Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

janina_sun
28. led 2013

@martakl 🙂 taky Ti přijde, že od té doby, co se snažíte, je ten měsíc takovej dlouhej? 😀 Taky mě to vždycky nebaví zase takovou dobu čekat na nový pokus...a listopad je super měsíc 🙂 taky jsem se v něm narodila 😀 Akorát mě mrzí, že jsme vybrali jména pro holčičku zrovna tak, že svátky vychází na listopad...takže kdyby se to teď povedlo a ještě k tomu holka... 😀 no co už 🙂 tak buď vybereme ještě nějaké nebo bude mít holt dárkový konec roku 😀 u Tebe jsem si všimla, že to máme hodně podobné...snažení od září/října, vysazení prášků po skoro 10 letech... 🙂 já jsem BT začala měřit až tento měsíc (aktuálně 4.den), tak uvidím....ty měříš jak dlouho?

cucito
28. led 2013

@janina_sun Úplně mě dostává maminka Miky z dokumentu "Čtyři v tom". Jak doma maká,neodpočine si.. Asi není vhodné 9 měsíců sedět doma, těhotenství není nemoc, ale dnes, když je tolik problémů s otěhotněním i s těhotenstvím, bych to brala trochu více zodpovědněji než za časů našich mamin..Doufám, že máš pravdu a vše bude v pořádku. Nesmím na to moc myslet, abych ještě něco špatného nepřivolala...

martakl
28. led 2013

@janina_sun Jojo, příšerně se to vleče😀 Já chtěla vždycky letní miminko (sama jsem srpňák), ale podle manžela je listopad krásně podzimní...no spíš mě uklidňuje, jak se to posunuje, za chvíli začneme říkat, že bude mimčo pod stromeček😀 Jéé, fakt to máme tak podobně? Tak teď si naplánujeme i stejný termín porodu, jo a nejlépe taky holčičku🙂 Teplotu jsem měřila poprvé tento měsíc, zapisuju si to na womenzone a je tam krásně zřetelné, jak se to vyvíjí...

janina_sun
28. led 2013

@cucito jj, tu jsem taky obdivovala...to už byla celkem dost velká dřina...ale při porodu byla hodně statečná...rodit koncem pánevním není asi sranda...dokázala tlačit snad minutu v kuse...fakt borec. A opravdu mysli spíš na to, jak to bude krásný a pohodový a těš se na miminko...nestresuj se tím, co nechceš...nebo jak říkáš, aby sis to nepřivolala...

martakl
28. led 2013

@cucito Však jí pak doktorka trochu sprdla, že se nešetří...já bych už dávno měla nohy nahoře a ona tam vozila kolečka s hnojem...ale každý ať si dělá dle svého uvážení🙂

janina_sun
28. led 2013

@martakl no Ty jsi snad klon :D :D taky si to píšu do womenzone 😀 😀 tak je to jasné...takže prosím Tebe...tenhle měsíc je jasnej, jo? :D odkud že jsi? :D třeba se sejdeme i na sále 😀 😀

martakl
28. led 2013

@janina_sun To jsem - opravdu se jmenuju Martina Klonová, heč😀 Dobře, píši si, v únoru počneme miminko a v listopadu rodíme...okres Svitavy, Moravská Třebová😀

cucito
28. led 2013

@janina_sun A vůbec u toho nekřičela! Už asi tím, že to bylo její třetí...To já se těším moc! Ale v hlavě pořád ten strašák je...Navíc jsem taková, že vše moc řeším, o všem chci hodně informací, takže z každého vybočení z normálu určitě pak budu "plašit"...

cucito
28. led 2013

@martakl Možná je to taky o tom, že se jí podařilo otěhotnět hned, tak jak to říci - možná si toho zase až tak neváží a bere těhotenství jako samozřejmost..

janina_sun
28. led 2013

@martakl Marti tak to je snad vtip, ne? 😀 😀 tak teď jsi mě odrovnala 😀 😀 😀 😀 😀 nemůžu se smíchy nadechnout!!! pomooooc 😀 😀 tak jo, beru...únor je náš a listopad je holčiček 😀 😀

cucito
28. led 2013

@martakl nebo by si ráda dala nohy nahoru, ale 2 děti, x desítek zvířat, ne byt ani dům, ale rovnou statek...Tak se asi jen musela postavit čelem k realitě...

martakl
28. led 2013

@cucito Taky se mi líbilo, že nekřičela, to mě trochu uklidnilo😀 Paní to hold celý těhotenství měla trochu na háku...co by za to dlouhodobé snažilky daly, že...

janina_sun
28. led 2013

@cucito tak tím, že sis prošla těma komplikacema, tak asi víc "řešíš" věci kolem...ale to je normální...člověk se bojí....a někdo to tak má, že je víc takovej "plašan"...ale neboj, vše bude dobré 🙂

martakl
28. led 2013

@janina_sun Ne není😀 Opravdu se tak jmenuju - už půl roku, vyvdala jsem si to😀 Sice jsem se do toho moc nehnala, jednu dobu jsem uvažovala, že bych si vzala obě příjmení, ale kdo by to dlouhavě vypisoval...Tak jsme hold Klonovi no, aspoň jsme jedineční a není nás sto na každým rohu jako např. Nováků😀 Např. když jsme byli kupovat snubní prstýnky, tak zlatník vypisoval papírek a říká: "vy se budete jmenovat Klonová?" a já že jo a on: "to je jak v Americe Cloonyová manželka od George Cloonyho"😀

cucito
28. led 2013

@martakl Přesně - já se budu pozorovat každý den, ona to vůbec neřešila..

