Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

martakl
20. únor 2013

@krejci1510 Jejku, tak to mě mrzí...ale třeba manžel zatouží po přivedení na jiné myšlenky🙂

vendsy
20. únor 2013

tak jsem objednaná na příští týden na středu kolem poledne ke svojí doktorce, prý by už mělo být něco vidět, tak uvidíme jestli ty těhu testy nelžou. A ještě jsem mluvila se svojí nejlepší kamarádkou, která dělá do fitness cvičení a taky mi potvrdila, že cvičení je fajn a spinning je prý úplně v pohodě. Nejdůležitější je se moc nezadýchávat, že nevadí cvičení ale to překysličování a odkysličování není dobrý. Tak jsem ráda, na Zumbu zítra nepůjdu, po té jsem vždycky vyřízená a zadýchaná úplně nejvíc ale na ten páteční spinning si zajdu. Pernamentu na solárko nechám propadnout, kdyby tu byla nějaká zájemkyně z Brna, co by chtěla využít ještě 6 vstupů na opalování zadarmo, v Kr. Poli tak jí to ráda předám.

kessa
20. únor 2013

@vendsy Jen tak, že jsi z Brna, máš tip na dobrého zubaře? Měla bych dát zoubky do pořádku (po velmi dlouhé době 😅 ), bohužel jsem měla hroznou zubařku, tak mám ze zubařů fóbii.. Tak teď hledám reference..a stejně se budu bát 😀

krejci1510
20. únor 2013

@kessa jééé, to ti nezávidím 😒 Já mám hrozně kazivé zuby a loni jsem tam nechala přes 80 tisíc ☹

fwllo
20. únor 2013

@michaelarackova No super 🙂 tenhle měsíc už bude určitě lepší 🙂 u mě to též vypadá na začátek, ale tak dokud nezačne naplno, nepočítám to jako 1DC.. Ale tak já mám ještě pár dní čas.. Ale špiním teda pořád.. Manžel se mi směje, že jsem porouchaná 😀
@martakl já se teda v měření teploty nevyznám, ale ten graf vypadá nadějně, že? 🙂

martakl
20. únor 2013

@fwllo Naděje je vždycky😀

zuzkakoc
20. únor 2013

@vendsy je, tak pak dej vedet jak jsi dopadla u doktorky.
Ja co jsem zjistovala o cviceni, tak pokud jsi chodila a jsi zvykla, tak to neni problem. Hlavne se nema zacit se cvicenim, pokud clovek nikdy necvicil. Samozrejme prizpusobit stavu a hlavne neposilovat bricho. Co ja znam holky, tak chodily cvicit tak do osmeho mesice. Moc jim to sluselo, byly takovy hezky maminky. Ze zadu ani nebylo poznat, ze jsou tehotny, zadek nenarostl a po porodu byly rychle v kondici jako pred nim. Ja prave chci taky ve cviceni pokracovat 🙂
Ted jsem dostala tip na tehotenskou jogu, pry je to moc dobre i na bolesti zad a potom pri porodu 😉

zuzkakoc
20. únor 2013

@kessa Situace se zubarema v Brne je katastrofalni. Ti dobri proste neberou. Ja mam docela dobrou zubarku uz leta, ale proste nebere. Asi pred pulrokem jsem hledala pro mamu a taky to byla sila. Pritom chudak potrebovala jen vytrhnout jeden posledni zub a udelat novou nahradu. Zkus stranky www. znamylekar.cz. Ale jak rikam, ti co maji dobry hodnoceni vetsinou neberou☹ Za zkousku nic nedas.

zuzkakoc
20. únor 2013

@janina_sun Jani, moc krasne hackujes. Objevila jsem to nahodou ve tvem profilu. Ja jsem nikdy predtim nehackovala, ale moc me to inspirovalo, poridila jsem hacky, vlnu a zacala zkouset. Mam skoro hotove capacky a ted byc se chtela pustit to decky pro miminko. Zacalo me to bavit...dekuju za inspiraci 🙂

fwllo
20. únor 2013

@kessa tady na koníkovi je jedna zubařka z Brna 🙂 podle fotek moc sympatická.. Chceš do zprávy její nick?

