Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

martakl
1. pro 2012

Ahoj, tak já se k tobě přidám jo?🙂 V létě jsem se s manželem vzali a teď by jsme rádi miminko. Začali jsme se snažit, tak asi konec září/říjen a zatím nic, tak doufám, že rok 2013 bude plodný🙂

foxmilka
1. pro 2012

Ahoj, také se přidávám 😉 u nás je to ted druhý měsíc, co zkoušíme... tak snad se co nejdřív zadaří 🙂

leenulka89
2. pro 2012

Ahoj holky, držím vám všem palečky ať se miminka zadaří co nejdřív 😉
@vroninka22 jó, to znám... my se rozhodli minulý rok cca v únoru že v létě se začneme snažit o mimčo, tak aby se narodilo v dubnu - červenci, ale taky sem to nevydržela a začli sme už v květnu a hups, ono se to povedlo napoprvé a my čekáme únorčátko 🙂
Takže holky, tfuju, tfuj, tfuj 😉

vroninka22
autor
2. pro 2012

Ahoj holky, to jsem ráda, že se přidáváte, my jsme měli s manželem v září svatbu, momentálně rekonstrujeme byt. Manžel by ještě chtěl v létě na dovolenou, pač po svatbě jsme nikde skrze rekonstrukci nebyli, ale moje touha mít miminko je stále větší, vpráci se mě týden co týden už ptají, jestli už čekáme a i rodina. Zatím ještě beru antikoncepci, gynekolog mě řekl, že stačí vysadit 3 měsíce před tím, než budeme chtít, ale moc se mi to nezdá. Jak dlouho před snažením , jste vynechali vy??

vroninka22
autor
2. pro 2012

@leenulka89 to moc gratuluji, copak to bude??? 🙂

leenulka89
2. pro 2012

@vroninka22 děkuji, bude to na 99% holčička 🙂

leenulka89
2. pro 2012

@vroninka22 já vysadila antikoncepci 8 měsíců před snažením, přítel si "dával pozor" ... chtěla sem se pořádně pročistit od těch hormonů a srač..

foxmilka
2. pro 2012

@vroninka22 Ahoj, já jsem přestala brát od června.. a první pokus o mimi byl minulý měsíc 😉

martakl
2. pro 2012

@vroninka22 Já jsem antikoncepci vysadila v květnu (po 10 letech). Do srpna jsme si s manželem ještě dávali pozor, protože jsem chtěla vědět, jak pravidelný budu mít měsíčky a taky kvůli svatbě. Můžu říct, že to mám ještě teď každý měsíc jinak (rozmezí 27-34 dní). Pak už jsme to nechali náhodě a minulý měsíc se fakt snažili v "plodné dny" ale bez úspěchu, jelikož jsem to včera dostala.

blajik
2. pro 2012

Ahoj, můžu se přidat. Já jsem antikoncepci vysadila v červnu a teď už se snažíme 3 měsíc, ale stále pořád nic. Teď jsme ještě rekonstruovali domek, a příští víkend se budeme stěhovat, takže naštěstí nemám moc času na to pořád myslet, ale byla bych moc ráda, kdyby se už zadařilo. A všem nám přeji, abychom se brzy dočkaly. 🙂

martakl
2. pro 2012

@blajik Ahojky, určitě můžeš, vítám tě za nás všechny🙂 Jé, vy taky rekonstruujete, my taky, ale ještě nemáme hotovo.

blajik
2. pro 2012

@martakl Ahojki, jj doufám že už jsme u konce 😀 příští víkend se snad přestěhujeme, musíme do Vánoc opustit byt, končí nám smlouva. Jen na kuchyň budeme čekat do půlky ledna, ale snad to nějak zvládneme, je tam ještě "stará" kuchyň. Jen bych si moc přála do nového domečku nějaký přírůstek do rodiny.

martakl
2. pro 2012

Tak nám už se to taky zrárně blíží ke konci, do Vánoc položit podlahu a pak už jen kuchyň a nábytek. Ale jak říkáš, taky by jsme rádi doma nějakého cvrčka...ve dvou už to známe dlouho😀 Přála jsem si mimčo pod stromeček, ale to už asi nestihneme, takže snad do Nového roku...🙂 A vy už máte nějaké dítko nebo se snažíte taky o první?

