Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

janina_sun
31. led 2013

@martakl no, tak ne, čoveče...skočí mi tam ten můj graf....ale někde na womenzone v nápovědě to bylo, jak se ten graf dá nahrát...vím, že to více holkám nejde.... 😒

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova tak dobrou noc 🙂

martakl
31. led 2013

@janina_sun Jsme se snažili 😉 A stejně to bylo k prdu, ale udělali jsme si dobře 😀

janina_sun
31. led 2013

@martakl tak tady je nápověda, jak ten graf zpřístupnit...http://www.womenzone.cz/napoveda

bride_lucie
31. led 2013

Velice poctivě jsem si to tu vše přečetla, protože jsem byla od předvčerejška úplně mimo, takže mi uteklo hafo stránek, co jste tu stihly prokecat 😀 Měli jsme velmi dlouhé dny v práci a já pak byla schopná tak akorát přijít, zacvičit si, chlapovi něco teplýho do žaludku a pak jsem se jenom sesunula k televizi a byla jsem ráda, že nic nemusím. Ale mám od zítra už víkend, takže tu budu hezky přilepená a nenechám si nic utýct 😀

@michaelarackova S tím jménem - ne, není to české, resp. není v českém kalendáři, ale je takový správně univerzální, že ani nevypadá vůbec hloupě k našemu českému příjmení Pavlíček a s podobným zaměřením chceme vybrat jméno i pro chlapečka. Strašně se mi líbilo jméno Šimon, ale tady by mu říkali Simon [sajmon] a to se mi vůbec nelíbí, takže hledáme nějaké, se kterým nebude mít problém v cizině, ale jak už jsem říkala, jednoho favorita už mám, tak doufám, že si ho časem prosadím 🙂 Jinak říkáš švanda při premiéře s gumovou pomocí? Nooo, já už taky nakoupila do zásoby, do včerejška jsme měli ještě volno a pohodičku, ale dnes 1DC a hned jak skončí mrška, pohodička skončí taky, tak taky podám hlášení 😀 A padesát odstínů si užij! Já už mám přečtený všechny tři díly a jestli to míněj zfilmovat, tak budu stát asi před kinem už hodinu předem 😀
@krejci1510 Vidíš to, na Čtyři v tom bych se v archivu mohla povídat, snad se mi teda nestane jako už se mi párkrát stalo, že se mi to nechtělo nějaké video na webu ČT spustit s hláškou, že když se nacházím mimo ČR, tak nemám povolení se na to podívat :-/
@janina_sun Ty dětský hlášky si taky pročítám velmi ráda 😀
@martakl Jo, s tím grafem, pravidlo 3 po 6, takže přesně naopak, ovulace je poslední den nízkých teplot pokud jsou následující tři dny teploty vyšší než šest předchozích 😉

janina_sun
31. led 2013

@martakl super, už to vidím 🙂

krejci1510
31. led 2013

@janina_sun jééé, taky si v práci dávám relax u perliček dětí 😀

zuzkakoc
31. led 2013

@bride_lucie No se jmenama to bude legrace jeste. Taky ziju v zahranici. Mam americke prijmeni, ale trvam na jmene, ktere bude i ceske. Zatim se nam libila Anna nebo Davidek. Ale me se moc libi i Emma nebo Ella a taky Adam. Odmitam nejake americke jmeno, protoze chci na dite mluvit cesky a volat Matthew, pojd sem mi prijde divny proste, nastesti manzel souhlasi.

