Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

zuzkakoc
1. únor 2013

@tercla Ja bych mozna, jeste nejaky den pockala, zkusila si udelat test, ale pokud se to zhorsi, tak jdi k doktorovi. Jako akutni priprad sbolesti by Te prece mela vysetrit! Nevim jak moc To boli 🙂

tercla
1. únor 2013

@zuzkakoc No nijak šíleně moc. sem tam mě píchne , někdy je to tupá bolest, jindy to nebolí vůbec...počkám do uterka, to jdu k obvodní, udělám test a uvidím.

bride_lucie
1. únor 2013

@janikana No jasný, přijeď na návštěvu 🙂 Na některých místech to tu je opravdu nádherný ( v okolí Loch Ness to máme nejradši) Tak to bych z tý knížky mohla čerpat tipy na výlety! 🙂 To by bylo fajn 🙂 8 dílů říkáš? No páni ... Ale vypadá to fakt zajímavě - asi si udělám dárek k narozeninám 🙂 8 dílů - to mě zabaví na hoooodně dlouho 😀

kopeckovi
1. únor 2013

@janikana Tak to se asi stavím brzy v knihovně 😀

paja424
1. únor 2013

@zuzkakoc Děkuji moc... v úterý se vyjímečně k dr. těším 🙂

phuskova
2. únor 2013

Holky tak jsme to "probrali" s manželem, ten nehet a jeho léčbu....teda probrali, ptám se ho "miláčku tak co s tím nehtem" a on jen řekl "necháš si ho ještě nějakou dobu ošklivej?" 🙂) Takže poplach zažehnán a příští sobotu beru poslední prášek...hip hip hurá 🙂)

bride_lucie
2. únor 2013

@phuskova Tak super!! 😎

phuskova
2. únor 2013

@bride_lucie jj mám taky radost, ale nečekala sem to 🙂) ŽE to půjde takhle hladce🙂)

bride_lucie
2. únor 2013

@phuskova O to je to vždycky lepší viď, když člověk očekává spíše tu horší verzi a ono to nakonec dopadne takhle super 🙂 Držím vám palečky a přirozeným hormonům zdar! 😀

kopeckovi
2. únor 2013

@phuskova Tak to je super... oni ti nasi milacci umej prekvapit 😉

terunka88
2. únor 2013

@phuskova To je super, mám radost i za tebe 🙂 Já většinou spíš počítám s tím horším a pak jsem aspoň případně příjemně překvapená 😀

phuskova
2. únor 2013

@bride_lucie Dík 🙂)) Už se na to těším .. 😀
@kopeckovi uměj 😉 Hlavně takhle vím, že to mimčo chce fakt taky 🙂
@terunka88 No ono je to většinou lepší no 🙂) Já mám taky radost....akorát se netěším na ty mastný vlasy a akné všude .. 😀 Ale co, to přežiju..😀

martakl
2. únor 2013

@janina_sun Testovat ovulaci začnu, až příští týden od pátku to bude cca 11DC, teď mám poslední den MS (teda doufám) a objednala jsem balení s 15ks, tak doufám, že to bude stačit😀 A nechceš si zatím koupit ovutest v lékárně, než ti dorazí z "testydoma", když ti to zrovna vychází na teď?

michaelarackova
2. únor 2013

@phuskova Super, mám velikou radost!!!! 🙂 Měříš teplotu? Nehet nalakuj! 😀

michaelarackova
2. únor 2013

@janina_sun Tak co dělá teplota??? Mě dneska vylítla z 36,5 na 36,8. Ale včera jsme byli na plese, šla jsem déle spát, tak to může být tím a zítra bude zase dole...☹

fwllo
2. únor 2013

Ahoj holky, nějak v týdnu nestíhám, teď jsem dočítala za poslední dny 🙂 na mě včera padla nějaká depka, že teď otěhotnět nesmím, asi to chvíli trvalo, než mi to vlastně došlo ☹ a zase o rok starší, sice mám ještě čas, ale prostě se obávám, že to nepůjde úplně stejně jako doteď ☹

michaelarackova
2. únor 2013

@fwllo Úplně tě chápu...Taky mám strach z toho, že to nepůjde, když tady čtu o tolika holkách, které se na můj vkus snaží už strašně dlouhou dobu...Mě i 5-6 měsíců přijde dlouhá doba! Mě stačí čekat do toho července...Ale je ti 24, což je fúra času a za rok ti bude 25, což je přece věk akorát! 🙂 (25 je totiž mě!) A budeš v pořádku a půjde to jako po másle!!!! 🙂

phuskova
2. únor 2013

@michaelarackova ještě né, zatím beru prášky, tak bych asi nic nezměřila... 🙂 ale brzo začnu .-)

terunka88
2. únor 2013

@michaelarackova Já vždycky když jsem byla někde na akci nebo šla déle spát, o alkoholu ani nemluvím, jsem měla takové výkyvy v teplotě.. 🙂

michaelarackova
2. únor 2013

@terunka88 No právě! Takže jsem zvědavá na zítřejší! 🙂

janina_sun
2. únor 2013

@phuskova paráááda, gratuluju 🙂

janina_sun
2. únor 2013

@martakl taky jsem si jich koupila 15 🙂 a mám pocit, že tento měsíc je nějakej divnej...teplota se mi drží stále dole... 😒

janina_sun
2. únor 2013

@michaelarackova ahoj Míšo, já to nechápu, ale opět i dnes mám dalších 36,2....to už není normální...pátý den stejně...a stejně nízko....nevidím to nadějně.... 😒 a u Tebe...no uvidíš, co zítra...je pravda, že plesání to mohlo ovlivnit...ale bylo by fajn, kdyby to stoupalo dál 🙂 držím palce!!

phuskova
2. únor 2013

@janina_sun Děkujuu 🙂 Snad mi z toho nezačně hrabat..už sem si koupila i časopis Máma a já .. 😀 Ale články tam jsou fakt dobrý 🙂

malinna
2. únor 2013

@phuskova :ahoj, jsem tu nová,letos bychom se taky chtěli začít snažit.je legrace,že já příští sobotu taky doberu poslední antikoncepci po 10 letech🙂

novaalenka
2. únor 2013

@terunka88 moje rec 😀 , "snazenicko" je strasny slovo 😀

novaalenka
2. únor 2013

@malinna Vitej 🙂

novaalenka
2. únor 2013

Ahoj holky, to je hrozny, vubec nestiham a prihlasila jsem se sem asi po tydnu a takovych novych veci 🙂

janina_sun
2. únor 2013

@malinna vítej mezi nás 🙂 tak držíme palce 🙂

phuskova
2. únor 2013

@malinna Fakt?🙂)) Jé to je vtipný 🙂) Tak snad nám obou po tom bude normálně a budem fungovat...nebojíš se, že něco bude špatně, po tak dlouhý době s hormonama??:(