Snažení o první a druhé mimi. Je časový rozdíl v úspěšnosti?

anetka1701
4. črc 2011

Zdravím. Snažila jsem se podobné téma najít, ale bezúspěšně, tak snad zbytečně nezakládám nové :o) Mám pětiměsíční holčičku a chtěla bych druhé mimi mít cca. 2 roky po prvním. První mimčo se povedlo i přes nepříznivou prognózu gyndaře hned napoprvé a mně by zajímalo, jestli to bývá tak, že první i druhé mimi se povede se stejným partnerem víceméně za stejnou dobu, nebo jestli tam jsou velké rozdíly... Takže bych se chtěla zeptat, jak dlouho vám trvalo snažení o první a jak dlouho o druhé, případně další mimčo?

lukza
4. črc 2011

tak u nás první dítko snažení 3roky a druhé se podařilo hned na poprvé.

vendulka
4. črc 2011

víceméně to trvalo stejně 😉 🙂

beponka
4. črc 2011

u nás první dítko na druhý pokus, teď čekáme druhé a bylo to na první pokus 😀

petruskaaa
4. črc 2011

první dítě na první pokus...o druhé už se snažíme skoro rok ☹

ia.
4. črc 2011

první dítě na 4. pokus, druhé dítě na jeden šťouch 😅

momis
4. črc 2011

oba cca půl roku 🙂

akrimala
4. črc 2011

První dítě první pokus
šest let pauza
druhé dítě první pokus
štěstí 🙂

samik2008
4. črc 2011

u nás stejně-čtvrt roku 😉

babulinkab
4. črc 2011

poprvní první pokus
podruhý třetí pokus

ddassik
4. črc 2011

první dítě přibližně 2 roky a druhý hned na první pokus 😉

evulebobule
4. črc 2011

obě děti na první pokus 😉

hojda
4. črc 2011

První dítě na první pokus, druhé dítě po 2 letech na druhý pokus.

aneta15
4. črc 2011

první dítě na první pokus, druhé dítě po 2 letech přes půl roku

petule246
4. črc 2011

1. dítě první měsíc, 2. dítě nám "ulítlo" bez snažení 😉

marinka
5. črc 2011

První po IVF, druhé snad z jednoho sexu v průběhu 14 dní, aniž bychom se snažili 😀

smardik
5. črc 2011

první dítě po měsíci snažení, druhé dítě bylo na první a zároven poslední pokus

eloana
5. črc 2011

prvni dite ----asi po pul roce volneho prubehu a druhe dite po roce a pul s navstevami CARU.. problem je u manzela

mifinka
5. črc 2011

první dítě na první pokus a u druhého jsme se ani nesnažili, tatkovi to ujelo 😀

dilemma
5. črc 2011

Prvni dite po ctvrt roce a to druhe ted se o neho teprve snazime a jelikoz mi dneska bohuzel dosla ms tak na prvni pokus se nezdarilo a dozvi jak dlouho si pockame ale tak ja sme si to tady taky cetla protoze me to zajmalo tak sem hodila sem i svuj nazor🙂

venika86
5. črc 2011

První dítě bylo po dvou letech marného snažení po IVF a druhé na poprvé 🙂 Zjištěno o víkendu 😵

vojtisek2007
5. črc 2011

1.dítě - na první pokus
2.dítě - po 5ti letech marného snažení po IVf
3.dítě - jeden jediný sexík v měsíci bez ochrany, páč já přece přirozeně neotěhotním 😀 😀 😀

kikina9
5. črc 2011

První dítě hned a bez snažení 🙂 , o druhé se marně snažíme skoro 3 roky, máme za sebou i již 2 neúspěšné IVF ☹

asaka
25. črc 2011

první dítě na 1. pokus, ted zatím půl roku za námi a nic :(

veruska007
25. črc 2011

První dítě na první pokus, ale po 3 měsících (půl roku jsem neměla vinou hormonálních problémů ms), otěhotněla jsem zcela přirozeně, než jsem stihla řešit problém u dr.

U druhého dítěte jsme se snažili půl roku, než jsem otěhotněla... bohužel, v 7.tt spontánní potrat. Otěhotněla jsem znovu hned v dalším cyklu, ale miminko se spontánně narodilo a umřelo v 19.tt. Pak jsem otěhotněla po třech měsících... a miminko čekáme každým dnem.

romana29
25. črc 2011

druhé asi o měsíc déle - díky tatínkovi, co odmítal tehdy, když měl 😀

kukynka2
26. črc 2011

prvni holcicka po 3mesicich snazeni,druha holcicka na poprve🙂

kookinka
26. črc 2011

první holčička se nám povedla po roce a půl, druhé po roce intenzívního snažení 🙂

rozarka65
26. črc 2011

První dítko neplánované a druhé na 3. pokus...🙂

adeden
26. črc 2011

holčička byla hned první měsíc snažení - vznikla na Djerbě a chlapeček po třech měsících řekla bych bídného snažení - zrovna jsme dodělávali domeček .. Takže oba celkem jednoduše .. Ať to tak jde všem !!!!

ameli
26. črc 2011

první dítě nám trvalo skoro 3 roky a druhé je neplánovaně, příjemně překvapivá nehoda 🙂