Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

martakl
3. únor 2013

@martakl Já ti dám tetu, až ti bude špatně😀

michaelarackova
3. únor 2013

@martakl Tak to jsem zvědavá, jak tě budou křísit u porodu! 🙂 Nohy nahoru a tlačit, to si dáš, tlačit do kopce! 😀

janina_sun
3. únor 2013

@martakl Ty taky nevíš, jak se tomu vaření vyhnout !!! 😀 😀 😀

michaelarackova
3. únor 2013

@martakl To nebylo na tebe! 😀 Tobě to ještě nezačíná trojkou! 😀 Ty jsi prostřední teta! 🙂

janina_sun
3. únor 2013

@martakl hele, všímáš si, že si píšeš sama se sebou? 😀 nebo ta výhružka...to bylo fakt na Tebe? 😀

martakl
3. únor 2013

@michaelarackova Nestraš!😀 To abych si řekla sestře o hadr přes hlavu, abych to neviděla😀

janina_sun
3. únor 2013

@michaelarackova No no no!!! 😀 😀

martakl
3. únor 2013

@michaelarackova Ale ta trojka už je za rohem...na konci léta tam místo 8 bude 9🙂

martakl
3. únor 2013

@janina_sun Samozřejmě to bylo na tebe "teta"😀 Jsem se upsala😀

janina_sun
3. únor 2013

@martakl škoda.....byla ve mně špetka naděje, že ne 😀 😀

janina_sun
3. únor 2013

no nic holky, jdu si umýt hlavu, načančat a jedeme ke tcháňatům na kafe 🙂 taky je u vás sluníčko?? za okny to vypadá jako jaro...ale na balkóně je tedy pěkná kosa 🙂 tak zatím pááááá a moc nepište, ať to večer stíhám dočíst 😀 páčko

michaelarackova
3. únor 2013

@martakl To je tááák daleko! 😀 ještě dlouho tam bude dvojka!
@janina_sun To je srandy dneska s váma, ale už musim jít...babi slaví svátek...tak večír snad budu mít chvilku! 🙂 paaa

martakl
3. únor 2013

@janina_sun @michaelarackova Tak večer holky...krásnou neděli!🙂

krejci1510
3. únor 2013

mně je taky 28, takže se asi taky už řadím k starším tetám 😀 Jako minulý týden jsem hrála volejbal za starou gardu! 😀

krejci1510
3. únor 2013

@martakl koukám, že budeme od sebe narozený pár dnů 🙂 Mně bude 29 8.září

martakl
3. únor 2013

@krejci1510 Jéé, jsme od sebe čtrnáct dní...já mám narozeniny 23.srpna:-D

tercla
3. únor 2013

mě je 26. tak nevím na kterou stranu se mám přidat :D

malinna
3. únor 2013

taky mi to právě přišlo jako dobrá náhoda...🙂no jinak se docela bojím,protože už předtím jsme měla hodně nepravidelnou menstruaci,tak netuším,co na to tělo řekne teď.a hlavně o to mimčo se chceme snažit až tak v létě,tak nevím,jestli to je nakonec dobrý vysadit takhle dřív,když většina píše,že nejplodnější je to období hned po vysazení..

michaelarackova
3. únor 2013

@tercla Na mladší! 😀, to by starší tety měly přesilu! 😀

michaelarackova
3. únor 2013

@malinna To si nevybereš...každá to má úplně jinak...:-/

malinna
3. únor 2013

@krejci1510 : a jinak taky docela dobrá náhoda-mně bude 29, a to 31srpna🙂

malinna
3. únor 2013

@michaelarackova : asi jo,budu doufat,že pak až budu "skutečně" chtít,že to půjde rychle a že předtím se vše srovná..

malinna
3. únor 2013

@great.girl : aje,tak to mě ani nestraš,já mám pleť už tak nic moc☹

krejci1510
3. únor 2013

@malinna 😀 tak jestli budem koncem léta všechny těhotné, tak by to chtělo nějaký mejdan s rychlýma špuntama 😝

malinna
3. únor 2013

takže to tady tak plánují všechny?ještě jsem totiž nedočetla..ale mejdan by to pak určitě chtělo🙂

sendy12
3. únor 2013

Tak snad to do toho léta výjde, i když já bych raději co nejdříve už..🙂

kopeckovi
3. únor 2013

@sendy12 Napodobne 😀 Zass budu netrpelive cekat, zda dorazi nebo ne 😀

muribana
3. únor 2013

@krejci1510 @malinna: mi je taky 28., aspo do brezna :D taky jsem po 10letech vynechala HA.

Holky jak se vase tehotenstvi budou divam v praci?

sendy12
3. únor 2013

@kopeckovi Znám to, už jsem snad na tom sledování závislá....:D Hodně štěstí přeji...🙂

kessa
3. únor 2013

Ahoj holky, já sem si užila pracovní neděli- včera byl klid- klasicky klid před bouří ☹ tak snad už bude dneska pohoda. jinak sem si docela mákla a byl i porod- bohužel neúspěšný ☹ Snažili jsme se hodinu ☹ Závidím lidem, co nemají tu zkušenost, co všechno se může pos.rat (byť jsou to "jen" zvířata)
@martakl Chi, ty jsi teda měkota 😀 Ale vaření ses stejně nevyhla 😀 To já mám krev každý den v práci, takže tohle mě nerozhází...

Jinak tchýni mám suprovou 🙂 Je moc hodná, jen je té její starostlivosti někdy až moc, ale vím, že to myslí dobře..

A je mi 26.