Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

kikika87
29. led 2013

@cucito Nezbývá než doufat 🙂 ! Ono se to podaří,věřím tomu 🙂

cucito
29. led 2013

@kikika87 Nezbývá než doufat, přežít čekání na další měsíc a hlavně z toho celkově nebláznit - což není zrovna lehký úkol.. 😖

michaelarackova
29. led 2013

@kikika87 Už aby to bylo!!! Hrozně se těšim, až to bude naostro! 🙂

michaelarackova
29. led 2013

@janina_sun My to máme blbý v to, že nemůže končit na š, neboť nám příjmení na Š načíná...Takže můj vysněný Matyáš bude alespoň Matěj! 😀

michaelarackova
29. led 2013

@janina_sun A holčička jedině Terezka, to jméno mám hrozně ráda už neměnně asi 5 let! 🙂

kikika87
29. led 2013

@michaelarackova A kdy to bude naostro :D? Nemá cenu to oddalovat 🙂

terunka88
29. led 2013

Když už jste začaly s těma jménama tak my máme vybrané pro holku: Anežka, Dominika a pro kluka: Matouš, Štěpán. Nicméně chceme děti 3,tak snad nebudou všechny stejnýho pohlaví a nebudeme muset vymýšlet ještě další jméno 😀

janina_sun
29. led 2013

@kopeckovi jj, taky si říkám, že by to byl sice asi ze začátku dost fofr a bojím se, abych si ty prťátka stihla pořádně užít, než začnou chodit a žvatlat 🙂 na druhou stranu je pak zase výhoda, že si spolu můžou už hrát a vystačí si chviličku i sami 🙂

janina_sun
29. led 2013

@michaelarackova Terezku jsem měla taky vždycky vysněnou, ale už v rodině jedna je (tříletá), tak nakonec Terezka nebude 🙂 No já jsem fakt zvědavá, co vymyslíme 😀 a Matyáš nebo Matěj...to vyjde na stejno, tak to by bylo fajn, ne? 🙂

janikana
29. led 2013

@kopeckovi moje známá má malou Karinku a je úžasná 😉

janina_sun
29. led 2013

@janikana moje kolegyňka má Sabinku a dvojčátka Lindu a Karinku a Karinka je z nich nejroztomilejší 🙂 třeba je to v tom jméně zakletý 🙂

martakl
29. led 2013

Ježiš holky, nepište tak, nestíhám číst😀 Dneska jsem TO dostala (takže cyklus byl 31 dní), ale tak krutě mě bolí břicho, au, au auuu! Ale neklesám na mysli, zítra už to zas bude ok. Dneska jsem dle vašich rad pořídila kontryhelový čaj a hned jsem si jeden hrnek dala🙂 Ještě uvažuju, že si pořídím ty ovulační testy, ale manžel říkal, že je to zbytečný...prý se tentokrát budeme snažit každý den😀 Tak vzhůru do 5.měsíce snažení 😉 A co se týče jmen - tak pokud budeme mít holku bude to Eliška a kdyby kluk tak Adam nebo Jakub🙂

kopeckovi
29. led 2013

@janina_sun @janikana Tak že bych to jméno ještě úplně nezatracovala 😀 My to jednou zmínili před rodičema a oni hned, že by nevěděli jak by ji říkali... že prej by ji museli říkat Kari - a to je jak kořeni 😀

fwllo
29. led 2013

Ahoj holky, teda to je zas příspěvků tady 🙂
Já jsem byla dneska na preventivní prohlídce, tak mi rovnou udělala i ultrazvuk a říkala, že to vypadá mnohem líp než vloni v listopadu-to mě postrašila polycystickými vaječníky.. Ale dostala jsem nějaké prášky, tak teď tři měsíce nesmím otěhotnět.. ☹ No tak snad to zabere a podaří se až je doberu..
Jinak i můj muž je Josef 🙂 a taktéž touží po malém Pepíčkovi, taky s tím trošku bojuju, ale asi budu mít smůlu 😀 .. A můj táta je Richard 🙂
@mayarengie můžu se zeptat, kam chodíš na gynekologii, do Ústí nebo do Děčína?

