Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

vendsy
7. únor 2013

Holky, já byla včera s kamarádkou na spinningu a dneska v práci trpím ☹ zadek mě bolí tak, že se nemůžu na židli ani pohnout 😀 ten instuktor včera viděla novou tvář, tak se mi obzvášť věnoval, až jsem nechápala, jak se tak rychle z toho kola ke mě, do té poslední řady dostal. A ještě vždycky když dal kopec a jeli jsem na kole ve stojě, což bylo něco na mě, já se soutředila jenom na to abych nesletěla a ještě, že si mám hlídat nějakou rychlost na monitoru 😀

vendsy
7. únor 2013

@michaelarackova já se na všechny tyhle metody vykašlala, akorát mě to stresovalo a pořád jsem taky nad něčím přemýšlela. Teď mám akorát v mobilu program, který mi ukazuje kdy bych měla mít OVU a tak to zkoušíme. Jinak jedno balení čaje už padlo, dneska si musím koupit další, jinak nebudu co mít pít 😀

jojka23
7. únor 2013

Holky, dneska jsem to dostala, nakoupen čaj a už piju 🙂 a není špatný. Musím to brát s nadhledem, tenhle měsíc se určitě zadaří. Zkusím zas ovu testy a uvidíme. Minulý cyklus 33 a teď 29dní.

phuskova
7. únor 2013

no holky jsem an vás se Six weeks six pack zvědavá 🙂Kamarádka co má za sebou 30 days shred, a většinu z Ripped to zkusila a nedala to, v půlce to prý vypla, že se to nedá .. 😀

jinak 3 dny do posledního prášku, začínám být nervózní, al teda nevím proč .. 🙂)

phuskova
7. únor 2013

@jojka23 jaký čaj piješ? Ten kontryhel nebo co to je??????

kessa
7. únor 2013

@phuskova No vidíš a já mám ještě dvě platíčka a nejraději bych je zahodila.ale ještě alespoň jedno..raději teda obě- kdyby se zadařilo už teď, tak by to bylo přecejen trochu brzy..I když lepší brzy, než vůbec 🙂 Ach jo, nechce se mi čekat do léta- to fakt dělám z rozumu.. ale ještě chvilinku vydžím 🙂 Já se tak těším, až to bude naostro 😀 úplně neskutečně 🙂

janina_sun
7. únor 2013

@phuskova to je ta nervozita plná těšení se a obav zároveň 🙂

phuskova
7. únor 2013

@kessa no my taky musíme čekat do léta, z rozumu...ale nevím jestli to vydržíme .. 😀 možná místo června, začneme už květen.. 🙂)) Jo to já se taky těším,ale zatím mi to celkově připadá takový neskutečný .... nevím 🙂))

kessa
7. únor 2013

@phuskova no, my čekáme do září, já už sem si to teda posunula na srpen 😀 Uvidíme, co přinese těch několik měsíců, třeba se naštvu a zčneme dřív 🙂

phuskova
7. únor 2013

@janina_sun joo přesně tak 🙂 Bojím se, že to nepůjde, ale těším se, až budem čekat,ale pak se zas bojím, jestli to zvládneme a tak dokola pořád 😀
Jo jinak, ta Hanka mi pořád neodepsala, přitom na FB fotky přidává :(

phuskova
7. únor 2013

@kessa no jako mě se už teď šéf aspoň 1 týdne zeptá, jestli jsem už těhotná, asi se mě už chce zbavit, tak možná začneme fakt dřív..ale musíme to spočítat, peníze :((

janina_sun
7. únor 2013

@phuskova no tak to jsem ráda, že tyhle pocity nemám sama...někdy se moc těším, pak mám zase chvilku, kdy zapochybuju, zda už je čas a jsme "připravený"...a tak pořád...ale asi je to normální...a co jí zkusit napsat i na FB? možná na mail leze míň často...nebo zkusit telefon? má ho na stránkách?

phuskova
7. únor 2013

@janina_sun No snad to normální je 🙂 Naštěstí většinu času převažuje to pozitivní přemýšlení 🙂
Nene, na fb jsem jí nepsala to ještě zkusím, ale volat jí nebudu, bych se styděla .. 😀

janina_sun
7. únor 2013

@phuskova Ty stydlíne!! 😀 jj, u nás taky převládá těšení....ale občas tam ten červík hlodá...je to úplně nové, neznámé a je to obrovská zodpovědnost mít v rukách život vlastních dětí...konečně pochopíme tu starost našich rodičů 😀 už se těším, až mi bude puberťák říkat "ježííííš, mami, co by se mi venku asi mohlo stááát"...."ježííííš, mami, nemusíš mi furt volat, za chvíli jsem doma" 😀 😀 ale to už hodně předbíhám, no 😀

krejci1510
7. únor 2013

@janina_sun ja si presne rikam, ze ted budu na prvni MS cekat s napetim - pokud ji dostnu, budu zklamana. Pokud ji nedostanu, dostanu hrozny strach spojeny s obrovskou radosti 😕