janina_sun
20. únor 2013

@zuzkakoc Děkuju za pochvalu 🙂 to jsem moc ráda, že je album inspirativní 🙂 určitě pokračuj, mě to taky baví 🙂 a pak uděláš pár čepiček kamarádkám, dětem a budeš mít radost, že v tom chodí 🙂 tak se pak taky pochlub, jak Ti to jde 🙂 HÁČKU ZDAR !! 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun Přesně tak!!! Já mám vždycky takovou dobrou náladu na vás, když čtu o //! 🙂 A až tady budou i fotky z ultrazvuku....! 🙂

@vroninka22 Koukej počkat na mě! 😀 Abych se tu pak necítila méněcenná! 🙂

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun Jani, až budeme mít holčičku, zamlouvám si spouuuustu čelenek!!! 🙂 Velké na focení, normální sladíme ke všem šatičkám! 😀

kessa
20. únor 2013

@fwllo jojo, pošli🙂 omrknu ji 🙂

janina_sun
20. únor 2013

@michaelarackova 😀 tak to abych si naháčkovala do zásoby 😀 😀 😀 😎

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun No, možná jo, abys to pak mezi přebalováním vůbec stihla!!!! 😀

kessa
20. únor 2013

@zuzkakoc No právě, je to hrůza..Já už u zubaře teda nebyla ani nepamatuju (stydím se..), prostě sem měla krávu zubařku a tam je lepší nechodit, aby nekazila co jde a jak u ní vždycky bolelo vrtání... No ale před miminkem bych to měla dát všechno dohromady.. Bojím, bojím..

janina_sun
20. únor 2013

@michaelarackova no to jo !! 😀 jinak budeš muset přijet hlídat 😀 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun Jo, když uvaříš něco dobrýho! 😀

janina_sun
20. únor 2013

@michaelarackova no, to by snad i šlo 😀 pokud nejsi moc zmlsanááááá 😀 😀 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun Ne, jednoduchá jídla...Jako přeskrm mám nejraději tatarák z lososa, pak třeba noky se špenátem, kuřecím masem a sýrovou omáčkou a jako dezert stačí palačinka s čokoládou...A porce jako pro 2! 😀 Jooo a nějaký aperitiv pro těhula! Nejlépe Cinzano bez alkoholu. 😀

kessa
20. únor 2013

@michaelarackova teda ty jsi nenáročná 😀 @janina_sun já bych ji teda na oběd nebrala 😀

janina_sun
20. únor 2013

@michaelarackova no hele...Ty se vyplatíš, chůvo!! 😀 😀 😀 jiné hlídají, uklízí, nakoupí něco do lednice, vyžehlí, utřou prach...a ona??? ona prej aperitivek bez alkoholu 😀 😀 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@kessa Bonusem je krásně strávený den! 😀
Fakt jsem se zasmála! Top jsem po dnešku potřebovala! 🙂 Dobře, tak mi stačí špagety s olivovým olejem a sýrem a k tomu zelený čaj! 🙂 A třeba bych přivezla i něco do kouta! 😀 Ale uklízet po mě nechtěj!!! 😀

janina_sun
20. únor 2013

@michaelarackova no však se nějak domluvíme 😀 😀 jen si říkám...máš strach, abych stíhala mezi přebalováním háčkovat...a pak mě zaúkoluješ takovýmhle menu 😀 😀 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun To uvaříš přece v noci, až tě mimi nechechá spát! 😀

janina_sun
20. únor 2013

@michaelarackova jo táááááááááááááák 😀 hned jsem klidnější 😀 😀

michaelarackova
20. únor 2013

@janina_sun Myslela jsem si to! 😀 Ale neboj, budu u toho na tebe myslet, až budu chodit s plným močákem čůrat! 😀

kessa
20. únor 2013

@janina_sun
@michaelarackova 😀 holky dneska baštily vtipnou kaši 😀 Míšo, to vaření po nocích je skvělý nápad, jak ušetřit čas 🙂

fwllo
20. únor 2013

Koukám, dneska je tu veselo 😀