blajik
2. pro 2012

@martakl Tak to přeji, ať to v klidu zvládnete. A pak přijde i ten cvrček. Taky to ve dvou známe už dlouho 😀 snažíme se o první.

golla
2. pro 2012

@vroninka22 ahojky, tak já se taky přidám, ikdyž s přítelem už pracujeme na mimču druhý měsíc. :o)
Antikoncepci jsem vysadila před 6ti lety a od té doby jsme se chránili jen přerušovanou souloží + jsem časem dokázala odhadnout ovulaci, takže jsme to na začátku a na konci cyklu neřešili. Říkali jsme si, že kdyby mimčo přišlo, tak ,,problém" by to nebyl. Mimčo jsme plánovali, že se začneme snažit teď v listopadu, chtěla jsem totiž na nějakou exotickou dovolenou a s mimčem jsem tam nechtěla a taky bych si to rozmyslela kvůli penězům. Mno a tak ta přerušovaná soulož nějak skončila, ani nevíme jak. :o)

vroninka22
autor
2. pro 2012

@blajik Vítej mezi námi . - )) Přeju, ať se brzo zadaří . - ))

vroninka22
autor
2. pro 2012

@martakl To mě mrzí, ale hlavu vzhůru, jednou se to prostě podařit musí. 🙂

vroninka22
autor
2. pro 2012

@martakl vidím, že je nás rekonstrujících více 🙂 nám zítra přivezou kuchyň, takže my se pomalu blížíme ke konci a miminko bude celé v novém . - ) Jen se nám to trošku prodražilo, takže na některé věci nám nevyjde a to budeme muset dokupovat v průběhu.

vroninka22
autor
2. pro 2012

@golla z toho mám právě strach, člověk si něco plánuje a pak zjistí, že to asi tak nebude ☹

jaja01k
2. pro 2012

Ahoj holky, můžu se taky přidat? My se snažíme už 6. měsíc, ale pořád se nedaří a já už z toho asi pomalu začínám blbnout 😅

golla
3. pro 2012

@vroninka22 jj, člověk míní, život mění, ale neboj, bude to dobrý, uvidíš. Jsou holky co se snaží dlouho a pak jsou holky, co jim to jde na první/druhý pokus ;o)

jasana3
3. pro 2012

Ahoj, taky se přidám, respektive asi přesunu, neb ze snažilek z léta jsem se přesunula do podzimu a ze snažilek z podzimu pomalu do snažilek příštího roku😀 Teda ještě si to prtě může rozmyslet a dát o sobě vědět těsně před Vánoci.. ale radši nebudu věřit v žádné falešné soby..

golla
3. pro 2012

@jaja01k ahojky, vůbec se nedivím, já totiž taky. :o) Říkala jsem si, že jestli dostanu tento měsíc MS, tak si dám od koníka pokoj. Pak se totiž moc hlídám, řeším sama na sobě každý detail a už mi z toho hrabe.

jaja01k
3. pro 2012

@golla To si taky pořád říkám, že musím koníka omezit, ale moc se mi to nedaří 😀

jaja01k
3. pro 2012

@jasana3 Ahoj, já jsem taky začínala s letními snažilkami, ale tam už nás zbylo jen pár netěhotných, tak se taky pomalu přesouvám 😀 Držím palce, ať máš // jako dárek pod stromeček 🙂

an3tka
3. pro 2012

Ahoj holky, jestli můžu, přidám se 🙂 S manželem se tak lehce snažíme cca dva měsíce, ale spíš to neřešíme, nechráníme se a čekáme, kdy to přijde 🙂 Tak doufám, že třeba začátkem roku by se mohlo zadařit 🙂

vroninka22
autor
3. pro 2012

@jaja01k jejda, tak to držím pěsti, ať se brzo zadaří 🙂

vroninka22
autor
3. pro 2012

berete někdo nějaké vitamíny, kys. listovou???

jaja01k
3. pro 2012

@vroninka22 Děkuju, snad už to konečně vyjde 🙂 Kyselinu listovou beru, doporučila mi to i doktorka.

an3tka
3. pro 2012

@vroninka22 listovku piju, po vysazení mi ji doporučila doktorka. A taky piju kontryhel, na srovnání cyklu, protože při cyklech v rozmezí 13 - 57 dní se těžko určuje cokoliv 🙂