phuskova
7. únor 2013

@janina_sun No trošku 😀 Já spíš čekám,až pak uslyším některé chytračky tu z koníka jak mi píšou "já ti říkala, že až budeš mít dítě tak to pochopíš" 😀 No jak říkáš, červík občas je....ale to asi bude až do porodu pořád...teda asi i pak..já nedávno třeba četla o správném nošení miminek a sem z toho zmatená, že nebudu ani umět nosit správně svoje dítě😀

kessa
7. únor 2013

@phuskova myslím, že tyhle pocity máme všechny 😉 ale u mě teda převládají spíš ty pozitivní- zatím 🙂 je pravda, že finančně jsme na tom docela dobře (hlavně díky manželovi).. Já se bojím, že to nepůjde a te´d pořád lítám mezi myšlenkama- začít dřív, ať neztrácíme cenný čas, ale pak si zase říkam, co kdyby to vyšlo na první dobrou- to by se mi asi taky úplně nehodilo..a tak je to pořád dokola..

janina_sun
7. únor 2013

trochu na odlehčení holky . teď mě fakt pobavil šéf.....je diabetik a dnes ráno mu bylo blbě....teď už je mu líp, tak se tu v kanclu vtipkovalo a já mu říkám "nooo, a co až zkolabujete, co s vámi budeme dělat?" 😀 a on "no co, zavoláte 150 nebo 112 a hotovo, co byste se mnou chtěli jinýho dělat?" 😀 a já říkám "no já nevím, dát nohy nahoru" 😀 a šéf prej: "No Jano, jestli myslíte, že se Vám s nohama nahoře bude líp telefonovat, tak si je nahoru klidně dejte" 😀 😀 😀

phuskova
7. únor 2013

@kessa No u nás manžel pracuje ve státním sektoru, takže finančně naprd a já půjdu taky hned na neschopenku :( Takže my musíme přemýšlet takhle no...mít tak tiskárnu na peníze, enbo vyhrát ve Sportce :/

phuskova
7. únor 2013

@janina_sun 😀 Vtipnej šéf 😀

kessa
7. únor 2013

@janina_sun tak šéf to bere s humorem 🙂 Jinak kdyby fak náhodou, tak mu můžete dát kostku cukru do pusy- pokud by to byla hypoglykemie (nedostatek cukru), tak by mu to pomohlo, pokud by to byla hyperglykemie (moc cukru), tak ho to nezabije 🙂 A jinak nevolat 112, protože tam tě zdrbou, proč nevoláš 150, když víš, že potřebuješ sanitku (vlastní zkušenost- v tom stresu mě jiné číslo nenapadlo..) a zdržela jsem se tou přednáškou asi minutu..

kessa
7. únor 2013

@phuskova to je blbé ☹ a já nevím, jak to budu mít, chtěla bych alespoň první tři měsíce pracovat, ale uvidím, jak se bude tvářit šéf..a i kdybych byla hned doma, tak to snad zvládneme..

kessa
7. únor 2013

@phuskova ale zase kdyby měl člověk pořád počítat peníze, tak bych asi to dítě neměla nikdy..Švagrová bude rodit každým dnem- ještě nemá dodělanou školu (VŠ), je na pracáku, bez nároku na mateřskou, dluhy z rekonstrukce domu, auto půjčené od tchánů...no jsem zvědavá, jak to budou zvládat (dítě bylo plánované). V jejich situaci bych do toho nešla a když to vidím, tak si říkám, že to zvládneme..

phuskova
7. únor 2013

@kessa Jako my taky, zvládli to přeci i mnohem horší soc. případy..ale já nechci každý měsíc tu na koníku fňukat, že nemám ještě rodičák na účtu a podobně, a taky nechci kupovat jen to nejlevnější jídlo apod, takže musíme trošku našetřit a doplatit jednu půjčku...a pak už to snad bude v pohodě🙂

kessa
7. únor 2013

@phuskova no máme to podobně 🙂 A koukám, že i věkově jsme na tom podobně 🙂 Tak snad se toho snažení brzy dočkáme 🙂

janina_sun
7. únor 2013

@kessa super, díky za tip!!! 🙂

phuskova
7. únor 2013

@kessa No snad jo, budem si držet palce .. 😀

janina_sun
7. únor 2013

@kessa přesně...kdyby člověk čekal, tak to mimčo nikdy nebude...ono se to nějak zvládne

janina_sun
7. únor 2013

@krejci1510 to jsi napsala krásně, Zuzi...přesně moje pocity....těším se na ty dvě čárky a až je na tom testu uvidím, budu chvíli i v šoku...ale takovým tím radostným šokem se špetkou obav 🙂

krejci1510
7. únor 2013

@janina_sun jinak jsem koukala na ruzna cviceni od Jill, a pokud jsi predtim tancovala, tak by se ti asi mohlo libit od ni Get Fit and Fab