cucito
28. led 2013

@janina_sun Já se nebojím ani tak o sobě (mám za sebou celkem 5 různých operací), ale budu se bát strašně moc už i o tu malou fazolku...

janina_sun
28. led 2013

@martakl WOW, respekt paní Cloonyová :D ale jako fakt gól :D já na Tebe s klonem a Ty mi na to s ledovým klidem řekneš, že mám pravdu 😀 jsem v práci a začala jsem se tak nahlas smát, až se na mě otočila kolegyně, co mi je 😀

blankafs
28. led 2013

jsem zvedava na čtvrtý díl a blondýnu.

dneska jsem 13DC a plna nadějí a očekávání. Pro jistotu jsem koupila i ovuview testy. Tak vecer zkusím.

blankafs
28. led 2013

omlouvám se za chybky a překlepy. To ten telefon 🙂 myslela jsem ovu testy ale nejak mi to uz nešlo opravit.

Jak jste na tom se jmény? líbí se vám jména, co vymysleli ta blondýna se slovenským přítelem? mně to přijde až moc extra. ale to asi koresponduje s jejich životním stylem

michaelarackova
28. led 2013

@janina_sun Jo, chtít bude, on bere všechno až moc zodpovědně...Je mu 34. Jména máme Matěj (Dan), nebo Terezka.

@kessa Ahojky, vítej! 🙂 To s tím počtem není moc povzbudivé...☹

@kikika87 Myslím si to samé (že to půjde hnedka) , spíš v to doufám! 🙂 A pořád se nějak nemůžu smířit s tím, že by to mohlo být jinak... Taky jdu - za 14 dní a také jí poprosim, abych věděla, že je vše ok!🙂

michaelarackova
28. led 2013

Holky, vy jste to rozjely! 🙂 To snad nechodíte do práce???? nebo máte čas v práci? 🙂 Jinak jsem se nasmála, když jsem četla o tom, že manžel nevěl, kdy může žena počít, tak asi chyběli ve škole i s tím mým. Také se tomu dost divil!😀 Když jsem říkala, že na dovče nám to nevyjde, že nebude ovu, tak se otočil a říká: ,,To snad vadí" ? 😀 Holkám, které se snaží už z 2012, přeji moc moc štěstí a doufám, že brzy uvidíme //!!! A rok 2013 má být prý o dost lepší, takže otěhotníme všechny!!!!

vroninka22
autor
28. led 2013

@blankafs taky jsme na ni zvědavá, je mi děsně nesympatická a ten její přítel se teda včera ukázal jako naprostý debil, jak se ptal, že je moc teda čistotný a že po porodu je dítě špinavé, proč musí hnedka mamce na prsa, no hnedka bych ho flákla, tím dal najevo, že se mu to hnusí.A jak se bavil o tom, že jejich dcera bude určitě umělkyně, tajkže jméno Isabel |Capri, je plně umělecké 🙂 Musela jsem se smát....Dítě ještě není narozené a ujž je z něho umělec . - ))

martakl
28. led 2013

@michaelarackova Míšo, ten můj musel chybět taky, o víkendu jsem mu to vysvětlovala!😀

michaelarackova
28. led 2013

@vroninka22 Je to de*il!!!! Takovýho bych nevydejchala! To by mohl přijet k nám na návštěvu, máme na gauči silně pelíchajícího psa! 😀

michaelarackova
28. led 2013

@martakl To is děláš srandu??? 😀 A to je už divný! 🙂

terunka88
28. led 2013

@zuzikakuki Ahoj, vítej tu 🙂 Tak mě napadlo (a možná se to bude hodit i ostatním holkám, co se snaží), že se tu už chvilku nezmínil kontryhelový čaj, jako podpora k otěhotnění. Pije se od 1 DC do ovulace (pomáhá růstu děložní sliznice, aby se vajíčko mělo pak kde uchytit)..už jsem četla v mnoha diskuzích, že to holkám opravdu pomohlo (potvrzeno i lékařem, že sliznice krásně narostla..). Tak to vyzkoušej a třeba to vyjde! 😉

terunka88
28. led 2013

@michaelarackova Terezku schvaluju 😀 Mně by se líbila i dcera po mně, ale to manžel nechce v žádném případě, aby se děti jmenovaly po rodičích 😀

terunka88
28. led 2013

Jinak taky čubrním, jak se to tady rozjelo, vítám všechny nově příchozí 🙂 Na Čtyři v tom se chystám teď, tak jsem zvědavá 🙂 Jinak jsem 2. týden bez manžela,takže nic moc, ale aspoň jsme spolu byli o víkendu. Slavili jsme jeho narozeniny, tak jsme si to hezky užili.

janina_sun
28. led 2013

@vroninka22 no jako jsou mi z těch párů nejmíň sympatický...ona taková trochu fiflena...dělá jí starost, aby neměla pupek a strije...prostě takovej sobeckej přístup a vůbec..jak kdyby to nebylo o mimi, ale o tom, jak vypadá a jak jí vnímá okolí....no uvidíme, jak jim to dopadne...jinak koukám, že s mužskýma je sranda v každé domácnosti :D :D

fwllo
28. led 2013

Ahoj holky, také vítám nově příchozí 🙂 vy jste se teda dneska činily 😀 než jsem to dočetla..
Jinak já jdu na gyndu nejspíš zítra-tedy pokud přes noc přestanu špinit, jinak až v pátek.. Mrcha dorazila až v sobotu, 41DC.. Jako nic moc, ale aspoň že dorazila sama.. Jdu jak na prevenci, tak na ultrazvuk a asi dostanu něco na ty moje blbé cykly..
A od tohohle cyklu zkouším ovu testy, tak snad už 😵