Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

zuzkakoc
19. únor 2013

@kopeckovi
@vendsy
Holky moooc gratuluju a at je vsechno v poradku. To jsou same dobre zpravy co jsem tu nebyla. Uz jsem byla i doktorky a zatim to skutecne vypada na tehotenstvi 🙂
Musim rict, ze tady je takova prijemna diskuze. Jak jsem cetla u jinych temat, tak musim konstatovat, ze tady je mi dobre. Terminy jako dostala jsem mrchu, ovulka, mangel, mimisek a uz ani nevim co dalsiho nejak nezvladam 🙂

kopeckovi
20. únor 2013

@krejci1510 Teď jsem potají vstala, abych se mohla mrknout na fotečky z galérky a fakt spokojenost, budeš spokojená taky, je to fakt zábava.. Nejdřív jsem byla trošku nervózní, ale to ze mě pak všechno hned spadlo 😀 Teď jen nevím jak vyberu dvacet fotek pro úpravu, líbí se mi všechny 😀 Jinak čárečka už je, ale přece jen tomu furt nemůžu nějak uvěřit, tak to každej den kontroluju a zatím je pořád silnější a silnější 😀
@kessa @muribana děkuji
@janina_sun To víš, že se pak pochlubím, až budu mít na cd upravené fotečky 🙂

krejci1510
20. únor 2013

@kopeckovi tak budeš mít pro manžela dva krásné dárky, co? 🙂

michaelarackova
20. únor 2013

@fwllo Tak rozštípnuto, dnes ráno ms. Hurááá! A je pryč ten hnusnej cyklus, doufám, že tenhle už bude lepší!!!

Holky, ne do května, do července!!!!! 🙂

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun Březen vyjde, ten je od slova BŽEZÍ!!!!!!! Takže kdo ještě není, zákonitě musí být!!! 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@klarkakrejcova Vítej ve sborovně! 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@zuzkakoc My budeme rády, když s námi zůstaneš! Pak budeš dávat rady! 🙂

michaelarackova
20. únor 2013

@kopeckovi To mám velikááánskou radost!!!

blankafs
20. únor 2013

@kopeckovi nakoukla jsem ti do galerie na kočárek. taky se mi zalíbil Kunert, ale jak jsem četla recenze na heurece, někdo není spokojený, tak nevím. Neznáš někoho, kdo ho má?

vendsy
20. únor 2013

@vroninka22 jj taky doufám, že to vyjde, spoléhám na šťastný rok 2013 a zrovna před chvilkou mi přisla sms s termínem na darování krve, tak jsem jim zavolala a termín zrušila 😀

vendsy
20. únor 2013

holky máte zkušenosti jak je to s cvičením při těhotenství. Zrovna jsem v takovým pěkným režimu a chodím cvičit 4-5 týdně. Naposledy jsem byla v neděli na spiningu a v pátek je spining pro začátečníky tak ten bych mohla dát i jako těhotná ne? Moje kamarádka cvičila i v den porodu tak doufám, že to neuškodí. Přepínat se rozhodně nebudu jenom tak lechce, nechce se mi zase nic nedělat 😎

janina_sun
20. únor 2013

@michaelarackova Ty jsi vtipnááááá 😀 prej sborovna 😀 ale jooo, ono to celkem sedí 🙂 a březen...no, to by bylo, aby nebylo...a když tak pozoruju, jak se to tady začíná čárkama jen hemžit....tak další los by mohl padnout i na nás 😀 holky já vám to tak přejuuuu!! 🙂 a piště, pište...pocity, reakce doma a tak 🙂 ať si to s váma hezky užijeme 🙂

vroninka22
autor
20. únor 2013

@krejci1510 no to doufám teda 🙂

vroninka22
autor
20. únor 2013

@janina_sun
@krejci1510 no to teda doufám,že na mě některá počká, ale tak aspoň nám můžou dát holky pak nějaké rady 🙂

vroninka22
autor
20. únor 2013

@kopeckovi gratulace a ať je tam pořádná dálnice 😀

vroninka22
autor
20. únor 2013

@kessa já počkám 🙂 v plánu je červen, ale jak to tak vidím, jak se to tady čárkovatí, tak nevím, jestli na to nevrhneme dřív 😀 Ale holkám to moc přeju a už se těším až to tam oběvím já 🙂 Musí to být zvláštně krásný pocit 😉

krejci1510
20. únor 2013

@vendsy vim, ze na spinning chodi holky pomalu do porodu 😉 Akorat se poptej jak moc a do kdy muzes skakat a jezdit kopec ze sedla. A pek je pry dobre plavani v tehotenstvi

vendsy
20. únor 2013

@krejci1510 díky za info, já tam v pátek půjdu a dám si to jenom tak lechce a plavání ani náhodou, já se jenom přiblížím k bazén a už něco chytnu ☹

martakl
20. únor 2013

@janina_sun Škoda...takže březen to jistí a mimčo bude pod stromeček uvidíš🙂

mumisek01
20. únor 2013

@klarkakrejcova a kdy planujete svatbu?🙂

janina_sun
20. únor 2013

@martakl no, že by byl letos bohatý Ježíšek? 🙂 ovulační testy připraveny, tak uvidíme 😀 a jak u vás? zatím stále žádná MS? 🙂 tak ať nechodííííí 🙂 i když...Ty tak za 14 dní, viď? ty jsi teď po plodných dnech 🙂

martakl
20. únor 2013

@janina_sun Já mám do příštího týdne "čekanou"😀 Měřím, zapisuju...uvidíme, uvidíme😀

krejci1510
20. únor 2013

@janina_sun @martakl holky, letos se to povede 😉 My mame plodne dny tento vikend, ale manzelovi vcera umrela babicka, tak nevim, jestli bude mit naladu ☹ ☹

kessa
20. únor 2013

@klarkakrejcova vítám tě a přeji, ať se ti tu s náma líbí 😀

kessa
20. únor 2013

@zuzkakoc Zuzi, tak ať to jde takhle krásně i nadále 🙂 Taky se mi tady v diskuzi líbí, tak snad nám to vydrží 😉

kessa
20. únor 2013

@vendsy pohyb je v těhotenství zdravý- líp se rodí, ale zase třeba moc vypracované svaly taky nejsou dobré (zvlášť břišní)- porod je pak prý bolestivější. Asi bych se řídila svým pocitem, ale pohyb rozhodně ano, pokud není problém.

kessa
20. únor 2013

Holky, tak jsem volala s kamarádkou, která je mi hodně blízká (ač jsme věkově trošku od sebe) a čekají druhé miminko 🙂 Tak jak mě to u švagrové rozčíslo, tak u ní mě to tak neskutečně potěšilo, že se pořád usmívám a ani mě vůbec nenapadlo, že my si ještě počkáme- skoro jako bych byla těhotná já 🙂 Mám fakt radost.. A vůbec jsem nečekala, že mají v plánu druhé 🙂 A to jí je 40, takže věku se nebojte 😉

janina_sun
20. únor 2013

@krejci1510 tak to je mi líto ☹ ale uvidíš...třeba naopak mazlení uvítá 🙂 držte se

klarkakrejcova
20. únor 2013

@mumisek01 plánujeme na 10.8. 🙂

mumisek01
20. únor 2013

@klarkakrejcova tak to jsme na tom podobe,mý 31.8.:-)