zuzkakoc
31. led 2013

Jinak teda holky obdivuju, jak to mate zmakly. Ovulaci naprosto nepoznam. Podle kalendare v mobilu (Woman Log) mi ovulace vychazi na dnesek. Nic nepozoruju. Mozna jeste dneska zkusim koupit testiky, ale pokud se to nepovede, tak od pristiho mesice urcite! I kdyz spis doufam, ze je nebudu potrebovat 🙂

terunka88
31. led 2013

@michaelarackova Já se rozhodně nepřesunu, už jen název "Snaženíčko" mě dost odrazuje 😀 😀

janikana
31. led 2013

@michaelarackova taky jsem Fifty Shades precetla jednim dechem, druhy dil se mi libil jeste o dost vic nez prvni, a treti dil taky stoji za to 😉

sarka_
31. led 2013

@vendsy jojo ten muj se taky smál, že to ted bude naplánovaný. 😀 ale uklidnovala jsem ho že ne, že to chci jenom vyzkoušet. ale vsnad to vyjde

bride_lucie
31. led 2013

@zuzkakoc To naprosto chápu - moje teta si vzala Angličana a pojala to trochu po svém - holkám prostě a jednoduše dala český jména a hotovo 😀 Jmenují se Veronika, Markéta a Eliška a tatínek jim říká Roni, Maky a u té nejmladší nevím. Je určitě lepší u rodičů rozdílných národností vybrat takové jméno, aby vyhovovalo oboum a pokud chce matka na dítě mluvit česky, tak je přirozenější, když mu vybere takové jméno, které zní co možná nejpřirozeněji v jejím rodném jazyce. Moje teta to pojala trochu radikálně, že se děti musí představovat jmenuji se tak a tak, ale říkejte mi onak 😀 Takže tvoje volba je nejlepší - přemýšlím v tom samém duchu, ale ty to máš přeci jenom jednodušší, že k tomu jménu mají to americké příjmení, takže nemusíš přemýšlet ještě nad tím, jestli to náhodou v kombinaci s příjmením nevypadá hloupě 🙂 A jinak dost podobná jména padaly i u nás 🙂

zuzkakoc
31. led 2013

@bride_lucie Jojo...teta je super, udelala si to po svym, nenecha si foukat do kase. Ale ono je zase pak taky tezky, kdyz v zemi kde bude dite zit (at uz CR, nebo zahranici) musi problematicky vysvetlovat jak se vlastne jmenuje 😉. Me se moc libi tvuj napad, nerict jmeno okoli a nechat si to hezky jako prekvapeni. Mozna by se mi libilo nerict ani jestli to bude kluk nebo holka. On to manzel stejne rikal, ze to nechce vedet, ale ja jo. Tak bych mohla byt jedina, kdo by vedel co miminko bude. Jenze ja jsem strasna slepici prdelka, tak nevim jestli bych to vydrzela nerict. Hlavne uz aby bylo co 😎

vroninka22
autor
31. led 2013

@janina_sun taky mě to tam nejde nahrát, nevím proč

vroninka22
autor
31. led 2013

@martakl tak mě vyšlo 19.2 a měl by to být kluk . - ú)ú)

kopeckovi
31. led 2013

@michaelarackova Taky čtu, sice zatím jsem u prvního dílu, ale druhej už na mě čeká na poličce.. je to super odreagovačka a Christiana asi miluju 😀

bride_lucie
31. led 2013

@kopeckovi Všichni chceme Christiana! Je to BŮH 😀 Ne, je to fakt super odreagování, relax počtení - škoda jen, že to má jen tři díly 🙂 Přečetla jsem je jedním dechem 😀
@zuzkakoc Já jsem ještě donedávna byla zarytě přesvědčená, že chci vědět pohlaví dítěte dopředu - teď od toho pomalu upouštím a dost pravděpodobně to vypadá, že si to říct nenechám - oni to tady ani moc rádi neříkají. Ještě uvidím - ale pokud bych se náhodou rozhodla, že bych to chtěla vědět, rozhodně si to nechám pro sebe stejně jako jméno. Já si zase na nějaký to "tajemství" potrpím a umím se ovládat 😀 I když to někdy stojí hodně sil 😅