mayarengie
29. led 2013

@fwllo Já chodím do Tisé, doktor je tam 2 x v týdnu, jinak má ordinaci v Teplicích

terunka88
29. led 2013

@martakl Podle mě by ti ten kontryhel mohl pomoci i na tu bolestiou menstruaci 😉 Chce to ale opravdu vypít ty 2 nebo 3 hrnky denně.. ale nepít už po ovulaci...A třeba to pomůže i k otěhotnění! Přála bych ti to 🙂

martakl
29. led 2013

@fwllo Tři měsíce ti utečou jako voda a květen je přece lásky čas, pro plození jako stvořený 😉

martakl
29. led 2013

@terunka88 Vypila jsem půl litru - pro dnešek by to mohlo stačit😀 Takže ho mám pít jen tak do toho cca 14 dne jo? Já bych si to už taky přála! 🙂

fwllo
29. led 2013

@martakl jo, snad to uteče rychle. manžel hned vypočítal, že by to vycházelo na leden-únor, to by byl vodnář, to by bylo úplně nejlepší 😀 oba jsme vodnáři, tak bychom chtěli ještě malého do party, ale to je jen taková legrace, to se nedá vybrat si 😀
a hele, chutná ti ten čaj? Mně se z něj hrozně navaluje 😒 jak mi bylinky nevadí, tak kontryhel je fakt hnus.. musím si ho sladit medem..

martakl
29. led 2013

@fwllo Mě chutná🙂 Já mám ráda všechny bylinkové čaje a to ani nesladím...

terunka88
29. led 2013

@martakl 🙂 Pokud nevíš, kdy míváš ovulaci a když jsi měla tenhle cyklus 31 dní, tak bych pila do 15. dne 😉

michaelarackova
29. led 2013

@kikika87 Naostro to bude od července...☹ Ale je to pro mě hrozně daleko...Nejraději bych hned!!!! Hormony jsou mršky!
@martakl Taky piju čajík a hrozně mi chutná! 🙂 A ty testy jsou docela dobrý...když jsem tam viděla ty //, tak ve mě tak krásně hrklo, že škoda že to není těhu test...☹ Pro mě je docela zajímyvý, jak to tělo funguje! 🙂 Dokonce jsem začala zkoumat (tedy jen jednou šáhnu) čípek, vůbec jsem netušila, že se takhle mění! 😀
@fwllo Fakt??? Mě děsně chutná! Ale včera jsem si koupila čaj, a po tom jsem teda běžěla! Smrad, tak jsem si říkala, že si aspoň loknu...No, lokla, jen jednou! A takovejch peněz!!! ☹

martakl
29. led 2013

@terunka88 Děkuju za rady!🙂

novaalenka
29. led 2013

Ahoj holky, tak ja se taky pridavam 🙂

fwllo
29. led 2013

@michaelarackova no fakt 😀 ať to byl sypaný od Grešíka, teď mám porcovaný od Apotheke.. a prostě hnus jako hnus 😒 ale tak s troškou medu o něco lepší..
Jinak já asi ani ty ovulační testy nebudu vytahovat, možná pro kontrolu 🙂 a to jsem je zrovna koupila v akci, protože mají expiraci v květnu.. no na tohle já jsem šikula 🙂

michaelarackova
29. led 2013

@novaalenka Ahojky, vítej! Už se snažíte? 🙂

michaelarackova
29. led 2013

@fwllo Tak budeš testovat až za ty 3 měsíce! 🙂

novaalenka
29. led 2013

@michaelarackova Diky! 🙂 No hodlame zacit tenhle mesic. Jsem na to zvedava, nejak si to nedokazu predstavit, ze to uz bude "ono" 😀

michaelarackova
29. led 2013

@novaalenka Jůůů, tak to je super! Taky jsem zvědavá, až to bude na ostro, ten pocit! 🙂 Tak držim pěsti! 🙂

novaalenka
29. led 2013

@michaelarackova No to dekuju, budou treba 🙂 Jen me trochu desi, ze ackoli vim, ze se to samozrejme nemusi hned napoprve povest, ze az se to opravdu nepovede, budu desne zklamana. A co ty?