám že bude vše ok.

zdenkajan
18. únor 2013

@beru3nek Ahojky no zrovna jsem si říkala co se s tebou děje.No držím malýmu co se dá at je v pořádku.A ty taky.

jjanniska
18. únor 2013

@beru3nek je mi lip koupila jsem si tehu lizatka proti nevolnosti protoze byli silene jenom jak sem zacla varit maso nebo neco takoveho hrozne nechute nevim do toho rozpustna kava mi zacla smrdet taky ozvezovac vzduchu a dokonce i tehotensky caj tem vecem se vyhybam obloukem 😀 doufam ze to kolem toho 3 mesice prejde jinak nevim.

jjanniska
18. únor 2013

@beru3nek Drzim malemu pesticky at to ma v pohode bobek.My sme tedkom mela maleho taky nemocneho tyden pres 40 horecky neslo to vubec srazit 😒 dostal antibiotika a uz je lip koneccne