terunka88
31. led 2013

@bride_lucie To já si to určitě budu chtít nechat říct..minimálně u prvního.. 🙂 Ale pak asi i u druhýho, abych věděla, jestli budeme mít páreček nebo stejný pohlaví... 😀 No a pokud bysme šli do třetího a měli už doma páreček, tak to by byla asi jediná varianta, kdybych si to říct nenechala, to už by mi bylo jedno 😵 Je to vtipný, člověk ví, že s tím vlastně už stejně nic nenadělá..ale tak aspoň bych se na to mohla dopředu duševně připravovat 😀

krejci1510
1. únor 2013

ja jsem zenska zvedava, tak budu chtit pohlavi urcite vedet 😀 Rada bych to ale vedela jen ja a manzel, ale bohuzel jsem obcas taky pekna drbna 😝 😅 Chceme to vedet taky proto, ze jestli se mi podari otehotnet, tak bychom si letos dali misto dovolene vylet do Anglie za nakupem vybavicky. Kdyz jsme tam zili, tak jsem si tam nakoupila spoustu univerzalni vybavicky (protoze vyber, kvalita a cena se s CR neda srovnat), tak bychom to jen lehce doladili.

michaelarackova
1. únor 2013

Dobré ráno, holky! 🙂 Už devátý den se mi teplota vůbec nijak nemění...Pořád 36,6 nebo 36,5...☹ Já už chci nějaký zvraty! 😀

janina_sun
1. únor 2013

@vroninka22 ahojky, no on je ten postup trochu jiný, než jen zkopírovat odkaz....musíš to v nastavení zpřístupnit pro ostatní a pak se Ti pod grafem objeví "sdílet graf"...teprve tento link je ten správný....asi to píšu moc složitě, ale mrkni tam do nápovědy, tam je to líp napsaný 🙂

janina_sun
1. únor 2013

@michaelarackova ahoj Míšo, jsem na tom stejně, jen s tím rozdílem, že mě se teplota drží proklatě nízko už 4. den(36,2)... ☹

janina_sun
1. únor 2013

@michaelarackova Tak koukám na ten Tvůj odkaz, ale hodí mě to na stránku, kde to píše, že jsi povolila viditelnost grafu pro kamarádky....a na womenzone se "nekamarádíme", takže já nevidím nic 😀

phuskova
1. únor 2013

Ahoj holky, tak jsem se vás snažila dočíst,ale je to asi nemožný 😀 Koukla jsem na tu Jonášovi metodu, ale jako vycházejí mi divný časy...ve všední den 12:14, to abych si udělala dítě se šéfem v práci leda.. 😀 A v 3:11 kvůli tomu taky vstávat nebudu .. 😀 jinak závidím těm, co se už snaží a měří 🙂 Mě se to zkomplikovalo, kvůli atop.ekzému, tak mám 14 dní nato se rozhodnout, zda vysadit prášky už teď v únoru a kašlat na hezký nehet (atop.ekzém se mi dostal pod nehet) a nebo brát dál, nechat si nasadit prášky pro hezký nehet ale nemoct až do října otěhotnět :( Já už jsem teda rozhodlá,ale musíme to ještě probrat s manželem, tak se trošku bojím, že mi řekne, že ještě počkáme:(

janina_sun
1. únor 2013

@michaelarackova teď už joooo 🙂 a u žlutých stoupáme, jasný? 😀 no podívej na můj...to je děs 😒 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/janina_sun/g...

janina_sun
1. únor 2013

@phuskova jeee, ahojky 🙂 pamatuji si Tě z beremka 😉 no....to je těžký rozhodování...já měla atopický ekzém jako malá...a před 3 roky se mi jednu zimu vrátil, měla jsem takové červené, sušší flíčky na tvářích..ale už je to v pohodě a zase dva roky se mi to neobjevilo...je to prevítek...tady těžko radit...on se ten atopák může kdykoliv a v jakékoliv podobě vracet...kožní mi řekla, že už je ta kůže prostě narušená a že se může stát, že se mi to někdy bude vracet (ať už v menší míře malých flíčků nebo jen sušší kůži v určitém období a nebo taky vůbec, že je to různý)...ty jo a pod nehtem, jo? a bolí to?